PDA

צפייה בגרסה מלאה : להקשות על גנבי הג'יפים

yes1952
08-02-13, 13:22
זה נמאס וזה מעצבן
אין כזה דבר לי זה לא יקרה
את הדברים הגלויים שניתן לפרסם ואני מקווה שה"נב.."יקראו בעיון
חובק הגה-פירסמתי על כך בעבר ובמפגש ג'יפולוג גם הדגמתי כזה-ואין לי קשר ליצרן מעבר לעובדה שהחובק מנע גניבה
בנוסף סנדל רציני
בנוסף מכשיר איתור של איתןראן פוינטר פרטי-לא משנה אבל להתקין
ו..............את שאר הפטנטים שאין מקום לדבר עליהם כאן
לגבי מנעולים
כפי שקראתם נתפסה כנופיית פורצים שברשותם ,אקדח" פריצה-כן קונים באיביי אבל וכאן האבל הגדול
אין אפשרות עם כלי הפריצה המקובלים לפרוץ מנעול מתוחכם
לא אכנס לפרטי המנעולים המתוחכמים-יש עם מי להתייעץ וזאת בפרטי
לגנבים אין זמן מיותר-אפשר להסליק מכשירי איתור בצורה כזו שאין סיכוי שהם יוכלו למצוא או לפרק-שוב לא כאן המקום על איך למה ואיך
רק בצורה כזו נוכל למנוע מהם לגנוב להפוך להם את המשימה לגנוב ג'יפ ללא כדאית
שיהיה לנו סוף שבוע רגוע ושקט

omri_t
08-02-13, 13:50
אוסיף על קודמי-
בשוק ישנם הרבה סוגי מנעולים חלקם ניראים דומה לרב-בריח אבל בפועל חלק מהמנגנון פלסטיק. בעברית זו עבודה בעיניים ומתנה לגנב. לא שווה לחסוך בנקודה הזו כי הכאב אדיר.

BackDoorMan
08-02-13, 15:19
חשבתי על רעיון:
נניח שבתוך האוטו בתא הנוסעים עצמו מותקן חיישן רגיש לאור, והאוטו מכוסה בבד אטום, כך שברגע שהכיסוי נחשף
כשהמערכת דרוכה האזעקה מופעלת.

Lidor Shtruzer
08-02-13, 16:02
ברכיבה על אופניים בשביל למדוד מהירות יש מגנט על החישוק ורסיבר שקולט את המגנט כל פעם שהוא עובר. אפשר להכין מערכת כזאת שמחוברת למערכת אזעקה רעשנית במיוחד ככה שכל פעם שהיא לא דרוכה ורק ירימו את ההנדברקס וינסו לדרדר את האוטו כל השכונה תתעורר

ניר ל
08-02-13, 16:27
מערכת אזעקה רעשנית איננה חוקית . אצלי ניסו לגנוב לפני שבוע ופשוט תלשו את החוטים מהרמקול של האזעקה .

asafk
08-02-13, 18:22
הסתכלתי על שוקר חשמלי.
מעניין.
לפרק ולהטמין בתוספת עוד קבל.

באמת מעניין.

אסף

ד ו ר ו ן
08-02-13, 18:39
חשבתי על רעיון:
נניח שבתוך האוטו בתא הנוסעים עצמו מותקן חיישן רגיש לאור, והאוטו מכוסה בבד אטום, כך שברגע שהכיסוי נחשף
כשהמערכת דרוכה האזעקה מופעלת.

אתה יכול לשים חיישן כזה גם בלי כיסוי לרכב.
חיישן א״א רגיל.

BackDoorMan
08-02-13, 18:58
אתה יכול לשים חיישן כזה גם בלי כיסוי לרכב.
חיישן א״א רגיל.

ואז הוא יופעל בכל פעם שתעבור מכונית או מישהו עם פלאפון, כל הקטע זה להפעיל אותו רק כשמישהו מרים את הכיסוי ולא עובר אורח תמים,
ולפני שהאוטו בכלל נפרץ.

yes1952
08-02-13, 19:23
אסף אתה גאון
ואוסיף
שוקר מופעל מרחוק

lior_b.s
08-02-13, 20:30
הסתכלתי על שוקר חשמלי.
מעניין.

באמת מעניין.

אסף

אפשר גם לחבר כויל נוסף לכיסא ולשרוף לגנב ת'תחת ברגע שהוא מתיישב ומנסה להניע :rolleyes:

ליאור

talw
08-02-13, 21:49
אמרתי לך אלף פעם,את לא נוגעת בסויטצ׳ הזה בחיים,אפילו אם האוטו לא מניע ,את לא נוגעת,היית חייבת ?
עכשיו איפה שמת את הקרם אלואווירה?,אני אמרח לך קצת על הטוסיק.

בואו בואו ילדים ,תראו את הטוסיק של אמא,אתם רואים ? זה מה שקורה כשנוגעים בסויצ'ים הסודיים של אבא...

BackDoorMan
08-02-13, 22:35
אמרתי לך אלף פעם,את לא נוגעת בסויטצ׳ הזה בחיים,אפילו אם האוטו לא מניע ,את לא נוגעת,היית חייבת ?
עכשיו איפה שמת את הקרם אלואווירה?,אני אמרח לך קצת על הטוסיק.

בואו בואו ילדים ,תראו את הטוסיק של אמא,אתם רואים ? זה מה שקורה כשנוגעים בסויצ'ים הסודיים של אבא...

יש לך קבעון אנאלי http://www.insanelymac.com/forum/public/style_emoticons/default/whistle.gif

talw
08-02-13, 22:51
ליאור הציע,אני דמיינתי את אישתי שורפת את התחת הרבה לפני הגנב....

אתה גם מטפל בבית הלקוח ?
תודה על האבחון .:p

ד ו ר ו ן
08-02-13, 23:23
ואז הוא יופעל בכל פעם שתעבור מכונית או מישהו עם פלאפון, כל הקטע זה להפעיל אותו רק כשמישהו מרים את הכיסוי ולא עובר אורח תמים,
ולפני שהאוטו בכלל נפרץ.
החלונות משמשים מבודד מספק מהסביבה.
החיישן מגיב להבדלים תרמליים גדולים=חום גוף.
רק מי שיפתח את הדלת יפעיל את החיישן.

BackDoorMan
09-02-13, 09:28
החלונות משמשים מבודד מספק מהסביבה.
החיישן מגיב להבדלים תרמליים גדולים=חום גוף.
רק מי שיפתח את הדלת יפעיל את החיישן.
זה בדיוק מה שאני רוצה למנוע,
אני חושב שברגע שהפורץ בתא הנוסעים הדרך לנטרול האזעקה או התנעה תהיה קצרה ,
אולי בהתחלה כמה יתפסו אבל אחרי לימוד המערכת (ידעת שיש כיתות לימוד וסדנאות לפורצים :confused:) גם על זה יתגברו.
כל עוד הפורץ נמצא מחוץ לאוטו, הרבה יותר קשה לנטרל מערכת ללא מגע ידיים.
ובאשר לנטרול חוקי של המערכת ע"י בעל הרכב, יש טכנולוגיה אלחוטית לטווח קצר מאוד של פחות ממטר כמו uwb,
כך שלא יהיה ניתן מרחוק לקלוט את השידור.
הדרך היחידה לגנוב את האוטו תהיה ע"י גניבת השלט מבעל הרכב, אבל גם זה ניתן לפתרון ע"י שלט עם מקשים ופתיחה ע"י הקשת סדרת ספרות.

ד ו ר ו ן
09-02-13, 13:50
מה עם חיישני טלטול כמו של אופנועים?

מויש
09-02-13, 19:55
null

talw ענק, מזמן לא צחקתי ככה

סופת המדבר
10-02-13, 22:03
נו חברים עוד רעיונות...

עידו לוריה
10-02-13, 22:33
הסתכלתי על שוקר חשמלי.
מעניין.

באמת מעניין.

אסף

יש כזה של גדרות בקר , זה לא שורף את הטוסיק של האישה אלה מוריד לה כמה ק"ג .

עידו

Scrusher
10-02-13, 23:54
משהו שאף אחד לא רשם פה...
מנעול גיר זה טוב כי אי אפשר לנהוג ברכב,אבל הגנבים,כמו כולנו,יודעים שאפשר למשוך את הרכב אם שמים את הטרנספר בניוטרל. מנעול שמחבר בין המנעול גיר למנעול שיתקע את הטרנספר (לא משנה באיזה מצב,אלא אם אין לוקרים ואז עדיף 4L כי ב2H עדיין אפשר להרים את הסרן האחורי ולגרור בקלות יחסית) יקשה מאוד על גרירה
My two cents...
יניב.

לוציפר
11-02-13, 00:03
מנעול דוושות.
יושב על דוושות הברקס והקלאצ'..
מניסיון הציל רכב מגניבה.
מיקום קשה לתפעול וגם לא רואים כ"כ.

יריב קלר ברוך
11-02-13, 00:06
מנעול דוושות.
יושב על דוושות הברקס והקלאצ'..
מניסיון הציל רכב מגניבה.
מיקום קשה לתפעול וגם לא רואים כ"כ.
גם אני חשבתי כך עד שהגיפ שלי נגנב עם מנול דוושות בריא

דרור ברלי
11-02-13, 00:12
הם גוררים, הם מושכים גם עם גלגלים נעולים, הם מרימים לתוך אמבטיות של משאיות...
מיגונים אלקטרוניים - אימובילייזרים, מדים, עלוקות, קודניות, ניתוקים וכו' - הם לא יותר מבדיחה קורעת. כל גנב מתחיל מתגבר עליהם תוך כמה דקות.
הדבר הראשון שאתם רוצים זה לרתק את הג'יפ למקומו. שאי אפשר יהיה להזיז אותו, אלא תוך כדי הקמת רעש אימים שיעיר חצי שכונה.
ברזלים, סנדלים, שרשראות עבות מאוד שמחבקות עמודים דר ךהשילדה ודרך לולאות פלדה שיצוקות עמוק לתוך האספלט.

זה מה יש.
בעולם אידיאלי גנבי רכב היו נתלים על ווים של איטליז. מהביצים. אחרי שליתר בטחון הורידו להם את הידיים. עם מסור שרשרת.
אבל אנחנו לא בעולם אידיאלי וגם לא נהיה. החוק במדינה העלובה הזו לצידו של הגנב. מגן עליו ועל זכויותיו.
כל עוד החוק מתיר לנו להגן על רכושנו באמצעות איבטוחו בטונות של ברזלים - זה מה שתעשו. פשוט אין דרך אחרת. עד שיום אחד גם זה יהיה אסור.

-->