PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעייה מוזרה במגלאן מרידיאן (GPS)

ערן המסוקס
15-04-05, 10:53
אני מכניס לו מסלול מבוקש ע"י הזנת המסלול דרך טור-בו סידי, כמו שתמיד הייתי עושה. רק שמשום מה בזמנים האחרונים הוא מכוון אותי ישר לנקודה השנייה במסלול בצורה אוטומטית במקום לנקודה הראשונה!
מה הולך פה? מה הסיבה? אפשר לשנות את זה?

ד ו ר ו ן
15-04-05, 11:21
זאת ברירת המחדל של מכשירי מגלן, המכשיר יוצא מנקודת הנחה שאתה מנווט מהרגע הראשון שאתה מפעיל את המסלול בתפריט הניווט,זה נועד בעיקר לניווט אוירי או ימי שמסלול היציאה מהנמל משמעותי מבחינתם, בכל המכשירים שלהם זה ככה.

אם הפעלת מסלול כלשהו בפתריט הניווט ואתה רוצה בכל זאת לקפוץ לנק' הראשונה תבחר בפונקציית GOTO ואז תבחר את הנק' הראשונה ואז ENTER, אחרי הנק' הראשונה הוא לבד יעבור להמשך המסלול, אגב זו גם השיטה אם רוציםן לדלג על נק' באמצע מסלול.

ערן המסוקס
15-04-05, 12:04
מטריד... כיצד אפשר לשנות את האופציה הזאת בחזרה למצב הרצוי הקודם כזכור לי?
:?

ד ו ר ו ן
15-04-05, 12:35
לפי מה שידוע לי לפי החוברת תפעול של המכשירים שלהם אין אפשרות אחרת,אם הפעלת את המסלול לפני שהגעת לנק' 1 אז הוא יכול לבחור בה אבל אם אתה מפעיל את המסלול קרוב מאד לנק' 1 אז הוא קופץ ישר לנק' 2.

ברירת מחדל זה לקבוע עוד נק' סתמית לפני נק' ההתחלה ואז גם אם אתה קרוב הוא יקפוץ לנק' הראשונה האמיתית מבחינתך או להפעיל את המכשיר במרחק גדול מנק' ההתחלה ואז הוא יצביע על נק' 1 או לדעת שזה ככה ולבחור ידנית את הנקודה הראשונה.

ד ו ר ו ן
15-04-05, 12:53
והנה קישור לספר הפעלה של המכשיר:
http://www.magellangps.com/assets/manuals/newprod/manual_Meridian_English.pdf

-->