PDA

צפייה בגרסה מלאה : הפרחת מיתוס בנוגע לשמן גיר בקינג

levitsik
15-02-13, 21:58
שלום לכולם
אני זקוק לעצת מומחי הפורום בנוגע להחלפת שמן גיר בקינג 01
לאחר שהרכב אצלי כבר שנה הגיע הזמן להחליף שמן גיר ופה צצה הבעיה
לאחר שיחה ובדיקה אצל כמה מוסכים יבואן + כמה מורשים נאמר לי הדבר הבא
"שהשמן ניראה שחור ומפוחם ואם מעולם בחיי הגיר לא הוחלף אז אסור להחליף
כי אז יש מצב שהגיר לא יפעל יותר או יחליק עד שלא יסע בכלל "
ואני עכשיו בדילמה מה לעשות כי חלק אומרים תחליף ויהיה בסדר וחלק
אומרים תשאיר ככה
רק לציון הרכב עבר רק 225000 הוא נקנה יד ראשונה ומטופל במוסך יבואן
ולאחר בדיקה קלילה אין איזכור על החלפת שמן גיר או פילטר
אשמח לעצות או אם מישהו ניתקל בבעיה גם תודה מראש

sportman
16-02-13, 08:29
שלום לך, גם אותי הדאיגו לגביי שמן גיר בפאגרו קינג ,אז ככה קודם כל אם השמן שחור +ריח של שרוף ונראה ומרגיש שאיבד את תכונותיו
חייבים להחליף +פילטר רצוי לתת שטיפה לגיר (אני מילאתי בגיר שמן סגרתי התנעתי את המנוע העברתי את הבורר הילוכים מ-p דרך r וכך כל ההילוכים מספר דקות בכל מצב),
רוקנתי שוב ואחכ, החלפתי פילטר +שמן חדש ......בהזדמנות זו תיבדוק גם נזילות ומצב תושבות גיר, בהצלחה.

levitsik
16-02-13, 11:18
קודם כל תודה על ההתייחסות
הפחד היותר גדול חוץ מהמחיר במוסך היבואן הוא שהם לא נותנים אחריות על הגיר הם אומרים שהם מחליפים גיר ואם הוא מתחיל להחליק ולעשות בעיות כמו לדפוק בין הילוכים וכו
השאלה היותר בהולה האם גם אצלך זה היה אותו הסיפור שמעולם לא החליפו שמן גיר ואז החלפתה והכל היה בסדר ?

sportman
16-02-13, 19:31
שלום אצלי גם כן קינג 01 230000 קילומטר ,לא הוחלף שמן גיר משנת-2006החלפת השמן נעשתה ב220k ,בינתיים 10k הכל בסדר.
כמובן שמוסך היבואן לא ייקח אחריות על הגיר מפני שהם יודעים שקיים סיכוי מסויים שייצוץ איזה סיבוך בדרך ......ואז יתחילו הוויכוחים מי אשם ועוד.
כמו כן מוסכי יבואנים למינייהם הם טובים בהחלפת מכלולים קומפלט ,אין להם זמן (בדרך כלל) לרדת לעומקם של דברים.

levitsik
16-02-13, 20:41
אצלך בגיר החלפתה את כל השמן כל ה14 ליטר ואם כן כמה זה עלה בערך ובאיזה מוסך כמובן תודה מראש

asafk
16-02-13, 22:29
אני ממליץ לגשת למכון גירים שיחליף את השמן ויותר חשוב ישטוף את הגיר.

אסף.

sportman
16-02-13, 23:41
כמובן שכל השמן הוחלף,אני החלפתי לבד (גם טרנספר),אני יכול להמליץ על מוסך טופ גיר ( ארז סנטו)גם מכון גירים וגם מוסך ,ארז מומחה בגירים,אני מטפל אצלו בשוטף ומרוצה,.....אזור תעשייה רעננה

levitsik
22-02-13, 20:30
שלום ותודה לכל המגיבים אני מהדרום יש לך איזה מכון גירים מומלץ מהדרום וכמובן במחירים טובים :-:cool:

amirn
03-03-13, 02:31
החלפתי גיר לטרופר אצל מכון גירים בנס ציונה, מאחורי מוסך מיצובישי, הבחור היה אחלה וגם המחיר היה סביר מאוד. אין לי משג איך הוא עם קינגים

levitsik
08-03-13, 21:26
שלום לכולם
טוב אז אחריי שבוע מסעיר במיוחד הוחלף בשעה טובה השמן בגיר+מסנן גיר ועל הדרך גם תיבת העברה הוחלף השמן גם בסרנים ביום ראשון ההחלפה עברה בהצלחה
בנתיים טפו טפו טפו האוטו נוסע חלום אם יהיה עוד התפחיות בנושא אני העדכן תודה לכל חבריי הפורום שהגיבו ועזרו להפריך את המיטוס האגדי שכל בעלי המוסכים מפחידים אותנו בעליי הקינגים !!!
נ.ב
מוסך מרכזי להכינס אליו רק בחולון מוטורס שורות הולם ומחיר הגון ישנו מוסך מורשה באשקלון שאני אליו כבר לא יחזור לעולם

levitsik
29-03-13, 21:38
שלום לכולם
רק מעדכן הרכב עבר כבר 1000 ק"מ נוסע חלום אז כל מי שהפחידו אותו
שלא יפחד רוב המוסכים סתם מנסים להפחיד

Manes
02-04-13, 12:56
שלום, האם קיבלתה תשובה בנושא?

levitsik
26-04-13, 21:06
קיבלתי על ידי ניסיון אישי שלי אבל אם יש לך עוד תבונות בנושא אני בטוח שכולם ישמחו לשמוע

-->