PDA

צפייה בגרסה מלאה : עולם שלישי כבר אמרנו...

BackDoorMan
16-02-13, 13:46
כמה רשעות וטמטום.
אני יודע שאם זה (http://www.haaretz.co.il/news/education/1.1930337) היה קורה לכלבה שלי הפקח היה נאלץ להגר למדינה אחרת, וגם אז להסתתר.

טלסקופ
16-02-13, 16:18
בק-דור-מן, מה אתה מתעצבן, אני בטוח שהכל יסתדר: "דוברת אגף המבצעים במשטרה מסרה בתגובה כי "תיק החקירה הוגש למחלקת תביעות לבחינת חומר הראיות ולהמלצה להעמיד לדין בחשד לרשלנות בשימוש בחומר מסוכן"."

לעירייה כבר יש סטריכנין, יודעים מי המרעילים, רק נשאר לסגור ענין

gp1
17-02-13, 19:06
בין היתר, קובעות ההנחיות של השירותים הווטרינריים במשרד החקלאות, כי אסור לפזר את הפיתיונות (לרוב ראשי תרנגולים עם כמוסת הרעל בתוכם). על הפקח המרעיל להאכיל בעצמו את הכלב הספציפי שברצונו להרעיל. ההנחיות אף אוסרות עליו להשליך את הפיתיון לפני הכלב.

זאת הבעיה .שבכלל מרעילים כלבים. מה קרה ? אין דרכים קצת יותר הומניות ? ירי מדוייק יותר הומני , הכלב מת ישר ללא סבל. מי שראה מוות של בעל חיים מסטריכנין , יבין על מה אני כותב. מדינת עולם רביעי , לא שלישי.

ד ו ר ו ן
17-02-13, 19:20
ירי מדוייק יותר הומני , הכלב מת ישר ללא סבל. מי שראה מוות של בעל חיים מסטריכנין , יבין על מה אני כותב. מדינת עולם רביעי , לא שלישי.
אתה רציני?
אין משהו הומני בהריגה אלימה ולא משנה באיזו שיטה, זה תמיד כואב.

בזמנו היו משתמשים בתרדמון, שהיה גורם לדריכה של הכרה ותפקודי נשימה, נשימתי והכרתי עד למוות מתוך סוג של שינה.
זה הדבר הכי קרוב למוות בלי סבל לחיות, אבל ירי? אתה חי בסרט פעולה גרוע.

gp1
21-02-13, 08:37
זה בטוח שעדיף על סטריכנין

-->