PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכב שטח רך 7 מקומות 4X4 חדש - מה מומלץ לטיולים קלים +

liorreem
17-02-13, 10:49
הי

אני בעלים של GV 2008 ומאד מרוצה מביצועיו בשטח, אך לשלושת ילדי המתבגרים נהיה צפוף מאחור.
אנחנו מטיילים בשטח לא מעט בטיולים קלים עד בינוניים וחשוב לי יכולת שטח בסיסית (יכולת מעבר חריצים, מדרגות קטנות וכו).
אנחנו מעוניינים לקנות רכב חדש. מה מומלץ?
נראה לי שעל הפרק (7 מקומות 4X4 כפי שציינתי):
1. אאוטלנדר
2. סנטה פה
3. סורנטו
4. קפטיבה
5. ? (יש עוד)
מה הייתם ממליצים לי לקנות לאור הדרישות הנ"ל.

המון תודה
ליאור

raanan
17-02-13, 16:21
אתה טיפה בבעיה,
אני מניח שהתרגלת לשימוש בהילוך כוח. אם כך, תתקשה לעבור לג'יפ נטול הילוך כוח.
במידה ויש יכולת תקציבית, אזי עדיף לרכוש לנדקרוזר/פאג'רו או רקסטון.
אם התקציב מוגבל, אני הייתי מוותר על חדש, יורד בשנתון ורוכש עפי"י הסדר שלעיל.

בהצלחה
רענן

liorreem
17-02-13, 16:59
תודה על העיצה, אבל אני עדיין מתעקש על רכב רך.
הייתי בעלייו הגאה של פאג'רו שנת 96 שהיה רכב שטח אמיתי, ופגרו 2006, ואח"כ עברתי ל-GV, ואני בהחלט מודע לחשיבותו של הילוך הכח, סרן חי וכולי.
גם ה-GV שלי מוגבה וממוגן כי אני לוקח אותו לטיולים בעבירות בינונית.
העניין הוא שכל חברי התמתנו ומחזיקים גיפונים רכים (טוסון, אאוטלנדר, פורד אדג'), וגם אני התמתנתי.
בשבילי המטרה היא לצאת לחיק טבע עם המשפחה, וכל נושא העבירות האתגרים והחילוצים הפסיק לעניין אותי, ולכן אני יכול להסתפק בשבילי קקל וקצת מעבר, וזה גם מה שחברי יכולים.
אין לי שום כוונה לסגת אחורה בשנים מטעמי אמינות, ואין לי כוונה להכנס להוצאות על פגרו/לנדקרוזר חדיש.
ומכאן שאלתי לגבי רכב חדש ורך, שעדיין יכול לטייל בשבילים ולהחלץ בשלום משלולית מזדמנת או חריץ שחפר הגשם לרוחב השביל.
בתודה
ליאור

raanan
17-02-13, 17:32
תודה על העיצה, אבל אני עדיין מתעקש על רכב רך.

גם ה-GV שלי מוגבה וממוגן כי אני לוקח אותו לטיולים בעבירות בינונית.
לדעתי יש סתירה בין שני הציטוטים.

העניין הוא שכל חברי התמתנו ומחזיקים גיפונים רכים (טוסון, אאוטלנדר, פורד אדג'), וגם אני התמתנתי.
כשאתה מטייל איתם, אתה נשאר ב HIGH בטרנספר לאות הזדהות ?

בשבילי המטרה היא לצאת לחיק טבע עם המשפחה, וכל נושא העבירות האתגרים והחילוצים הפסיק לעניין אותי, ולכן אני יכול להסתפק בשבילי קקל וקצת מעבר, וזה גם מה שחברי יכולים.
מקובל וגם אני חושב כך ! (למרות שאני מעדיף שהג'יפ שלי יהיה בעל יכולת להתמודד עם מכשולים קשים יותר למקרה שאזדקק)

אין לי שום כוונה לסגת אחורה בשנים מטעמי אמינות, ואין לי כוונה להכנס להוצאות על פגרו/לנדקרוזר חדיש.
ומכאן שאלתי לגבי רכב חדש ורך, שעדיין יכול לטייל בשבילים ולהחלץ בשלום משלולית מזדמנת או חריץ שחפר הגשם לרוחב השביל.
ליאור,
כאן כבר אין לי ידע ומידע לייעץ.
חכה לתשובות מחברי ההנהלה (דרור ברלי בעיקר) שבוחנים מידיי פעם רכבים מהסוג הנ"ל.

בהצלחה
רענן

liorreem
18-02-13, 07:57
רענן - שוב תודה.
קצת משעשע איך נכנסת לניתוח דברי.
בכל מקרה אשמח לחוות דעת - מי מלך רכבי הפנאי (בעלי 7 מק').
ליאור

-->