PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצאתי את שאהבה נפשי

חן אלינועם
19-02-13, 21:35
בשעה טובה נולדה לנו בת חדשה,זו הייתה אהבה ממבט ראשון. החלטנו לקרוא לה סופי . מהרגע הראשון ידענו שהיא תשלים אותי ואני אותה.לפינוק לא יהייה גבול,ישבני וישבנה של רעייתי ינוחו על כסאות אספיר,קשת ההתהפכות תמנע את הגרוע מכל ,צמיגי השטח עם הקוביות בבטן ילעסו כל סלע והכננת תחלץ אם צריך...וזה בלי שדיברנו על נעילה וטמבון אחורי משודרג במנשא לספייר,שחס ושלום לא יכביד על גבה של המתוקה...אז הגיע הרגע להודות לכמה חברים נכבדים שעזרו,ייעצו,ותרמו מנסיונם בכדי שלא אטעה,ליוסי שושני היקר,ליריב העקשן שתמיד הראה שסבלנות משתלמת למרות שניסה לשכנע לעבור לאינדיאני,ולעוד כמה חברים טובים שבטח יקראו את זה.כל מה שנשאר,יישור קו מינורי ויאלה לטיול יצאנו....

omri_t
19-02-13, 22:05
מברוק-מברוק!

אין לי ספק שתהנה מאוד.

אני זוכר שהאישה ואני הרגשנו כאילו אנחנו בלימוזינה בטיול הראשון אחרי שעברנו מסמוראי לסופה.

(תנעל חביבי, תנעל טוב! )

gmike
19-02-13, 22:10
שמח לשמוע שסוף סוף מצאת!
תתחדש!
עכשיו צריך לעשות טיול בכורה(כשתיגמר לי תקופת המבחנים)

מיכאל.

יריב קלר ברוך
19-02-13, 22:18
תהנה:)

חן אלינועם
19-02-13, 22:56
תקופת המבחנים אצלך בעיצומה ואצלי בפתח....סמסטר אביב מתחיל עוד מעט...

דרור ברלי
20-02-13, 09:24
תתחדש!
ועכשיו גם אתה על הכוונת.
אל תתמהמה - לפני כל השיפורים - תשקיע במנעולים ובסנדלים.
לא להסתפק בהגנות אלקטרוניות - רק ברזלים והרבה, כאלה שמונעים הזזה פיזית של הג'יפ ממקומו.

ishc
20-02-13, 10:51
חן תתחדש ותהנה :)

חן אלינועם
24-02-13, 17:37
תודה לכולם על הברכות....
הרכב כרגע בעיצומו של יישור קו והתאמה אישית לדרישות שלי..
ברזלים כבר יש והרבה, לוקח לי חצי שעה רק להכין את הרכב למצב של הנעה, אבל זה שווה את המאמץ.
למרות כל הברזלים תמיד אשמח לרעיונות חדשים ויצירתיים{בפרטי כמובן} ,כי כפי שאנו חושבים איך למגן הגנבים חושבים איך לגנוב.
לקחתי איזה רעיון מיריב לגבי סוג של רתק לדוושות ושידרגתי עם נעילה של שרשרת להגה ,אבל זה לא מספיק ולכן אני צריך רעיונות חדשים...אז כמו שאמרתי אשמח לקבל מכם בפרטי כל רעיון שעולה לכם בראש גם אם לכאורה הוא נראה לא ישים.
שיהיה יום נהדר וחג פורים שמח.

דרור ברלי
24-02-13, 21:00
אין דבר כזה "רעיון לא ישים".
עם כל הכבושד לרתק להגה ולדוושות, קח בחשבון שהגנבים כבר לא מבזבזים זמן בנסיונות להניע את הרכב ולנהוג בו. הם מגיעים רכב נוסף ורצועות וגוררים את הרכב שלך כמות שהוא, נעול ולא מניע, כמה רחובות למקום שבו יעמיסו אותו עם מנוף לתוך אמבטיה של משאית, ויקחו אותו למקום מבטחים בו יוכלו לעבוד עליו בשקט.

בנוסך לאמצעים שמונעים התנעה או שליטה ברכב, אתה צריך אמצעים לקיבוע הג'יפ למקומו - סנדלי דנוור, שרשרות כבדות שנועלות אותו לעמוד מסיבי, דברים כאלה.

yes1952
24-02-13, 21:54
אני?רק אמרתי אמת
בשעה טובה ושתהיה לך הסופה עד לשיבה טובה
ובאשר למיגונים
יש לך את הטלפון שלי

חן אלינועם
26-02-13, 16:06
הרכב חונה בתוך תחנת משטרה, כשאני רוצה לטייל או לטפל בו אני מניע ויוצא משם בסוף הוא חוזר לחנייה שלו ליד הניידות של מתנ"א ,שיתרגלו למראה של הרכב וכשיפגשו אותי בחוץ לא יחשבו להוריד אותו מהכביש....המיגונים הם לימים שבהם מישהו יחליט שם שנמאס לו ואז אאלץ להחנות מתחת לבית.{ שק שינה וכרית יהיו אידיאליים במקרה הזה...אה ..ו..9 מ"מ בקנה..} . חג פורים שמח לכולם.

-->