PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה לגבי קטנוע

benb
19-02-13, 21:53
שלום חברים
לאחר שנתיים עם הקטנוע שלי החלטתי להחליף ולעלות בסמ"ק.
כיום אני רוכב על ג'וימקס 250 סמ"ק.
מבחינה תקציבית ופרקטית (עניין של מקום איכסון) אני מעוניין במקסים 400 של סאן יאנג .
יש פה מישהו שרוכב על הדגם הספציפי שיכול לציין את הפלוסים והמינוסים שלו ?
ואם בכלל מישהו מבין ומכיר את האופציות בקטגוריית ה 400 סמ"ק ושמח לשמוע
תודה

Jeep WRANGLER
19-02-13, 22:56
GP 800 . להתרגש כל פעם מחדש..

six 4 life
19-02-13, 23:06
שלום חברים
לאחר שנתיים עם הקטנוע שלי החלטתי להחליף ולעלות בסמ"ק.
כיום אני רוכב על ג'וימקס 250 סמ"ק.
מבחינה תקציבית ופרקטית (עניין של מקום איכסון) אני מעוניין במקסים 400 של סאן יאנג .
יש פה מישהו שרוכב על הדגם הספציפי שיכול לציין את הפלוסים והמינוסים שלו ?
ואם בכלל מישהו מבין ומכיר את האופציות בקטגוריית ה 400 סמ"ק ושמח לשמוע
תודה

מה התקציב מה אופי הנסיעות ומה הגבלות הרשיון (אם יש).

benb
19-02-13, 23:25
התקציב בערך 30k+_
רוב הנסיעות מחוץ לעיר
רשיון בדרגת A1
אשמח לקבל חוות דעת ספציפית על המקסים 400 של סאן יאנג עקב הזמדנות לטרייד
תודה

six 4 life
19-02-13, 23:41
אין לך מה להתפתות לטרייד, יש לך ביד את הכלי הכי סחיר בשוק כרגע, אין שום סיבה שלא תקבל עליו מחיר טוב גם במכירה פרטית, וזה לפני שאתה מחשב בכלל את הפחת שיהיה לך על קטנוע חדש.
יש המון אופציות יד שניה אבל אני מבין שהראש שלך מכוון על כלי מהסוכנות. את המקסים אני אישית לא מכיר.
בכללי במקומך הייתי הולך על סילברווינג 400 (או משדרג רשיון ולוקח את ה600). הכלי הכי אמין והכי מפנק בקטגוריות שלו.

benb
19-02-13, 23:47
אין ספק לגבי האמינות של הונדה
אבל התקציב חונק
הונדה עולה כמעט פי 2 ואני מתיחס לקטגוריית ה 400
אני מחליף קטנוע כל שנתיים אז אני לא רואה סיבה להשקיע את הסכום הזה

six 4 life
19-02-13, 23:57
הונדה יעלה גם פי 3 כשמדברים על חדש זה בטוח... אבל את ההונדה הצעתי במידה ותשקול יד שניה. אתה יכול למצוא כלי עם ק"מ נמוך יחסית ומודל גבוה שיכנס בתקציב שלך במידה ותלך על אופציית היד שניה, כשאתה בעצם משדרג את עצמך לרמה אחרת לגמרי. בנוסף, זה לא כלי שיהיה לך צורך (או רצון) להחליף אחרי שנתים, וכל זה שוב - בלי שנכנסנו בכלל לפחת הנמוך יותר שתפסיד במכירת/ שדרוג משומש שמראש קנית במחיר נמוך מחדש.

יונימוג אדום
20-02-13, 06:21
ראשית - הונדה גם 400 יש צורך ברשיון A - מעל 33 כ"ס .
דבר שני ממליץ מאוד על פיאג'ו XEVO 400 , כלי נוח מאוד ויציב , אמין הרבה יותר מכל הטייוואנים , ומחיר בהתאם לתקציב שלך .
אם אתה מצהיר על הקטנוע ככלי עבודה - דע לך שרק עד 33 כ"ס הכלי מוכר במלואו !!
אני מתנייד כבר כמה שנים על פיאג'ו XEVO 250 , ומאוד מאוד מרוצה - קח בחשבון טיפולים בפיאג'ו כל 10000 ק"מ !!! - יתרון עצום .
הקילומטראג' שלי הוא כ: 2500 ק"מ בחודש בעיקר בבין עירוני באיזור המרכז , אולם יצא לי כבר לנסוע לראש הנקרה ולאיזור הצפון - כ:400 ק"מ ביום אחד , חזרתי רענן יחסית ומופתע לטובה - הכלי באמת נוח גם לרכיבות ארוכות מאוד - המלצה חמה שלי .

בהצלחה - אילן

-->