PDA

צפייה בגרסה מלאה : בשעה טובה אני יוצא בשבת לנסיעת מבחן למישהו יש המלצות

ירון גל
16-04-05, 22:14
רק לידעתכם אני בא ממגנום אז באמת עם למישהו יש המלצות בקשר לנהיגה והתפעול של הרכב אני ישמח מאוד
המסלול יהיה כנראה כניסה לנחל יששכר מיכוון מולדת טיפוס לכוכב הירדן כניסה לנחל תבור יציאה בגזית

Bulldog
16-04-05, 23:46
כן
אל תתפרע על הגז, שמור על הבטן של הרכב. סע עם עוד חבר בתור מכוון ע"מ להימנע מטעויות.
ושלב ל4X4 נכון לאוטו יש הרבה מנוע זה לא אומר שצריך לקרוע אותו בגלל העצלנות של לנעול לוקרים או משהו דומה.

מוני_הכוכב
22-04-05, 19:27
מה עלה בגורלך?

ירון גל
25-04-05, 16:26
בסוף מפאת קוצר זמן נכנסתי לנחל יששכר מיכוון מולדת ויצאתי לכיוון כוכב הירדן באחת העליות וחזרתי הביתה דרך השטח.
ככה לטיול בה איתי גלופר קצר את רוב השבלים הרכב מגהץ כאילו נוסע על אספלט הגלופר בכדאי לעמוד בקצב שלי היה בעיקר באוויר. חוץ ממעבר אחד של הנחל שבגלל שהיה "צר" (יחסית לרכב) שבוא גירתי את החלק האחורי והשארתי חתיכה מהאגזוז (מחר הרכב הולך להגבהה של החלק האחורי עירגול כנראה) הרכב לא התקרב לאיזשהו בעיות.
בעליה מנהחל מי שמכיר את העליות שם הם עם בולדרים דומות מאוד לנחל תבור אבל בגלל שהנחל פחות מטיול יש הרבה דרדרת ובולדרים, הכנסיתי לL קצת גז והרכב לא הרגיש שעובר עליו משהו בכלל (חיכיתי לגלופר בקצה העלייה כמעט 10 דקות)
בקיצור התלהבתי (מזכיר לי את האמר מהשירות) ועכשיו נשאר לסדר קצת את המתלים מזגן והרכב מוכן לדבר האמיתי
ירון

מוני_הכוכב
30-04-05, 17:48
אם עניין אותך, תתקשר אלי 0525.253642

-->