PDA

צפייה בגרסה מלאה : רקסטון 1 התלבטות לפני קניה

ori abr
23-02-13, 17:11
היי
טוב, לאחר שהאינדיאני שלי נמכר כי לא יכולתי להרשות לעצמי לעמוד בהוצאות שלו...
הסתכלתי לאחרונה על רקסטון 1
מכיוון שאני עושה שטח קשה הרכב יהיה מוגבה ונעול ( אין בעיה לשים OX בסרן דנה 44 מאחורה וזה כנראה מה שהרכב יקבל..)
השאלה שלי היא לגביי מיתלים. איזו הגבהה ניתן לשים אני משאר שזה רק 2 אינץ ומהן המידות צמיגים של הרכב. התכנון לשים צמיגי שטח מלא וכמובן מיגונים
אשמח גם לגביי מידע על אמינות ( בעבר היה לי מוסו 120 כס והיה אמין להפליא)
תודה

IlanG
23-02-13, 19:04
אם הכוונה ברקסטון 1 לדגם אם ה 120 כ״ס
אז ההמלצה שלי להתרחק , היה לי רכב כזה במשך שנה עלה לי בתיקונים 25k ולא נסע יום אחד בשטח , הגיר האוטומטי בעייתי - אין להשיג בארץ את השמן גיר שהיצרן ( לא היבואן ) ממליץ היבואן שם שמן תחלפי מסוג אחר והגיר לא מחזיק מעמד לאורך זמן , ישנו בלוף שהמיכלולים של מרצדס ( מנוע גיר משאבת הזרקה ) אבל האיכות והיצור היא קוריאנית נמוכה ולא גרמנית בכלל !!.
הסרן האחורי הוא חיקוי לדנה 44 ( לא דנה 44 )
אם מוגבל החלקה מאפן כאשר כול הדיפרנציאל מרותך ( אי אפשר לפתוח בלי לשבור על מנת להחליף חלק ) בקומבינה.
( לי התפרקו השיניים של הנעילה בדיפרנציאל בכביש מהיר וכן החלפתי שמן סרנים חודשים לפני ).
והבעיה הכי גדולה , חוסר במוסכים , חלקים תחלפים וחלקים מפרוק .
לי השביתו בסוף את הרכב לאחר שבתאונה קלה מאחור ,נמצאה סטייה בסרן האחורי ולא היה סרן כזה בפירוקיות , סרן חדש כזה בחברה עלה בזמנו בסביבות 20k !!!!
בקיצור - זבל לא לגעת - עדיף אולי טארקן או סורנטו .

בוזי
23-02-13, 22:57
אבא שלי מחזיק רקסטון 2005 מנוע 2.7, יד ראשונה.
הרכב עם 280000 ק״מ, ובסה״כ בסדר.
לא עשה אף פעם בעיות גדולות כמו מנוע או גיר, למרות שהרכב עובד, גורר נגרר כבד ועושה שטח פה ושם. חלפים מקוריים לא יקרים מדי (משולש מתלה לדוגמה - 300 שקל).
המוסך המרכזי לא באמת יודע לטפל בו.
הרכב נוח, פרייבט בכביש, זריז ומהיר, היגוי טוב, בלמים טובים, שדה ראייה טוב וקל לנהיגה. גיר אוטומטי 5 הילוכים מוצלח של מרצדס. כל השאר - ״כמו מרצדס״ אבל קוריאני. תנוחת נהיגה כמו של מיניואן ולא כמו של רכב שטח.
צורך כ 1:11 עד 120 קמ״ש, וקצת יותר זה קצת פחות ;)
במצבו המקורי הוא לא רכב שטח, אבל אחלה אוטו, בעיקר למשפחה. מרווח, נוח, תא מטען גדול. אני קורא לו ״מיניואן כפול הנעה״
קפיצה גדולה באיכות לעומת המוסו, וכנראה גם לעומת הרקסטונים הראשונים עם המנוע הישן.
אני לא בטוח שהייתי בוחר בו לשטח קשה, מקסימום שבילים פלוס.
לשטח בינוני חייב הגבהה, מיגון ורצוי נעילה אחורית.

בהצלחה.
*

ori abr
24-02-13, 13:55
תודה על התשובות.

בוזי
24-02-13, 19:20
מידת הצמיג היא 255/65R16.
מקביל ל 29״, אך בחתך נמוך יותר.
לא להיט בשטח טכני.

ori abr
03-03-13, 09:21
בוזי זה לא מה שיש לי על הרקסטון כמו כן הוא מוגבה. לשטח טכני קשה יש את הפראדו. הרקסטון להורים שלי הם כבר לא מטיילים כסאח כמו פעם.

-->