PDA

צפייה בגרסה מלאה : המיקום החדש לפרסומות בעמודי הפורום

kobiarava
24-02-13, 17:50
למנהלים ובעלי האתר שלום
כחבר ותיק בפורום, מי כמוני מכיר בצורך לקיים אותו כלכלית, ואולי גם להתפרנס מהפרסום בו, כי בכ"ז רובנו לא עובדים לשם שמיים. עם זאת, היה חשוב לי לציין, שהמיקום החדש של הפרסומות, בתוך העמודים עצמם, בין התגובות השונות בשרשורים, מעצבן ומציק בעין, ולי אישית עושה חשק לצאת מהדף ולא להיכנס לקישורים שבפרסומת. עומס מוגזם בפרסומות יוצר תחושה של אתר ממוסחר וניסיון "לסחוט את הלימון עד הטיפה האחרונה", ונראה לי שהשינוי מפר את האיזון העדין מהבחינה הזו. אם זכרוני אינו מטעה אותי, בעבר כבר היה ניסיון לשבץ פרסומות בתוך העמודים בצורה דומה ומתוך רגישות לתגובות המשתמשים שיניתם בחזרה.
אשמח לתגובה עניינית, נדמה לי שהמשוב מהמשתמשים פה תורם לתחושה הביתית (למרות שאנחנו כבר מזמן לא כמה מאות בודדות של משתמשים...)

חג שמח-קובי

elro
24-02-13, 17:58
למנהלים ובעלי האתר שלום
כחבר ותיק בפורום, מי כמוני מכיר בצורך לקיים אותו כלכלית, ואולי גם להתפרנס מהפרסום בו, כי בכ"ז רובנו לא עובדים לשם שמיים. עם זאת, היה חשוב לי לציין, שהמיקום החדש של הפרסומות, בתוך העמודים עצמם, בין התגובות השונות בשרשורים, מעצבן ומציק בעין, ולי אישית עושה חשק לצאת מהדף ולא להיכנס לקישורים שבפרסומת. עומס מוגזם בפרסומות יוצר תחושה של אתר ממוסחר וניסיון "לסחוט את הלימון עד הטיפה האחרונה", ונראה לי שהשינוי מפר את האיזון העדין מהבחינה הזו. אם זכרוני אינו מטעה אותי, בעבר כבר היה ניסיון לשבץ פרסומות בתוך העמודים בצורה דומה ומתוך רגישות לתגובות המשתמשים שיניתם בחזרה.
אשמח לתגובה עניינית, נדמה לי שהמשוב מהמשתמשים פה תורם לתחושה הביתית (למרות שאנחנו כבר מזמן לא כמה מאות בודדות של משתמשים...)

חג שמח-קובי

+10 !!!

נמרוד
24-02-13, 19:57
זה בחזקת ניסיונות, לא תמיד מופיע, לא לכל קבוצות הגולשים. תודה על הפידבק, כתמיד.

Pageup
24-02-13, 20:14
נמרוד,
לא תמיד זה מופיע, לי זה הופיע בתור אופציות לת'רדים אחרים.
הבעיה היא שזה 3-4 ריבועים שתופסים חצי עמוד ונראים לא מחוברים.
בפורומים אחרים ראיתי שזה נראה כמו פוסט בת'רד שאדמין הכניס.
זה יותר "אסתטי" בהנחה שצריך את זה לצורך מימון האתר.
אם הפורמט הזה רצוי אז צריך שיהיה לרוחב על העמוד ועדיף
בתחתיתו (ולא באמצע), במילא כולנו קוראים עד הסוף.

tomer s
25-02-13, 16:29
מציק מאוד בצורה הנוכחית.
עדיף בסוף העמוד,
רוצים שייבלוט? תמסגרו בגוון אחר..

erezgur
25-02-13, 17:34
אכן מציק מאד. פעם ראשונה שהשתמשתי בכלי למניעת הצגת פרסומות בגיפולוג.

-->