PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדש שהתחדש בויטרה 92. כמה שאלות..

Timor Shapiro
10-03-13, 01:08
אחרי שנים של נהיגה ברכבי פרייבט ושיטוט בלילות בפורמי השטח השונים.. החלטתי להגשים סוג של חלום קטן ולקנות רכב שטח קטן.
לאחר בדיקת מספר ויטארות, נמצאה ונרכשה הכלה - 92 קצרה יד 2 170000 ק"מ במצב יחסית טוב מאוד. עכשיו צריך ליישר קו (כמה נזילות מציקות וציריה)

כמה שאלות ברשותכם..
חלפים - יש מקום מומלץ לקניית חלפים חוץ ממכשירי תנועה (אני מאזור הדרום)?
מיגון - חרשתי את כל האינטרנט.. איפה אני מוצא כזה? ומה מומלץ למגן?
הגבהות (ואני יודע שהנושא נחרש) - אני מתכוון להשתמש ברכב על בסיס יומי.. במצב הנוכחי אני כנראה יסדוק חולייה בחצי שנה הקרובה. כרגע הרכב מוגבה ע"י אוקולונים "2 ובולמי מונרו בני שנתיים מאחורה. כול השאר מקורי. איזה מבין השילובים יותר מומלצים (מבלי להוריד מגובה הרכב) בולמי
קוני + קפיצי לובלס או סט של אולדמן? או שאולי משהו אחר.. פתוח להצעות.

ועוד שאלה של צעירים - איזה שמן מנוע מומלץ?

תודה למשיבים...

ודרך אגב, יהיה איזה מפגש/טיול בעתיד הקרוב?

8ball
10-03-13, 14:25
סט קפיצי קינג של גרנד ארוכה על ספייסר של אינצ אחד וסט בולמים של בילשטיין או קוני עם סטראט חרוןט להנמיך את תושבות הבולם במדגלים הקדמיים, לחץ אוויר 28 על צמיג 215 ותקבל שילוב של הטוב בכל העולמות. אל תשכך ספייסר לגל הינע אחורי באינצ אחד ולוודא שאין בעיה בזווית של זרוע אחורית מול הסרן וזוית העבודה של גל ההינע האחורי. אל תתפתה לעלות למידת צמיג גדולה מ215 זה יעלה לך בכוח מנוע שגם ככה אין יותר מדי ממנו במנועי 8 שסתומים

Timor Shapiro
10-03-13, 22:25
סט קפיצי קינג של גרנד ארוכה על ספייסר של אינצ אחד וסט בולמים של בילשטיין או קוני עם סטראט חרוןט להנמיך את תושבות הבולם במדגלים הקדמיים, לחץ אוויר 28 על צמיג 215 ותקבל שילוב של הטוב בכל העולמות. אל תשכך ספייסר לגל הינע אחורי באינצ אחד ולוודא שאין בעיה בזווית של זרוע אחורית מול הסרן וזוית העבודה של גל ההינע האחורי. אל תתפתה לעלות למידת צמיג גדולה מ215 זה יעלה לך בכוח מנוע שגם ככה אין יותר מדי ממנו במנועי 8 שסתומים

תודה!!
מה לגבי החלפים והמיגון??

8ball
10-03-13, 23:27
מה זה דרומי? אזור בש יש לך את איציק כדורי. חלפים במחירים הוגנים ושירות שאין כמוהו. אין על המדף- מחר יהיה. לגבי מיגו ים דעתי היא להתחיל במיגון גחון מנוע, ולאט להתקדם לפי האופי של הטיולים. אצלי יש מגן גחון גיר+טרנספר מיכל דלק ומדרגות צד שמסוגלות לשמש גם כפלטת החלקה במקרה והנהג יצא אהבל. פגוש קדמי פלדה עם חיתוכים שבכל מקרה הגלגל הוא הראשון שיפגוש מכשול, והגבהה שלוש אינצ. אם אתה צריך את כל זה, לא בטוח. אם למישהו אחר זה מספיק?גם לא. לי זה מושלם, אבל זה בא עם הזמן הניסיון והטיולים שבהם נסעתי מאוד לאט כי הגלון לא ממוגן אז מיגנתי, וכמעט סף דלת שבהפרש של סנטימטר לא החזיר נשמתו לאלוהי הפחחים אז נוספו מדרגות גסות אבל יעילות. אם תגיד מאיפהאתה אולי נוכללעזור גם בהכןונה לחלפים וגם בעבודה על הרכב אם תצטרך..

Timor Shapiro
11-03-13, 03:02
קודם כל תודה רבה על התגובות המהירות והמפורטות..
אני מאזור קרית גת ככה שב"ש זה אחלה, ובמקרה הצורך גם להגיע למרכז זה לא כזה נורא..
לגבי המיגונים, כנראה שאני אסתפק בשביל התחלה במיגון מנוע ואולי גיר וטרנספר. יש המלצה לאיזה מוסך/סדנה?

אגב - יש תמונות להתרשם מהרכב?

8ball
11-03-13, 09:29
יש את ראסטה בגדרה אם אני זוכר נכון. לגבי הרעב מדובר בארוכה. אז קצת שונה משלך. אבל נשתדל להעלות תמונה

-->