PDA

צפייה בגרסה מלאה : בוקסות בתפזורת - איך מסדרים?

opl
11-03-13, 21:39
שלום לכולם

יש לי מצבור לא קטן של כלי עבודה מפוזרים, מפתחות וכו זה קל לסדר - אני פשוט ירכיב סטים, אתפור בנדולרה ושלום על ישראל

אבל איך מסדרים בוקסות? סתם בקופסאות פלסטיק או שיש איזה רעיון יותר טוב?

asafk
11-03-13, 21:41
על פס ייעודי לבוקסות

אסף.

יונימוג אדום
11-03-13, 21:49
פתרתי את הנושא אחת ולתמיד !
רכשתי ארון כלים ( כמו במוסך ) - לא זול ( 1000 ש"ח וצפונה ) סופסוף אני מוצא את הכלים מייד , פתאום נהייה לי מצבור ענק של בוקסות וכלים ( איפה היו כל השנים ? )
לכל סוג כלים יש מקום ייעודי ( 12 מגירות ) ליד הארון מחזיק קופסה פלסטית - מכניס לתוכה את הכלים הדרושים ובסוף העבודה הכל חוזר למקום .
פעם ראשונה לאחר 30 שנה שיש לי סדר אמיתי בארגז הכלים - מומלץ , למרות העלות הגבוהה .

אילן

zviki
11-03-13, 21:51
אין טעם לסדר, תוך שבועיים מקסימום -הבארדאק חוזר.
סדר יש רק בארונות הד"תקים.

asafk
11-03-13, 21:55
זה נראה ככה, ונכנס יופי בבנדולרה:

7100571004

אסף.

opl
11-03-13, 22:00
הכוונה היא לסדר לטובת הארגז שברכב. אילן - עדיין אין לי חניה/מוסך סגור :-)

חיפשתי קצת באי ביי - הכי זול שמצאתי עולה כמעט כמו סט בוקסות של סיגנט

http://www.ebay.com/itm/1-2-drive-SOCKET-RAIL-HOLDER-ORGANIZER-with-HANDLE-/271151970506?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f21eab8ca

zviki
אני בטוח שאתה צודק, אבל מדי פעם צריך לסדר קצת

zviki
11-03-13, 22:07
הכוונה היא לסדר לטובת הארגז שברכב. אילן - עדיין אין לי חניה/מוסך סגור :-)

חיפשתי קצת באי ביי - הכי זול שמצאתי עולה כמעט כמו סט בוקסות של סיגנט

http://www.ebay.com/itm/1-2-drive-SOCKET-RAIL-HOLDER-ORGANIZER-with-HANDLE-/271151970506?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f21eab8ca

zviki
אני בטוח שאתה צודק, אבל מדי פעם צריך לסדר קצת

זה נכתב בהומור,נלחמתי בזה כל החיים. מי שעובד נון סטופ-אין לו זמן לסדר.

יונימוג אדום
12-03-13, 06:12
זה נכתב בהומור,נלחמתי בזה כל החיים. מי שעובד נון סטופ-אין לו זמן לסדר.

מכיר את התופעה , אצלי המצב יותר חמור - יש לי בית מלאכה אשר שם אני בונה מהיסוד וגם משפץ ומתקן מכונות קידוח קטנות ומעניינות .
לפעמים תוכל למצוא אותי עובד גם בערב עם תאורה מתאימה .
הפיתרון הזה של הארונית פשוט עשה לי סדר בכלים בפעם הראשונה בחיים !
לגבי כלי עבודה בג'יפ פשוט ארגז כלים בסיסי לא גדול מידי עם המידות המתאימות לרכב הספציפי - לא יעזור תמיד אבל תמיד יהיה שם בלגן ( הרי כאשר אתה זקוק לכלים זאת אומרת שנתקעת ומתי זה קורה כמובן בעליה או בשפ"צ או בבוץ ואז הכלים מתגלגלים להם בנחת מתחת לג'יפ - לך חפש אותם ) .
לדעתי קשה מאוד לשמור על סדר בארגז כלים בשטח .

אילן

boaz avrahami
12-03-13, 09:13
אצלי פסעם כאלו שכניתי בארץ בכמה עשרות שקלים
מאוכסנים על מגשון מגנטי קטן שעולה 20 שח בל.כ.

אתה יכול גם רק את המגנט...

yscheiner
12-03-13, 09:52
זה נראה ככה, ונכנס יופי בבנדולרה:

7100571004

אסף.

לחזק את המלצתו של אסף.
אני תפרתי שני פסים שכאלה לתוך הבנדולרה - אינצ׳י ומילימטרי (לא קל להחזיק רכבים לא מאותו צד של העולם :-) )

נמרוד
12-03-13, 10:20
בבית יש ארונית כלים מסודרת, ברכב אני מחזיק בנדולרה לרוב הכלים + קופסאת פלסטיק שקופה שטוחה כזאת (דומה למה שבתמונה) עם תאים שבא מסודרות הבוקסות ולצידן פריטים קטנים אחרים (פיוזים וכיו"ב) הקופסא הנ"ל מתחת למושב הנוסעים.

http://www.yalla.co.il/yala/uploads/u115/zoom/1254138670-1.jpg

opl
12-03-13, 10:37
מישהו יודע אם בלכ יש כאלה פסים? לא זכור שראיתי והמחיר באיביי סתם גבוה. כרגע הפיתרון של נמרוד נראה הכי יישים.

השמשוני יחיעם
12-03-13, 10:45
קונים סט חדש בקופסה יעודית,,,,,,,ואת הערמה בתפזורת מעבירים אלי !!!!!!!!!!!!!

opl
12-03-13, 11:22
איך לא חשבתי על זה קודם! :-) אבל דע לך שמדובר באיזה ארבעה חמישה סטים שעל חלקם כתוב "יוצר במערב גרמניה" לא נראה לי שהם שווים משהו:-)

lizard
12-03-13, 16:06
לאן התדרדר הפורום....אם מדובר על סט נייד, שים בבנדולרה, אם בסט קבוע, שים בקופסא עם מחלקות. יש כאלה בל.כ

אם אתה ממש רוצה להתפנק, תבנה לך ארון כלים.

asafk
12-03-13, 16:12
מיכה.. עדיין צריך פתרון לבוקסות בבנדולרה, לא?

אסף.

lizard
12-03-13, 16:44
אין בבונדולרה כיס?

opl
12-03-13, 16:51
כיס אחד מרכזי? לא שאני מכיר. לא יהיה אפשר לקפל ככה. כיס נפרד לכל בוקסה? התעסקות רצינית. כנל כיס אחד צר שכל פעם יצתרכו להוציא את כל הבוקסות כדי להגיע לאחת ספציפית...

opl
12-03-13, 16:51
וסליחה על דרדור הפורום :-)

lizard
12-03-13, 18:32
זה היה בצחוק, אתה לא מדרדר כלום.
חשבתי שיש כיסים, אבל כנראה שאני לא מדבר על אותו דבר.
אתה יכול לקחת מוט בקוטר שאפשר להשחיל עליו את הבוקסות (תלוי כמובן מה יש לך) ולעשות סוג של שרשרת אבל כדי להוציא אחת צריך לפרק הכול.
על כמה בוקסות כבר מדובר? כמה סוגים (הכוונה לדרייב)
אישית אני חושב שהכי יעיל לסט נייד זה קלמר בד כלשהו. גם אם הייתה לך קופסא, זה נורא מבאס כשהבוקסות נופלות ממנה. אתה יכול לתפור לך תיק בד מבד עבה עם כמה כיסים בשביל כל סוגי הבוקסות שלך.

opl
12-03-13, 18:40
גם אני צחקתי... השאיפה היא להגיע לשני סטים של מילימטרי. הדרייב הוא חצי. הרעיון של מוט השחלה דווקא נחמד ויכול להשתלב בבנדולרה.

lizard
12-03-13, 20:45
למה אתה צריך 2 סטים של מילימטרי? שוב השאלה היא האם זה סט נייד לג'יפ או משהו קבוע?
אם נייד לג'יפ, איזה סוג ברגים יש לך ברכב? אינצ' או מילימטרי? אין טעם לסחוב ארגזי כלים סתם (מנסיון). אתה לא מוסך בשטח ואתה לא חייב לקחת כלים שלא משרתים אותך.

opl
12-03-13, 20:51
אחד לבית ואחד ברכב, הברגים אצלי מילימטריים
אני חושב כרגע בכיוון של מוט הברגה עם פלח קבוע בקצה אחד ובורג פרפר על פלח בקצה השני לסגירה.

shachar
12-03-13, 20:54
אז תלך על שני פרפרים
צד אחד הקטנות צד שני הגדולות
אפילו על מוט חלק ותנעל עם פין אבטחה נשלף בקצוות

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

asafk
12-03-13, 20:55
אלירן
אתה סתם מסתבך.
חפש בחנויות כלים ביצחק שדה פס כמו שהראיתי. עולה כמה שקלים. נכנס לצד הכלים הגדולים בבנדולרה ושלום על ישראל. כל בוקסה שחסרה ישר רואים וככה לא שוכחים להחזיר למקום. ניסיתי הרבה שיטות וזו היחידה שבאמת נוחה.

אסף.

asafk
12-03-13, 20:56
http://www.schwarcztools.com/Product.aspx?pid=35666

ושוורץ נחשבים יקרים

אסף.

opl
12-03-13, 20:59
אני יקפוץ לחפש... זה ברור שזה הפיתרון הכי נכון אבל כל עוד המחיר לא יורד למשהו שפוי אני לא מתכוון לשפוך על זה כסף

נמרוד
13-03-13, 09:16
הרעיון של קלמר בד שירת אותי במשך כמה שנים טובות. יותר נכון, שקית של סנדלי שורש, אחת ההמצאות הישראליות השימושיות ביותר. הבוקסות שלי כולן היו 1/2, כולל בוקסות קטנות. למה? בדיעבד, אני יכול להגיד שהייתי תקוע על 1/2 כי זה מה שהכרתי מהצבא בתור בוקסות "קטנות"... לפני כמה שנים טובות קניתי סט 1/4 של סיגנט - סט מצויין שכולל בוקסות מ"מ עד 13, ביטים שטוחים, פיליפס, אלן, טורקס, ראצ'ט וידית מברג ומאריכים... הכל באריזה קטנה ונוחה מאד. גיליתי, שבעצם, 99% מהזמן אני מסתפק בסט הזה של הרבע - וכבר לא נוגע בכלל בסט ה1/2.

היום אני עם ארון כלים מסודר בבית, עם סטים בכל הגדלים, ובג'יפ כלים לחרום ולשטח בלבד - אותו סט 1/4 של סיגנט באריזה המקורית שלו, השלמה של בוקסות שימושיות, הן מילימטריות והן אינצ'יות, דרייב חצי, באותה קופסת פלסטיק שטוחה, ובנדולרה שמכילה את כל שאר הכלים כולל ידית כוח, ראצ'ט ומאריכי 1/2. ואם פעם היה לי ארגז ענק בבאג'אז שהכיל את הדברים האלו ועוד מיליון חלקי חילוף שחלקם בכלל התאימו יותר לסיקס או להיילקס... אז צימצמתי למה שצריך באמת, ואת הכל למעט הבנדולרה דחפתי בחלל שיש בצ'רוקי מתחת למושבי הנוסעים. יש לי שם את קופסאת הפלסטיק עם הבוקסות והדברים הקטנים, צלב קדמי וצלב דרישפט מנוילנים, חיישן קראנק, קויל, משאבת דלק, רצועת מנוע, קצת חוטי חשמל, אזיקונים, טייפ אלומיניום, לום בינוני ופטיש 2 קילו. ואני רק מקווה שהרשימה הזו מספיקה בשביל להרתיע את מרפי מלהתעסק איתי, ולהמשיך להתעלל בבעלי הכרכרות האנגליות ;)

boaz avrahami
13-03-13, 09:34
נמרוד, הסט הקטן הזה טוב לתיקוני קוסמטיקה בגיפ. אפילו למותחן רצועה הוא לא מספיק.

לגבי בנדולרה- מה שהולך לבוקסות על פי רוב זה פס של בד גומי שתפור בצורת האות אומגה.

לי יש סט מילימטרי במזוודה גדולה של סיגנט.
אבל בגלל שחלק מהאוטו הוא אינטשי אז יש לי פס בוקסות בתוך תיק כלי התפזורת והוא מוצמד לצלחת מגנטית יחד עם עו כל מיני ברגים.
ככה כלום לא הולך לאיבוד ואין רעשים בקפיצות.
צלחת כזו עולה 20 שח!

71044

GodsFather
13-03-13, 17:51
יש בנדולרות עם כיס גדול וזה עובד יפה, הכל שאלה של סידור. מנסיון עם אחד של טריפנט.

אגב, איפה קונים בנדולרות חוץ מאצל סמואל ? נגמר לו המלאי.

shachar
13-03-13, 18:39
יש בנדולרות עם כיס גדול וזה עובד יפה, הכל שאלה של סידור. מנסיון עם אחד של טריפנט.
אגב, איפה קונים בנדולרות חוץ מאצל סמואל ? נגמר לו המלאי.

תמיד בדיוק נגמר לו... זו לא העונה....

תחפש תיקים שלהם 12 דולר לפני משלוח

http://www.bucketboss.com/
http://www.coastaltool.com/a/ab/boss/images/07004.jpg

opl
18-03-13, 19:54
טוב... אז רק בשביל לסגור את הסיפור - בשביל הבוקסות הזמנתי פעמיים את זה:
http://www.ebay.com/itm/310601895842?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
ז"א 4 פסים

קניתי כמו שנמרוד המליץ שני מארזים מחולקים שימוקמו/יעוגנו מתחת לכיסאות בצורכה כזו שלא יוכלו לטייל או לברוח ממתחת לכיסא

התחלתי לתפור בנדולרות למפתחות הגדולים/מתאמים/ידיות וכו

תודה לכולם, סגרתם לי עוד פינה עם הרעיונות שלכם

-->