PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש גיר ומעט עזרה

combina347
22-04-05, 00:48
אני מעוניין לקנות גיר
הסמוראית שלי שנת 89 אבל אני רוצה גיר יותר חדיש ממנה 93,95 או מה שיש
אני לא ממהר משום שהגיר שלי נוסע אך יש לי נזילה מהמחזיר שמן של המנוע
וביחד אני רוצה כבר לעשות קלאצ' הבעיה היא מחיר (גם כתוב למטה שהכיס ריק)
האם יש למישהו גיר לפירוק או למכירה אני כאן 0526888404 קובי
ודבר שני אני מעוניין ברשימה של כל החלקים שכדאי לי להחליף כולל עלויות
תודה רבה לכולכם
ומה שבטוח שהחלפת הגיר והקלאצ' תתועד ואשלח לכולכם הזמנה
בקיצור כיף חיים

אלון_ק
22-04-05, 12:28
תפתח את הגיר, תראה מה מצב הגג"שים. אם הם תקינים, לא ישתלם לך לקנות אחר - שפץ את הנוכחי. זה עולה כ500 ש"ח לכל המיסבים, 180 ש"ח לסינכרו אחד, 5 ש"ח ל3 פיני סינכרו, עוד 100 ש"ח לטבעות אבטחה ושאר דברים. בקיצור, שיפוץ מלא בפחות מ1000 ואתה יוצא עם גיר חדש לגמרי, אם הגג"שים תקינים. מחליפים את כל המיסבים, בלי קשר למצבם, סינכרו מחליפים לפי צורך, פיני סינכרו מחליפים בלי קשר, אטמים, מחז"שים וכד' מחליפים הכל ויש גיר חדש. אני יצאתי בנזק של 850 ש"ח.

זה שיש נזילה ממחז"ש זה סיבה להחליף גיר?

קלאץ' חדש, כולל הכל, 700 ש"ח לכל היותר. תחליף קומפלט.

combina347
23-04-05, 16:26
ליפנ י כחצי ש7 חודשים היתה לי שריקה חזקה בגיר ונזילה איומה כך שהייתי עושה סימני דרך כמו עמי ותמי
והחלטתי לפתור את הבעיה בכוחות עצמי והתחלתי בעבודה
פירקתי גיר ופתחתי אותו מצאתי בפנים גוש של סיליקון לאטימה אדום ועוד כמה לגרים דפוקים.
ועבדתי כמו דביל משום שאין לי רכב אחר אז הרכבתי הכל נסעתי למכשירי תנועה וקניתי את שני הלגרים של הציר התחתון כי הייתי פזיז ואלו הראשונים שמצאתי דפוקים וגם קניתי שני מחזירי שמן
חשוב לציין שהטיפול היה בחורף והיתה סערה באותו היום והמזלגות של ידית ההילוכים קיבלו מעט מיים ותוך כמה שעות ייצרו חלודה דבר שהשפיעה לי על העברת ההילוכים והילוכים נתקעו
שוב פיקרתי גיר ניקיתי שימנתי וגירזתי את המזלגות ולאחר הרכבה גיליתי בעיה חדשה הילוך ראשון נכנס לעיטים קשה מאוד
שני עושה חריקה ורק בטורים מסויימים הוא נכנס וחמישי קופץ וצריך להחזיק אותו כל הנסיע
עם כל החריקות שהיו לי עד היום אני לא יודע איך בכלל הגיר נוסע ומה הולך לו שם בפנים
אני מעדיף להחליף ולהיות עם ראש שקט

combina347
23-04-05, 16:34
אני מחפש גיר ב1000 עד 1500 ש"ח
אני יודע שברגע זה אני יכול לקנות אחד ב2200 אך אני מחשב ביחד עם קלאצ' זה יקר
לכן אני ממתין נוסע ככה ואמצא בסוף במחיר הזה
אהה פתאום נזכרתי אני צריך להחליף מחזיר שמן אחורי במנוע ולאגר קטן כזה שאני לא בטוח מה התפקיד שלו אבל הוא דפוק ואפשר לאות אותו כאשר מורידים קלאצ'

אין לי בעיה להחליף את כל הדברים בתוך הגיר אבל אני מפחד שעוד פעם לא יצלח לי וסתם אבזבז כסף בכל אופן נראה לי פחות עבודה וטיפה יותר כסף

מה דעתכם?
אם תציעו לתקן אני אזמין את כולכם אלי ונעשה את זה ביחד כך בטוח נצליח

gil4
23-04-05, 17:54
תעשה חיפוש בגיפטריפ היה שם מישהו שרצה למכור גיר ב600 ש"ח לפני כחודש........

אלון_ק
23-04-05, 22:50
אתה מודה שעבדת כמו דביל, בלי שום הדרכה (ספר רכב! עוד לא ברור לכולם שזה לא אופציונלי אם אתם רוצים לטפל לבד?) ועוד בתנאים אידיוטיים (גשם). מה הבעיה לעשות את זה כמו שצריך? אתה כבר יודע מה עשית לא נכון, אז תעבוד נכון ותגמור עם זה. אני הבאתי חבר שיעזור לי להוריד את הגיר, כי פחדתי שהוא כבד - גם זה התברר כשטות. שיפוץ מוחלט לבד איננו קשה או מסובך, בוודאי כשיש לך כתבות במדור הטכני על גיר מאוד דומה (T176) והדרכה מלאה בספר רכב, עם תמונות והסברים של כל שלב. זה הרבה עבודה, אבל זה לא כיוון קורונה פיניון - כל אחד יכול לבד.

אם כל מה שאתה רוצה לעשות זה לקנות גיר, פרסם בלוח המודעות - לא כאן.

סוזי המשתוללת
24-04-05, 01:56
הילוכים קופצים = קפיץ נעילה חלש / לכלוך /חלודה במנגנון
חריקה בהילוך 2 סביר להניח סנכרון עייף עם כי העובדה שכתבת שיש גם בעיות בשילוב לראשון מפנה אותי לחשוב בכיוון של קלאץ תעבן /לא מכוון
חוצמזה כבר פתחת את הגיר אז תחליף כבר את כל המייסבים או לפחות את המייסבים הגדולים (לא מייסבי סיכות )

combina347
28-04-05, 00:21
החלטתי מחר אני מוריד גיר
אם אתם רואים את ההודעה ובא לכם לעזור ללמוד לראות ולתת עצות
אני מפרק את הגיר ובודק מה מצבו
מי שמעוניין להצטרף 0506634330
0526888404
שכחתי לציין יש קומפרסור בוקסות פטיש אויר
בקיצור הכל עבודה מקצועית אך זוהי רק בחינה עוד לא קניתי חלקי חילוף
ואולי נצטרך גיר חדש

combina347
01-05-05, 07:31