PDA

צפייה בגרסה מלאה : לא מניע!!!!

שלומי סופה
25-04-05, 15:26
יש לי ג'יפ סופה היום אני בא להניע אותו פיתאום הוא לא מניע העם למישהו זה קרה?? ומה לעשות??

יובל48
25-04-05, 19:03
שתי הבדיקות הראשונות
1.האם יש ניצוץ
2.האם מגיע זרם למשאבת הדלק.
יובל

שלומי סופה
25-04-05, 19:04
הבעיה נפטרה הג'פ הניעה לאחר שפירקתי פלג בדקתי עם יש ניצוץ כחה הג'יפ רצה להניע והחזרתי אותו פירקתי עוד פלג בדקתי עם יש ניצוץ והג'יפ הניע למה מה היתה הבעיה??

barak4*4
25-04-05, 19:05
ש לי ג'יפ סופה היום אני בא להניע אותו פיתאום הוא לא מניע העם למישהו זה קרה?? ומה לעשות??

כן, לי זה קרה פעם, לא הניע.
ואז נזכרתי שכשנסעתי לחו"ל, בכלל פירקתי את המצבר ושמתי אותו במחסן. מה לעשות? לחבר את המצבר בחזרה :twisted: :twisted: :twisted: .

ברצינות, :evil: , אתה רוצה עזרה? אולי תפרט קצת יותר:
אימובלייזר?
אזעקה?
יש אורות כשפותחים סוויץ'.
בבוקר?
לאחר נסיעה?
יש סטרטר?
איך המגעים בקטבים?
בן כמה המצבר?
מה מצב הסטרטר?
פחמים?

תפרט, נשמח לעזור, אבל לשאלה כזאת אני יכול רק לענות: כן, פעם לא הניע.

שלומי סופה
26-04-05, 12:52
ליפני כמה ימים החזרתי את הג'יפ מטיול יום למחרת אני בא להניע לא מניע יש סטרטר ולא מניע אין אזעקה בג'יפ וכתבתם פה שצריך לבדוק אם יש ניצוץ אז פירקתי פלג אחד נתי סטרטר ובדקתי אם יש ניצוץ היה ניצוץ והג'יפ בא להניע החזרתי את הפלג פירקתי פלג אחר עוד פעם נתתי סטרטר בדקתי אם יש ניצוץ יש ניצוץ ופיתאום הג'יפ התחיל להניע והפלג בחוץ אתם יכולים להסביר לי מה הייתה הבעיה כי אני לא הבנתי...

קיד
26-04-05, 23:44
כדאי לחבר שעון לחץ דלק, על מנת לוודא שהמרססים לא נוזלים, ומציפים את הסעפת בדלק.
קיד.

שלומי סופה
27-04-05, 19:00
אתה יכול לאסביר קצת?
למה שעון לחץ דלק

קיד
27-04-05, 20:51
לאחר דימום הרכב, נשאר לחץ של בנזין בקו ההזרקה.
במידה ואחד המרססים נוזל, לחץ הבנזין יגרום לניקוז קו ההזרקה אך תוך הסעפת.
לכן, מרכיבים מד לחץ בטור על קו ההזרקה, מדמימים את הרכב, ובודקים האם קיימת נפילת לחץ.
במידה ומתגלה נפילת לחץ, יש לטפל במרססים.
בברכה,
קיד.

asafk
27-04-05, 22:32
קודם כל- לגבי בדיקת ניצוץ על ידי פירוק פלג- יש במנוע מודול הצתה. פירוק פלג זו דרך בטוחה לשרוף אותו (גם אם לא נשרף בפעם הראשונה- כי זה לוקח כמה פעמים).
לגבי בדיקת לחץ הזרקה- ב"חליל" של המזרקים יש "ונטיל". אפשר לבדוק אם בכלל יש לחץ על ידי פתיחתו (אם יש לחץ דלק- יצא שפריץ רציני).

אסף.

שלומי סופה
27-04-05, 23:42
אז אך בודקים עם יש ניצוץ
יוצא שפריץ רציני מי ונטיל

-->