PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילת דפרנציאל אחורי משתחררת בתחילת נסיעה פאגרוQ ארוך

31-03-13, 06:39
תאור המקרה הגעתי למוסך כאשר החיווי של הנעילה האחורית אינו נדלק כלל הוצאה משאבת הווקום מימקומה והתברר כי הי תקינה מצאנו כי יש נתק בלוח המודפס של לוח השעונים הנתק הולחם הוחלפה מנורה .מכן כניראה התפתחה התקלה.
בדקנו נעילה וחיווי של המנורה הכתומה והכול עבד בסדר אז נאלצתי לנהוג אחורה כ 30 מטר בסיבוב כדי לצאת מהמוסך ולאחר מיכן לחזור חזרה שוב בסיבוב נשמע רעש של מכות מכיוון הדפרנציאל כניראה שהדפרנציאל נישאר ננעול מכיוון שמשאבת הווקום הייתה מחוץ למקומה והצינור היה מכופף. המשאבה הוחזרה למקום ובבדיקה במוסך של הנעילה הכול ניראה תקין.
כאשר ירדתי לשטח וניסיתי לנעול ניראה כי כול פעולת הנעילה היא תקינה מנורה כתומה מהבהבת נסיעה קטנה קדימה ומתבצעת נעילה אבל ברגע שאני מנסה להתקדם קדימה בנסיעה המנורה הכתומה מתחילה להבהב מייד כאילו שהווקום לא מחזיק או שיש חלק שמשתחרר בתוך הדפרנציאל בנוסף כאשר משחררים את הנעילה המנורת חיווי נכבת מייד ללא כול אשהייה.
האם משהו יכול לתת לי כיוון מה התקלה לפני שמפרקים דפרנציאל
חג שמח לכולם

momi-r
31-03-13, 14:57
איך בדקת שהמשאבה תקינה ?
כבר נתקלתי בלא מעט משאבות שעובדות אבל היו "עייפות" ולא מספקות מספיק כוח , הייתי בודק את העניין עם משאבה אחרת לפני הכל.

02-04-13, 07:20
מישהו נוסף עם תובנה?

13-04-13, 10:08
בסוף לאחר שלילת כול האפשרויות של תקלה במכלולים החיצוניים פורק הדפרנציאל לחלקים ונימצא כי גלגלי השיניים של הנעילה נשברו
מצאתי ביצה מפרוק (לא ניתן להזמין גלגלי שיניים בחברה) אפשר לחזור לטייל

YOSIS 2
13-04-13, 20:07
בסוף לאחר שלילת כול האפשרויות של תקלה במכלולים החיצוניים פורק הדפרנציאל לחלקים ונימצא כי גלגלי השיניים של הנעילה נשברו
מצאתי ביצה מפרוק (לא ניתן להזמין גלגלי שיניים בחברה) אפשר לחזור לטייל

כמה שילמת

15-04-13, 07:11
2200

-->