PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות בנוגע למערכת הזרקה בסמוראי

Scrusher
01-04-13, 21:12
חג חמץ שמח :)
להלן כמה ממצאים שהתחלתי לעבוד עליהם בזמן האחרון בין גמגום,טרטור,הצפה ושיפוץ

1. קרבורטור זה דרעק!! ברגע שנגמרת האחריות עליו אני מעיף אותו לקיבינימט (כבר פעמיים נוקה\שופץ\סודר מחדש - לאחר שהקרבורטור המקורי הלך לבלי שוב)
2. הזרקה מקורית של סמוראי היא גם קצת בעייתית מבחינת אנשים שבאמת יודעים לטפל בה,אבל התברכתי במנוע סוויפט שבא מוזרק במקור אז הזרקה מפירוק מתאימה לי בול. מה שאני שונא בהזרקה "חכמה" זה ההשהיה בין הרגע שאתה בועט בגז ועד שהמנוע מתעורר. האם מדובר על הזרקה רב-נקודתית או TBI טיפש ואהוב? כמה מע' ההזרקה הזאת אמינה באופן כללי (ובמיוחד - רגישה למים?)
3. כרגע יש לי קרבורטור של סופר-לאנסר\L200,חשבתי "להזריק" אותו בצורת TBI וככה לקבל עוד 2-3 סוסי פוני ולהפסיק להציף בזוויות ועדיין לא לאבד יותר מידי מהתגובת דוושה,מישהו ניסה את הפרויקט הזה או שזה אבוד מראש בגלל רמת ההתאמות שזה מצריך\תמורה למחיר?

אני לא בטוח אם המנוע הוא מסוויפט או מיורוסוויפט,מדובר על דגם G13BA
בברכת "זוויות מפגרות",
יניב המציף :)

gmike
01-04-13, 22:21
1-אולי קרבורטור זה דרעק, אבל לא מהסיבות שציינת. או שמי שמנקה\"משפץ" לך אותו לא ממש יודע מה הוא עושה, או שיש לך חור בצנרת אויר שדרכו נכנס לכלוך,או לכלוך במיכל דלק, וזו הסיבה שהקרבורטור נסתם ומקרטע כל הזמן.
2-לא מכיר את ההשהייה שאתה מדבר עליה,אצלי היא לא קיימת. זו הזרקה רב נקודתית(בלנו\סוויפט). המערכת ממש לא רגישה למים, ודיי אמינה. חיישנים זמינים-חדשים\פירוק,כנ"ל קויילים.
3-לא חושב שזה יהיה כדאי כלכלית,מהסיבה הפשוטה שיש הזרקה bolt on למנוע שלך, של סמוראי מוזרק. מצד שני-לא חיפשתי אף פעם חד נקודתית של רכב אחר שתתאים,אז אולי תמצא משהו שמתאים בול,תבדוק את האופציה..

גם אם המנוע שלך מסוויפט, סעפת היניקה היא כנראה של סמוראי, אז אתה צריך סעפת יניקה+מזרקים,מחשב,צמת חשמל,משאבת דלק ללחץ גבוה,פ.דלק תואם...
יש לך מקום לחיישן קרנק באזור משאבת השמן במנוע? אם כן- אתה יכול ללכת על ההזרקה המתקדמת יותר,עם קויילים דיגיטליים.

זה פרוייקט לא זול, גם בעבודה עצמית בלבד,תחשוב טוב אם בא לך להיכנס לזה..

מיכאל.

Scrusher
02-04-13, 01:46
הרכב הוא רכב א',ואני בונה עליו כרכב א' לכמה שנים הבאות. בנוסף לזה, "אני לא מספיק עשיר כדי לקנות נעליים זולות" - אני מעדיף לבצע את הפתרון המקיף פעם אחת ולתמיד מאשר ללכת סחור-סחור עם חצאי-פתרונות במשך כמה שנים\חודשים עד שאני אגיע למסקנה ש"חבל שלא עשיתי את זה קודם"
נוקה המיכל דלק והוחלפו כל הצינורות דלק\וואקום + 2 פילטרים של דלק לפני שהושתל הקרבורטור של הL200. שמתי לב שכל עוד אני בכביש זה עובד מצויין,אבל אחרי כמה טיולים פשוט נמאס לו (ככה גם קרה עם הקרבורטור המקורי). לא יודע אם זה בגלל אבק או בגלל הטלטולים כי כשהאוטו חוזר אליי מה"סידורים" הקרבורטור באמת עובד מדהים עד הטיול השלישי-רביעי

-->