PDA

צפייה בגרסה מלאה : ''פרוייקט'' ברזים לחימום בסופה יצא לאור

סופת המדבר
05-04-13, 19:32
כבר הרבה זמן שאני מתכנן לבצע את ה''קומבינציה'' הזאת
היום זה היה אחד מימי שישי הבודדים שאין שום משימה לבצע בגיפ (תיקונים שברים וכו..)
אז החלטתי להיכנס לזה
הברזים מנירוסטה רוב המחברים מנירוסטה רק ה''מחברי שן'' ,והזויות (שלא היו בתכנון הם מנחושת)
בינתיים העסק מתפקד טוב רק שלא היה כלכך חם היום בשביל להרגיש בהבדל

בהתחלה התיכנון היה לחבר את המחברי שן על אותו קו (כמו בתמונות הראשונות) אבל בגלל שהתכנון השתנה
וההיתי צריך לקרב את כל העסק לקיר אש אז השתמשתי בזויות לתת זוית למחברי שן האחוריים, הצינור העליון שיוצא מהרדיאטור חימום
קרוב מידי למחבר שן שלו אז למזלי היה לי חתיכת צינור כזה עם זוית אז זה פתר לי את הבעיה אם לא אז לכופף צינור ישר לזוית כזאת
היה מועך אותו
את הברז שמחבר בין שתי הצינורות (כניסה ויציאה לרדיאטור) בכוונה ''השכבתי'' עם זויות כי אם הוא היה ניצב לברז השני
זה סתם היה מרחיק לי את שתיי הצינורות ותופס הרבה מקום
לאחד הT ריתכתי פלח עם חור שיתפוס את כל העסק על אחד מהברגים של המכסה שסתומים
עכשיו יש אפילו יותר מקום מעל הדיסטרבוטור מהצינורות שהיו זרוקים שם

סופת המדבר
05-04-13, 19:58
תמונות להמחשה למי שלא הבין את המערכת

raanan
05-04-13, 21:04
לדעתי , תאור הבעיה, הרעיון לשיפור עם סקיצה, יתרמו מאוד להבנה של הפרוייקט.

רענן

סופת המדבר
05-04-13, 23:31
אני לא חזק בסקיצות
אבל בסופה בקיץ החום שסורר באזור היחידת חימום מתפזר לכל אזור הרגליים ו''תורם'' עוד יותר לחום הבלתי נסבל שעולה מהרצפה
כידוע מים רותחים עדיין עוברים ברדיאטור אפילו שהמתגים על OFF וכל מיני חדירות אויר מעיפות את החום הזה
מה שעשיתי (ועשו גם לפני)
זה ברז אחד שסוגר את הכניסת מים חמים לרדיאטור וברז שני (לפניו) פתוח על מנת לאפשר למים לעשות סירקולציה ולחזור למנוע דרך הצינור חזרה
כאילו הם היו ברדיאטור ואז ככה מים רותחים לא מגיעים לתא הנוסעים (זה מצב קיץ)
בחורף הברז שמונע ממים להיכנס לרדיאטור יהיה פתוח ומים רותחים יכנסו לרדיאטור ויצאו רגיל לכיוון המנוע
והברז שמחבר בין שתי הצינורות ועושה את הסירקולציה בקיץ, יהיה סגור

-->