PDA

צפייה בגרסה מלאה : משאית 4X4 לקמפרוואן

בניבן ש
06-04-13, 11:29
חברים שלום,
אני חדש כאן באתר וחפש כבר הרבה זמן משאית 4X4 שתתאים לי לבניית רכב טיולים לארץ ולאחר מכן לעולם.
ברצוני לקנות משאית 4X4 12 טון סינגל ג'אנט מאחור ועליה לבנות את רכב החלומות שלי.
כיום ניתן למצוא בארץ משאיות 4X4 דאבל ג'אנט בארץ וברצוני לדעת האם ניתן להסב אותן חוקית לסינגל ג'אנט?
ההבדל מאוד משמעותי בשטח ומקל מאוד על חיי המשתמש. נושא המשקל פחות קריטי בשבילי ולכן מעדיף סינגל על דאבל.

כמוכן אם מישהו מכיר מישהו שבנה ותיעד או בחור שרוצה למכור משאית 4X4 ישנה אני אשמח לשמוע.

מחכה להתחיל את רכב החלומות,

בן - 0504454414

חברים שלום,
אני חדש כאן באתר וחפש כבר הרבה זמן משאית 4X4 שתתאים לי לבניית רכב טיולים לארץ ולאחר מכן לעולם.
ברצוני לקנות משאית 4X4 12 טון סינגל ג'אנט מאחור ועליה לבנות את רכב החלומות שלי.
כיום ניתן למצוא בארץ משאיות 4X4 דאבל ג'אנט בארץ וברצוני לדעת האם ניתן להסב אותן חוקית לסינגל ג'אנט
?
ההבדל מאוד משמעותי בשטח ומקל מאוד על חיי המשתמש. נושא המשקל פחות קריטי בשבילי ולכן מעדיף סינגל על דאבל.

כמוכן אם מישהו מכיר מישהו שבנה ותיעד או בחור שרוצה למכור משאית 4X4 ישנה אני אשמח לשמוע.

מחכה להתחיל את רכב החלומות,

בן - 0504454414

תודה,

ידוע לך מה התהליך להסבה- מבחינת רישוי? מבחינה טכנית אין לי בעיה.
מצאתי מגירוס אבל שמעתי על מאן שנמכרה לבחור בעמק- אולי כפר יחזקאל? משאית שנמכרה לאחר ששימשה כמשאית ספארי בדרום.
אין לי בעיה עם גיל המשאית פגשתי בצפון הודו בחור שיצא מאוסטריה עם משאית מרצדס משנות ה 80 והוא היה מבסוט מאוד כי המנוע נסע על כל מיני איכויות הסולר שהוא מצא .

asafk
06-04-13, 16:12
כל משאית אפשר, טכנית, להסב לסינגל. מבחינת הרישוי זה גם אפשרי אבל כאן זה כבר תלוי במשאית הספציפית.
אם אתה מתכנן על חו"ל, אין לרישוי משמעות אמיתית.

איזה משאיות מצאת?

חפש כבאיות, חלקן הגיעו עם סינגלים.

אסף.

asafk
06-04-13, 19:43
התהליך תלוי במשאית וביבואן. בעקרון צריך או אישור של היבואן, או שיהיה כתוב בבודיבילדר של המשאית שהמידה מותרת, או שהמידה תהיה כתובה כאופציה במפרט המקורי של המשאית. גם אם לא, כיוון שמדובר במשאית יש דרך לאשר בעזרת אישור מעבדה מוסמכת. המסלול הכי פשוט, כמובן, הוא בעזרת היבואן.
הכבאיות של מגירוס נמכרו וקיימות בארץ גם בגרסת סינגל. באופן כללי גם מגירוס-דויטצ וגם מאן שתיהן מומלצות מאוד.

אסף.

MR BIG
06-04-13, 19:59
אפשר להפוך דאבל לסינגל. המגבלות הן רק טכניות (הכל פתיר בכסף...) .
אין שום בעיה מבחינת רשיונות. זה לא מעניין אף אחד.
דוגמא טובה אתה יכול לראות אצל רשות שמורות הטבע : יש להם IVECO שתתאים לך בול!
תתעניין שם....- אולי אפילו אחת מהן עומדות למכירה.
תנסה גם בחברת חשמל, יש להם כל הזמן כלים למכירה....

-->