PDA

צפייה בגרסה מלאה : נזילת שמן קלאץ

מתן אביטל
09-04-13, 18:28
שלום לכולם!

בניבה שלי נפל אחד הברגים (מסומן התמונה המצורפת) באיזור החיבור בין הגיר לקלאץ וכתוצאה מכך התחילה נזילה של שמן,
אני בטיפשותי המשכתי לנסוע ואמרתי לעצמי שזה עוד אחד מהדברים שאטפל בהם יום אחד כשיהיה לי זמן. אבל שבוע שעבר בזמן נסיעה דוושת הקלאץ התחילה לגמגם ועם כל לחיצה היא נדבקה יותר ויותר לרצפה עד ששווקה חיים כמה מטרים מהבית..פתחתי מכסה מנוע וראיתי שבמיכל הקטן של שמן הקלאץ אין ולו טיפה אחת של שמן.

שאלתי היא אם בטוח נזק לגיר עצמו או למשאבת השמן, או שפשוט אני צריך לתקן את מקור הנזילה, להוסיף שמן ולהמשיך לנסוע מחויך..

קישור לתמונה:לאדה (2).jpg (file:///C:/Users/%D7%9E%D7%AA%D7%9F/Downloads/%D7%9C%D7%90%D7%93%D7%94%20(2).jpg)

תודה רבה
מתן

asypeer
09-04-13, 21:37
אם הכנסת הילוכים בלי קלאץ׳ לאורך זמן / ייתכן וגרמת לנזק. אבל מכיון שנסעת כך מעט זמן אתה צריך למלא שמן,
לנקז אויר מהמערכת ולהחליף את משאבה הקלאץ׳ ממנה נוזל השמן או הצנרת, אתה בטח תראה מאיפה השמן נוזל. הייתי גם בסיפור הזה וזה נגמר בהחלפה של משאבת עליונה. אם קשה להשיג את החלק אז תשקול שיפוץ. עדיף להחליף.

lior_b.s
18-04-13, 20:17
היום במקרה פגשתי מישהו שהייתה לו ניבה בעברו והוא אמר שיש לו משאבות קלאץ' חדשות, עליונה ותחתונה, דורש 300 ש"ח, אין לי מושג כמה עולה בחנות אבל אם בא לך אני אביא לך אותן...

asypeer
18-04-13, 21:22
הלוואי שבסוזוקי המחירים היו ככה...בחברה עליונה 600 ש"ח, תחתונה 400.. מזל שיש איביי.

מתן אביטל
18-04-13, 22:09
ליאור,
תודה רבה אבל נראה שמצאתי כאן בארץ והן אמורות להגיע ביום ראשון.
שוב תודה ושבת שלום,
מתן.

lior_b.s
18-04-13, 23:32
הלוואי שבסוזוקי המחירים היו ככה...בחברה עליונה 600 ש"ח, תחתונה 400.. מזל שיש איביי.

תשמע, תמיד שמדברים על עלויות חלפים, אני נמנע מלהיכנס לדיון... פשוט לא נעים לי מהעלות האפסית של החלקים ביחס למחירים שחברים זורקים לאויר, כשאני החלפתי משאבה עליונה אצלי היא עלתה לי 75 שקל, אבל זה היה לפני 9 שנים.. אז גם אם מחר היא תחליט להתפגר אני עדיין יוצא ברווח :). . אני לא רוצה לספר בקול שכל מערכת ההיגוי (4 תפוחים+מופות+מוט דחיף) עלתה 350 שקל...ששששש

tzagi
22-04-13, 08:07
ליאור,
תודה רבה אבל נראה שמצאתי כאן בארץ והן אמורות להגיע ביום ראשון.
.

מה בדיוק אפשר להבין מזה?
שכני ליאור לא נמצא בארה'ק?
מגדל העמק זה לא חלק ממדינת ישראל?
חלקים לניבה רק באים מברית המוצצות?

-->