PDA

צפייה בגרסה מלאה : ישור קו אחרי קנייה וכנפיים סדוקות

yogibear
28-04-05, 23:39
1. אחרי הקנייה(8 CJ ארוך סגור שנת 90 ), מגיע יישור הקו... אצלי עיקר הבעייה היא בהגה בכל המכלול, התיבה נוזלת בחריפות, תפוחי ההגה גמורים, הבנתי שההוצאה תהיה גבוהה. כמו כן הגומיות שמחזיקות את הקפיצים גמורות ובעת סיבוב ההגה יש נקישות חזקות .... בהגה אני לא נוגע (אין לי כלים, ונסיון במערכות הגה) , מעדיף שהמוסכניק שלי יעבוד עליו.
2. כל השאר אעשה לבד : פלגים , שמנים, וכו' ...
3. למרות שראיתי זאת בקנייה, כעת אני תוהה , למה 2 הכנפיים הקדמיות נשברו מעט לפני ציר הגלגל. . . זחלתי מתחת לרכב ושמתי לב שהבאמפ סטופ הימני חסר ... לא שזה נראה לי קשור לכנף השמאלית .... התבוננתי היטב אך לא ראיתי שום סימן לעיוות בשילדה או ריתוכים בנקודה זו ( חשבתי שאולי הג'יפ קיבל מכה חזקה בסרן ) ...
איך מתקנים סדק\שבר בכנפיים ואולי כדאי להחליף כנפיים ? מה העלות ?
תודה מראש ...

ניר ל
30-04-05, 11:17
חכה עם המוסך...
הכל אתה יכול לתקן לבד וכדאי שתתחיל עם זה כבר עכשיו !
את כל החלקים שאתה צריך אתה יכול לרכוש אצל יאנוביץ' בתחנה מרכזית הישנה בת"א.
החלפות תפוחים, מחזירי שמן בתיבת ההגה ובוקסות גומי בקפיצים אלו עבודות פשוטות יחסית, תוכל לקבל כאן עזרה והסברים בכל שלב, העלות הכוללת של כל מה שתיארת כולל שמנים ופלאגים תגיע ל 1000 ש"ח בעבודה עצמית.

yogibear
01-05-05, 08:32
יש לי שתי בעיות

1. אני חייב לרכוש מחדש את כל הכלים, שכן כל מה שהיה לי פוזר בין חברים :oops:
2. מעולם לא נגעתי בהגה, ולמען האמת אני קצת חושש לגעת במכלול. המכונאי חבר שלי, ובעבר הרחוק הייתי בא אליו ומתקן בעצמי את כלי הרכב שלי ...
3. מבטיח גם מבטיח לשאול שאלות רבות ולבקש עזרה כתובה שכן יש יישור קו אותו אבצע בעצמי , לדוגמא כל 4 בולמי הזעזועים שלי הלכו לעולמם, הקפיצים דורשים החלפת גומיות צריך טיפול שגרתי (פלגים פילטרים וכו' )
אבל כל עוד לא הספקתי לרכוש "מפתח מומנט" וכלים נוספים אני לא נוגע ברכב :!:
בכל מקרה תודה להתייחסות ולתשובה.

ניר ל
02-05-05, 13:09
כרצונך,
בכל מקרה אתה לא צריך כלים מתוחכמים כדי לבצע את העבודות האלה, סט בוקסות,מפתחות סגורים/פתוחים , שפיץ פלאייר ופטיש 500 גר' יספיקו.

-->