PDA

צפייה בגרסה מלאה : בהמשך לסדרת האוכל - רשימת אטליזים

סוזי המשתוללת
29-04-05, 00:51
הנהלה יקרה :P
נא לדאוג ששרשור חשוב זה יישאר מודבק

אלו 3 האטליזים הטובים ביותר על פי דעתי וגם הדברים המומלצים בחום שלקחתי מהם
בכולם יש רק בשר פרה / כבש (כולל שחיטה כשרה ופיקוח וטרינרי) אבל אין להם תעודת כשרות :lol:
שניים פתוחים בשבת (מתאים לספונטניים שבינינו)

לימוזין בשר נטו - אזה"ת רמת ישי
סחורה מעולה -המחיר בהתאם
מומלץ : מפלצות המבורגר 300 גרם האחד (כבר נוזל לי ריר :cry: )

סמיר - בשמת טבעון בכיכר שביציאה מרמת טבעון לכיוון רכסים
סחורה מעולה - זול יותר מלימוזין

איברהים - בשמת טבעון (נכנסים לתוך היישוב נוסעים לכיוון המסגד ושואלים על איברהים )
קבב הכי טוב בארץ נקניקיות חריפות מעניינות
מחירים טובים מאד (האטליז העיקרי שלי)

לימוזין עובדים שני עד שישי
סמיר כל השבוע
איברהים כשבא לו :twisted:

אצל כולם ניתן להזמין מראש
אוי מה עשיתי
עכשיו אני רעב וכולם סגורים :(

מימו
29-04-05, 11:38
מצטרף לדעתך על לימוזין, בהחלט מעולה
ממליץ שם בחום על מגש קציצות לכל טיול ג'יפים
אם אוכלים שם אז לא להתפשר וללכת על סטייק פילה

סוזי המשתוללת
29-04-05, 16:53
עם בענייני קציצות עסקינן אז נסה את איברהים
עם כל הכבוד ללימוזין בנושא הקציצות (ויש כבוד )יש להם עוד מה ללמוד

אריק זמר
01-05-05, 15:41
רצוי להרחיב על איזורים נוספים עם "אטליזיות" בארץ.

סוזי המשתוללת
02-05-05, 02:24
אריק
אתה צמחוני ?
עד כמה שזכור לי לא בדיוק
אז תן את ההמלצה שלך
לא חייבים להיות דוקטורים לבשר -כל המלצה תתקבל

gil4
02-05-05, 19:55
למי שמגיע לאילת- בשר קונים ממסעדת "פדרו" .אנטריקוט ופילה מיושנים ,בין הטובים שיש בארץ.וגם הקציצות שוות נגיסה.

נ.ב.
לא לשכוח לבקש עשבי טיבול עבור הסטיקים.

gil4
02-05-05, 19:58
טיבול=תיבול

ירון גל
07-05-05, 00:12
קודם מישהו ניסה את הבשר של אדום-אדום (המותג החדש של תנובה) פשוט להגיע לצפון זה קשה בשביל תנובה(צריך לעצור בדרך). ואני מכיר את המותג מדוגמיות שקיבלו מגדלי עגלים, אבל לגבי מחיר ואיכות אני ישמח לקבל תגובות.
ושני לא כשר אבל מעולה בזלפה (צומת מגידו לכיוון גנין) יש איטליז ויש לו את אחת הסינטות הטובות שתאמתי במחיר שווה לכל כיס 55 ש"ח לקילו מגיע בנתחים של 3 ק"ג אטומים בווקום או מטבל או לא ישר לאש. וגם הקבב בכלל לא רעים.

asafk
07-05-05, 01:15
בכניסה למושב בית חנניה- מחסן בשר ענק... יש הכל- ובאיכות די טובה.

אסף.

מאיר רוטברג
08-05-05, 09:11
נותן כבוד לכולם,אבל רוב החברה כבר אכלו ,
אין על האנטריקוטים של עיראקי פאוזי מטירה .
נקודה
ועל הקציצות חצי כבש חצי עגל אין בכלל מה להרחיב

grand
08-05-05, 09:16
לא מכיר את האחרים, אבל לי יש מקור אחד לבשר מכל הסוגים והגבהים, אנטריקוט מדהים, קבבים והמבורגרים שלא שוכחים - מו ומו ברחובות (בהרצל ליד בנק הפועלים).

סוזי המשתוללת
09-05-05, 02:40
אמול חזרתי מעמאן (בירת ירדן)ויש שם קצביה מצויינת שגם מכינה על המקום כמויות של כבש על מגשים במגוון צורות (צלעות שישליק קבב עבודת יד )
בקיצור חבל"ז לכבשים בירדן אין את הריח המסריח של בשר כבש בארץ והם גם צעירים מאאאאאד לפי גודל הצלעות :lol:
האטליז/מסעדה נמצא לא הרחק ממלון שרתון למי שמגיע (לא זוכר את השם :( )

קיד
09-05-05, 23:21
מעדני אברשה - ידוע בשם שרה ואברהם שמידר. מושב כפר הרי"ף.
לא כשר :D
בתאבון,
קיד.

אלון_ק
10-05-05, 09:10
בבית חנניה זה נקרא "איתן", כשרים. בשר סביר, יש ימים ויש ימים.
בפרדיס, פתוח בשבת ולא כשר, זיעד (תיכנסו ותשאלו). שוב, תלוי על איזה יום תנחתו.
הרצליה פיתוח, "בלק סטיר", מיושן וטוב. יקר, 70-75 לקילו אנטריקוט, אבל אפשר לקבל מרינדה דרום אפריקאית קלאסית (יש להשרות 24 שעות לפני ההכנה), למי שאוהב. אפשר גם לבקש יפה מאמא שלי, אבל יש לכם יותר סיכוי בהרצליה.
טיב טעם (רשת): לא כשר. בשר בקר סביר, תלוי ביום ובסניף, פרות נמוכות לרוב ומגוון בשרים לא כשרים ומעולים. מזרע כנ"ל.

כל בית עסק שתקנו ממנו שקונה את הבשר שלו מ"קנקון", שזה כולל את כל רשת אל גאוצ'ו, צ'ימיצ'ורי ורוב מסעדות הבשר הגדולות - הבשר יהיה טוב מאוד.

גיא
12-05-05, 00:47
אני ממליץ על אחים מרסל בנשר.

כל הסוגים והמינים לא כשר.

מוכנים גם בדרך כלל לתת פתרון לדרישות מיוחדות ולוא דווקא בתוספת מחיר.

אנטריקוט מיושן זה 60 לק"ג
יען גם 60 לק"ג ( היה לפחות פעם אחרונה שקניתי )

את הלבנים שלהם שלמה kooke אכל וליקק את האצבעות אם זה אמת מידה למישהו.

סוזי המשתוללת
14-05-05, 13:44
שלמה קוק לא אמת מידה לכלום :twisted:
הוא אוכל כל מה שזז ולא זז :lol: בתנאי שכתוב על זה לבן אפילו שזה שחור :wink:

יוני5
07-07-05, 10:30
מעדני אברשה - ידוע בשם שרה ואברהם שמידר. מושב כפר הרי"ף.
לא כשר :D
בתאבון,
קיד.

מצטרף להמלצה החמה על שמידר (המכונה אצלנו שמידלר). מחירים מצויינים, אנטריקוט לפני העליה האחרונה במחירים עלה לי בסביבות 38 ש"ח לקילו, עכשיו בסביבות 45 ש"ח (אם אני לא טועה). נקניקיות מצויינות, שישליק לא משהו.

איך מגיעים? צומת מסמיה, נוסעים לכיוון מזרח, פונים ימינה אחרי 500 מטר ימינה (זו הפניה השניה) לכיוון דרום מזרח (בשלט כתוב לכיוון גוש עציון), אחרי ק"מ ימינה לתוך כפר הרי"ף, נוסעים כל הזמן ישר, עד שעוברים מגרש כדורסל ואחריו בערך 100 מטר תחפש שלט "מעדני אברשה".

קיד, לא רק ברכבים אתה מבין, הא? :lol:
יוני5

קיד
07-07-05, 11:31
שישליק לא משהו.
למה אתה קונה "בעלי כנף" בחנות שמוכרים בה "הולכים על ארבע"?
יש בחנות מבחר עצום של בשרים גבוהים ונמוכים, ואתה נדבקת לבעלי הכנף. זה משהו בחינוך? אולי שאריות מבית הספר? :)

קיד, לא רק ברכבים אתה מבין, הא? :lol:

באופן אלגברי בלבד, אני אוכל יותר שנים מאשר נוהג.
קיד :D

KOOKE
30-07-05, 04:20
תודה שמוליק..גם אני אוהב אותך. :lol: :lol: :wink:

מצטרף להמלצה של אלון מסעדת בלק סטיר בהרצליה. אנטיקוטים מיושנים הכי טבים נכון להיום.

לא צריך להשרות בשום מרינדה. קצת מלח גס + פיפל גרוס וזהו..

אפשר לבקש את רוטב הפילפל שלהם ולטבול את הנתחים המוכנים. המחיר קצת יקר אבל לא נורא - נכון להיום 77 ש"ח לק"ג.

יש גם את מפעל זילבר שאורז אנטריקוטים (מבשר טרי ולא קפוא) מיושנים בואקום ומשווק למעדניות מובחרות .

לשים לב בשר הבקר ה"טרי" שנמכר בטיב טעם הוא למעשה בשר בקר קפוא שמיובא בגושים גדולים מדרום אנריקה ומופשר בארץ ונמכר כטרי. כמו שאלון ציין הבשר לא אחיד ברמתו וברוב הפעמים איכזב.לעומת זאת הבקר הנמוך של טיב טעם מעולה. גם הקבאבים מתוצרת עצמית לא רעים.

קבאב מזרחי - איטליז חינאווי ביפו והוא פתח גם סניף לצפונבונים ברמת אביב החדשה - השכונה בהמשך לשיכון ל' מערבית לכביש חיפה ת"א.

שלמה

itayhi
22-10-05, 04:51
לא מכיר את האחרים, אבל לי יש מקור אחד לבשר מכל הסוגים והגבהים, אנטריקוט מדהים, קבבים והמבורגרים שלא שוכחים - מו ומו ברחובות (בהרצל ליד בנק הפועלים).

מצטרף להמלצה 8)
יש להם בשר מ ע ו ל ה.
אבל המחירים שלהם בשמיים, לא זוכר כרגע מחירים מדוייקים אבל זה לא נמוך... :?

איתי

tzurlis
01-04-06, 15:12
אבו שכארה, הואדי בחיפה. תחנו בהדר תחתון או באיזור בית הגפן ותשאלו על הואדי או פלאפל הזקנים, זה קרוב. המחירים לבקר - כאילו קניתם פלטינה ולא בשר, הטעם בהתאם.
ליידו, החומוסיה שלו. אני טוען בתוקף זה החומוס הטוב ביותר בארץ. שימו לב שאין בזה טיפת חמרי שימור.
בפנים הואדי, אם תלכו לשוטט, אפשר לקנות גם ירקות בלדי, בעונה - לפעמים יש שמן זיית ממש טוב (תטעמו) קלמארי, לובסטרים (לפי העונה) ובמיוחד שרימפס, תקנו מקולפים - זה אותו מחיר כמו לא מקולפים רק הרבה פחות עבודה...
למטה באזור כיכר פריז: בשרי הלון. מחיר סביר יותר, טעם פחות טוב.

גיא
01-04-06, 23:30
עוד אחת.

היום אכלנו ב"האיטליז של דוריס".

ראש פינה, בצמוד לתחנת הדלק.

בואו רק נגיד שהסטייקים שלהם מתחילים ב 600 גרם.

והטעם .... אפילו שזה היה רק 3 שעות אחרי ארוחת בוקר מלאה. הצלחות נישארו ריקות ( גם הצלחות של המאזטים )

מה שכן, המחירים בהתאם.

בומס הקופץ
03-04-06, 03:49
טוב החמישים אגורות שלי :)

שני האטליזים בנוב - הבשר של הורביץ ועגלי רמת הגולן, שניהם מעולים מבחינת הטעם, מבחר גדול מאוד של בשרים, אצל הורביץ אני מעדיף לקנות את כל מה שקשור בעופות, ומעגלי רמת הגולן - נו - בשר עגלים על כל צורותיו. שניהם כשרים.

בשר העמק, נמצא בכניסה לאזור התעשיה של זרזיר היו תקופה שהוא היה כשר והיתה גם תקופה שלא, אין לי מושג באיזה פוזיציה הוא כרגע. שווה לקנות אנטריקוט מעושן 60 שקל לקילו שווה כל שקל. בימי שישי הם עושים גם טעימות לציבור הרחב.

מרינדו בתל קציר, לא אכלתי (אני אוכל רק כשר ולפחות כשבדקתי הם לא היו כשרים) אבל חבריי שיחיו רק מהללים את הבשר שלהם, אני מניח שלמי שהכשרות לא משנה לו זה שווה בדיקה.

אמיר

zsahi
20-11-06, 01:33
אטליז עמוס, רחוב יפת יפו, 100 מטר צפונית לחינווי - אנטריקוטים מעולים + קציצות וצוריסוס חוויה.
מחירים סבירים כשר לא פתוח בשבת.
בכיכר המדנה - MEETSHOP אנטריקוט מעולה, בשר טחון טרי אמיתי ומבחר נקניקים ובקר נמוך. לא כשר לא פתוח בשבת, מחירים - כיאה לכיכר המדינה

מידבר
16-12-06, 18:07
3 הכי טובים בארץ:
1.דוריס קצבים בראש פינה, לבקש את האנטרקוט עם העצם.
2.אצל דודי בהרצליה פיתוח, רח' משכית מול וויטהול, לא לשכוח לבקש משרה.
3.ידע בשרים ברמת אביב.
כולם יקרים אבל שווים.

incoma
18-03-07, 15:24
בצפון הרחוק - מטולה - הטחנה - מסעדת בשרים נפלאה - ואני חושב שיש גם לקנות בשר
יותר דרומה - דוריס - אבל הם גם סנובים וגם יקרים
עוד יותר דרומה - טבעון - סמיר - האיטליז הראשי שלי - איכותי וסביר במחיר - אבל גם השירות מעל ומעבר
מקביל אליו - רמת ישי - לימוזין - מצויין ויקר
עוד מקביל - חיפה - בואדי - האחים סבאח - הבשר הכי טוב בחיפה - הכל מהכל - מרגזים וקציצות נפלאים - נתחים מעולים ורכים כמו שצריך

אם ארד יותר דרומה מתישהו אבדוק עוד

-->