PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלת יעוץ בקשר לטיול מתוכנן

ssj2rich
10-04-13, 13:38
אנחנו מתכננים כמה חברה לעשות טיול שעשיתי לפני כשנה עם אופנוע

הטיול הוא מצפה רמון -> אילת, שינה באילת וחזרה למצפה רמון,
כאשר הטיול מתחיל ביום שישי ב8 בבוקר

את הטיול הזה עשינו על אופנועים ובכל זאת היינו צריכים לעשות מספר ק"מ על כביש (מיוטבתה לאילת ומספר קצר של ק"מ לפני)

רציתי לדעת האם אפשרי לעשות את המסלול הזה (מצפה רמון אילת וחזרה) ביום לכל כיוון עם גיפים בשטח כמובן ?
יש לנו 2-3 אופנועים ו2 לנד קרוזרים

ואם כן, האם למישהו יש מסלול בקובץ או אפילו רק בראשי פרקים (מפה לפה ומפה לשם) שמאפשר להגיע לאילת ביום אחד עם גיפים

תודה מראש

idanw
10-04-13, 16:10
אם אתה מתכוון לעשות את כל הדרך בשטח - ביום אחד זה מאוד יומרני... זה יצטרך להיות בקצב מרוץ.

עידן

ssj2rich
10-04-13, 16:41
זהו, אני לא רוצה להיות יומרני,

אני ממש לא יודע מה הקצב של גיפים בשטח, מעולם לא נסעתי באחד ואני לא מכיר את הבעיות , חסרונות שלהם,
אני איש של אופנועים וחישוב של 30קמ"ש זה לא ממש יומרני לאופנוע בטח לא על שטח יחסית קל,
כמובן שאם יש פנצרים וכו' אז יש מצב שצריך לעשות כמה קטעים על הכביש כדי לסגור את הפער (או לעשות קטע שלם על הכביש בסוף כשכבר חשוך, אין לנו בעיית נסיעה על כביש)

בגלל זה אני שואל על גיפים, ראיתי בחיפושים כמה אנשים כותבים על טיולים ממצפה רמון לאילת על גיפים, ואני רואה שהרוב מתכננים 2 לילות (3 ימים מלאים),
מה שהתחיל להבהיר לי שצד אחד ביום זה כנראה יותר מידי ?

נמרוד
10-04-13, 16:42
מן הסתם אפשר, אבל זה באמת בקצב מהיר מאד ועל שבילים מהירים ולאו דווקא מעניינים או יפים. לפני כמה שנים השתתפתי במן טיול/מרוץ כזה מב"ש לאילת ביום שלם - http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=1365

במרוצים חוצי ישראל לא סתם עושים את זה בערבה איפה שכיוון השטח הוא צפון דרום, אם אתה מתכנן לעשות את זה בהר הנגב אז הכיוון הכללי הוא מזרח מערב ותתקשה למצוא דרך מהירה מספיק בשביל להספיק את הדרך ביום אחד.

-->