PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו הצליח \ניסה להחזיר מוצר לBUY2?

סופת המדבר
10-04-13, 17:30
כל פעם מגיע לי למייל כל מיני הצעות \פרסומות של כל מיני אתרים
בינהם גם BUY2 באחד המיילים שהגיעו היתה הצעה לרכוש מצלמת IP (פה בארץ)
שאפשר לשלוט עליה מהטלפון\ ממחשב בכל העולם וכו'..
הזמנתי..
בהתחלה עשיתי ''איסוף עצמי'' ואז אחרי איזה שבוע התקשר בחור מהחנות ושאל למה אני לא בא לקחת
אז אמרתי לו ששכחתי בכלל שעשיתי איסוף עצמי ואם הוא בכל זאת יכול לשלוח לי אותה בדואר
אז הוא לקח פרטים והשאיר לי מספר שלו שאני ייצור איתו קשר בכל נושא וגם אמר שיעזור לי בהפעלת המצלמה
המצלמה הגיעה. קצת הסתבכתי בהפעלה שלה אז התקשרתי אליו תפסתי אותו כבר אחרי שעות העבודה והוא ניסה לעזור לי ככה בזריז.. לא כ'כ עזר אז אמרתי לו שלא נעים לי לשגע אותו
ואני ינסה להסתדר לבד.
ניסתי עם עוד חבר לתכנת אותה ומאד קשה לתפעל אותה לא תמיד הטלפון מוצא אותה לפעמים כותב שהיא מנותקת וכאלה..
אם אני רוצה לשמוע את מה שאני רואה אז בטלפון כותב שאני צריך לשדרג אותה (במחשב שומעים את מה שרואים)
בקיצור לא מה שחיפשתי
בניגוד למה שהם אומרים בפירוט ''הפעלה בלחיצת כפתור''
אחרי יומיים החלטתי שאני מחזיר אותה התקשרתי לחנות ועונה לי אותו בחור אומר לי '' אני לא יודע אם אפשר להחזיר אני צריך לבדוק את מדיניות ההחזרות''
אז אמרתי לו שאני יודע טוב מאד מה ההמדיניות של ההחזרות ואפשר להחזיר
אז הוא אמר לי שאם קניתי מBUY2 אז אני יכול להחזיר רק להם
באתר שלהם אין איזה טלפון יש רק שירות לקוחות להשאיר פרטים ותאור הבעיה
כבר כמעט שבוע לא חזרו אלי ותכף יעברו ה14 יום של ההחזרה ואני ישאר תקוע איתה
מה עושים??

meir alony
10-04-13, 19:02
שלח מייל + מכתב בדואר רשום לתיעוד.
חפש באינטרנט הוראות התקנה למצלמת IP מנסיון החיבור הראשוני קשה אבל אח"כ הכל זורם.
https://www.google.co.il/#hl=iw&q=%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%90%D7%95%D7%AA+% D7%94%D7%A4%D7%A2%D7%9C%D7%94+%D7%9C%D7% 9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%AA+IP&spell=1&sa=X&ei=yIxlUbfHNOn44QS7hoH4BQ&ved=0CCkQvwUoAA&bav=on.2,or.r_cp.&bvm=bv.44990110,d.Yms&fp=6781a8d73901cad1&biw=1280&bih=796

nirs
11-04-13, 08:41
האם הגדרת dynamic IP?

סופת המדבר
12-04-13, 08:49
שו הדה?
הגדרתי כל מה שהיתי צריך לפי הדף הוראות בעברית שהוא הביא לי
הצלחתי לראות ולשמוע דרך המחשב
אבל דרך הטלפון זה לא תמיד מצא אותה היה רושם שיש איזה בעיה במצלמה למרות שהיה אינטרנט כל הזמן
אחרי איזה 10 ניסיונות פתאום זה יכול כן למצוא אותה מבלי ששינתי איזו הגדרה או משהו
שאני לוחץ בטלפון על רמקול שאני יוכל לשמוע מה שאני רואה הוא רושם לי הערה שאני צריך לשדרג את המערכת בשביל לשמוע
וזה לא מה שתכננתי
רשום שאפשר לתכנת שהיא תזעיק אם מישהו עובר ובעצם האזעקה זה במחשב בדמוי איזה שעון מעורר
בקיצור לדעתי חרטה
הא והיא גם לא נגד מים (רציתי שתיהיה לבחוץ)
בכל מקרה חזרו אלי מBUY2 ואמרה לי שאם המוכר הסכים לקבל חזרה אז אין בעיה ושאני ישלח לו חזרה
ושהמצלמה תגיע אליו אז ישר לעדכן אותם שהיא תברר מול המוכר ותזכה אותי במיידי- עד כאן נשמע מבטיח נראה מה יהיה

בכל מקרה מוכן לקבל המלצות למצלמת IP שתיהיה ידידותית למשתמש
ממישהו שהתקין ויוכל לעזור (טלפונית) בהגדרות

lizard
12-04-13, 08:55
צור קשר בפרטי. כנראה שאוכל לעזור

meir alony
12-04-13, 08:57
ממליץ לך לקנות מערכת DVR שכוללת הקלטה + מצלמות איכותיות ומוגנות מים.
אתה יכול לצפות מכל מחשב וסמרטפון.
מחירי מערכות כאלה הוזלו מאוד בשנים האחרונות, מדובר על מערכת בסיסית בפחות מ-1000 ש"ח.

MORME
14-04-13, 11:56
זה שרכשת את המצלמה מ-BUY2 זה ממש לא סיבה להתנער ממך אתה לקוח בדיוק כמו כל הלקוחות תציק לבחור שיעזור לך עד שתבין...ולגבי החזרת המוצר אני רואה שהוא מנפנף אותך אז תפנה ל
שירות הלקוחות שלהם בכתובת המייל: [email protected] או תמלא את הטופס הזה באתר שלהם אני מאמינה שיחזרו אליך http://www.buy2.co.il/Home/Contact_Us כמו כן, מצאתי לך את הפרטים של החב' באתר שלהם:

כתובת למשלוח דואר: החרש 4 ת.ד. 7343 הוד השרון 45240
דואר אלקטרוני: [email protected]

פקס: 073-2003001
טלפון: 073-2003172

מקווה שיסתדר לך,

-->