PDA

צפייה בגרסה מלאה : קיים חוק כלשהו נגד "מסיבה" בטבע ?

tmal1
11-04-13, 19:19
אני וכמה חברים "מצאנו" איזה חלקה ביער באזור... בכניסה אליו יש ספסלים ושולחנות ישיבה מסודרים ובהמשך יש מקומות ריקים.
במידה ואנחנו מרימים שם מסיבה קטנה של 10-15 חברים עם גנרטור והגברה בשעות הלילה, יש חוק כלשהוא שאוסר את זה ?

boaz avrahami
11-04-13, 20:36
יש כמה חוקים נגד....

התכנסות בלתי חוקית
אתה צריך אישור משטרה ובשביל זה תזדקק לאישור מבעלי השטח (קק״ל) ומהרשות האזורית/מקומית.
אני בטוח שאם אתאמץ אמצא עוד כמה רעיונות שהמחוקק יצר נגדכם

asafk
11-04-13, 21:41
בועז, אל תפחיד אותם סתם. הקק"ל בעד שאנשים יהיו בשטח בלילה, בתנאי שמשאירים נקי ומסודר ולא משתוללים.

אסף.

Tourist
11-04-13, 21:42
בן דוד שלי התחתן במקום כמו שתיארת ביערות הכרמל.

חוץ ממחיר הקייטרינג, הציוד ושמלת כלה... חישב בהוצאות מראש את מחיר הקנס.

היתה חתונה יפה.

ד ו ר ו ן
11-04-13, 22:19
פרטי או בגביית דמי השתתפות? יש הבדל גדול.

פלוצר70
11-04-13, 23:48
אין בעיה חוקית עד 50 איש אין צורך באישורים
מעל 50 איש מומלץ לקרוא לזה אירוע חברתי ולא מסיבה
מבחינה חוקית פחות בירוקרטיה
10 15 איש סע לשלום תהנו

boaz avrahami
12-04-13, 00:15
בועז, אל תפחיד אותם סתם. הקק"ל בעד שאנשים יהיו בשטח בלילה, בתנאי שמשאירים נקי ומסודר ולא משתוללים.

אסף.

אבל אני נגד כל הקרחאנות האלו.
זה בדרך כלל מפגע שמתחיל מממסוממים והמון רעש ונגמר בהרים של זבל.
עדיף שימנעו מזה כולם

boaz avrahami
12-04-13, 00:28
אין בעיה חוקית עד 50 איש אין צורך באישורים
מעל 50 איש מומלץ לקרוא לזה אירוע חברתי ולא מסיבה
מבחינה חוקית פחות בירוקרטיה
10 15 איש סע לשלום תהנו

התקהלות בלתי חוקית היא החל משלושה אנשים ולא כפי שרשמת...

לעין פה.
יש פה קצת מידע בנושא החוק:

http://www.rsgd.co.il/viewArticle.aspx?articleID=10

ד ו ר ו ן
12-04-13, 01:28
אבל אני נגד כל הקרחאנות האלו.
זה בדרך כלל מפגע שמתחיל מממסוממים והמון רעש ונגמר בהרים של זבל.
עדיף שימנעו מזה כולם
+1 לפני כמה זמן נפלו עלינו בחניון לילה מחוץ לשמורה חבורה שכזו, לקראת מסיבת טבע גדולה, רכב הגברה, גנרטור ולוגיסטיקה, והצהירו שכדאי לנו ללכת כי "יש בדרך הרבה אנשים".. אחרי חילוף דברים קצר שלא הוביל לשומקום לגבי זה שהילדים כבר ישנים ואנחנו לא זזים, והם מצידם עוד רגע פורקים את הדברים עלינו, שאלנו אם יש להם רישיון אירוע למסיבה? זה די סגר את הנושא והם עברו למקום אחר. כמויות הזבל הגדולות, ושרידי גידור בצבעים זרחניים שהיו בהמשך הוואדי העידו שזו לא הפעם הראשונה שהם שם.

kd2
12-04-13, 02:36
בעניין הקראחנות....יש ויש......לא נכון סתם להכליל.
יש הפקות שמשאירות מסודר לתפארת.

dice2
12-04-13, 08:21
לי ניראה שגם אכפת לך מהסביבה פרט לעניין החוקיות
לכן קח בחשבון שהסאונד של המסיבה נשמע לאורך קילומטרים רבים (הרבה יותר ממה שהגיוני)
באיזור שאנחנו גרים יש לא מעט "מסיבות יער" ובחיפוש אחר מטרדי הרעש הגעתי לקילומטרים רבים 5+ תלוי בכיוון הרוח
כל עוד אתם לא מפריעים קרי - רעש. לכלוך. סמים. אלכוהול מוגזם לא ניראה לי שתהיה בעיה
רק קח בחשבון שלפעמים המשטרה מציקה בחיפושי סמים (מציק לאנשים נורמטיבים)

בועז

tmal1
12-04-13, 11:30
האירוע פרטי של כמה חברים כמובן ללא תשלום, ד"א למישהו יש מושג על כמה מזומנים עומד קנס כזה ?

JustDoB
12-04-13, 11:38
+1 לפני כמה זמן נפלו עלינו בחניון לילה מחוץ לשמורה חבורה שכזו, לקראת מסיבת טבע גדולה, רכב הגברה, גנרטור ולוגיסטיקה, והצהירו שכדאי לנו ללכת כי "יש בדרך הרבה אנשים".. אחרי חילוף דברים קצר שלא הוביל לשומקום לגבי זה שהילדים כבר ישנים ואנחנו לא זזים, והם מצידם עוד רגע פורקים את הדברים עלינו, שאלנו אם יש להם רישיון אירוע למסיבה? זה די סגר את הנושא והם עברו למקום אחר. כמויות הזבל הגדולות, ושרידי גידור בצבעים זרחניים שהיו בהמשך הוואדי העידו שזו לא הפעם הראשונה שהם שם.
נכון שהצלחנו להרחיק אותם, זה היה כרוך בקצת אסרטיביות (מי שהצליח להרדים ילדים יודע מה הוא מוכן לעשות כדי שלא יעירו אותם...).
מעל לכל הזיהום (רעש ולכלוך) לי היה בעיקר מפחיד לראות ב 6-7 בבוקר רכבים מלאים בנוער, כולם נראו מפוצצים לגמרי ובעיניים אדומות מסיעים את החברים שלהם - האחים והילדים שלנו - הביתה למרכז.

boaz avrahami
12-04-13, 12:30
יקר מאוד

talilim
19-04-13, 10:31
יפה ששמת מרכאות על המסיבה.
קיצר,
אם היה חוק נגד "מסיבה" בטבע,הייתי מזמן במאסר עולם .

איתי גלבוע
29-01-18, 17:54
שאלה-האם גם ביום העצמאות יש צורך באישור למסיבה עד 300 איש?

-->