PDA

צפייה בגרסה מלאה : אינגקטורים לפורד f350 שנת 2008

Ariksk
12-04-13, 12:56
הלכו האינגקטורים מאיפה אני יכול לקנות/להזמין אינגקטורים בלי לקחת משכנתא

snake-man
14-04-13, 08:47
אם תביא את המספר קטלוגי של המזרקים.. אשמח לנסות למצוא לך בחו"ל... לפעמים יש מציאות....
איך הלכו לך כל המזרקים?

Ariksk
15-04-13, 07:51
כנראה שלא כולם הלכו. אני עדיין בבדיקות עם שני מוסכים. המוסך הראשון אמרו לי שזאת בעיה של מזרקים ואם מחליפים אז כדי את כולם. במוסך השני טוענים שהשמן מלא בסולר בגלל שהממיר חלקיקים סתום והמחשב מנסה לנקות אותו כל הזמן ומכאן מגיע הסולר. נלך לנקות את הממירים ונתפלל לטוב.

חנן-ג'יפולוג
15-04-13, 15:53
ממיר קטליטי זה דבר אחד ומסנן חלקיקים זה רכיב אחר. אין ממיר חלקיקים.
אתה צריך לשאול את עצמך ואת המוסך למה המסנן סתום, כי כמעט בכל המקרים מסנן סתום הוא תוצאה של תקלה כלשהי, ולא סיבה לתקלה.
יש טעות נפוצה והיא לנקות מסנן חלקיקים ללא איתור הסיבה, ואז הוא נסתם שוב, ושוב...
בסוף מתייאשים, זורקים טונה כסף על מסנן חדש, וגם הוא נסתם... אז מפוררים את התוכן שלו, אבל סיבת הפיוח עדיין שם, אז נסתמות סעפות, וEGR וחיישנים... ויש עוד המשך לסאגה...

Orang
25-04-13, 17:33
ידידי היקר

ראשית, לא ציינת כלל מה התופעה ברכב, מה התקלה, כמה ק"מ יש על הרכב וכ"ו...
שנית, מנסיוני, תקלות במרססים במנוע 6.4 כמעט ולא קיימות.
תופעה של DPF (מסנן חלקיקים בלע"ז) סתום היא כפי שענה לך חנן, ומקורה בתקלת מנוע כלשהי שחובה לפתור לפני ניקוי\החלפת DPF .
שמן מנוע שמלא בסולר הוא תוצאה של הזנחה ואיחור בטיפולים (כל 6 חודשים או 8000 ק") כמו גם שימוש בשמן מנוע שאינו עונה לתקן האמריקאי API CJ-4
דבר נוסף, נסיעה עירונית רבה ברכב הזה גורמת למחשב המנוע לבצע פעולהת ניקוי יזומה למסנן החלקיקים באופן תכוף יותר, זה בדרך כלל מלווה בהודעה לנהג בצג המידע,
אם אתה לא מאפשר למחשב לבצע את הפעולה הזו, אתה גורם לנזק כבד יותר, ובשלב מסויים מחשב המנוע יגביל אותך עד למצב שלא יאפשר נסיעה בכלל.

בהצלחה, אורן

-->