PDA

צפייה בגרסה מלאה : בקשת עזרה למנהל האתר ג'יפטריפ

Tourist
16-04-13, 09:03
נראה שבעלי ״ג׳יפטריפ״ הסתבך קצת...
http://www.jeeptrip.co.il/start/forum/start.asp?p=1&id=960347

אולי יש פה מי שיכול לעזור ?

גילוי נאות 1: שירשור זה פורסם באישור הנהלת ג׳יפולוג.
גילוי נאות 2: אין לי שום קשר ל׳צהוב׳ - אני בעיקר משתמש לא פעיל.

ולסיום סיומת: דעתי שאין זה המקום לדיון חופשי ודעות על האתר ובעליו מאחר ובמקרה דנן זה עלול רק להזיק.

רפי לין
16-04-13, 09:54
תבורך העזרה ההדדית והיוזמה לכך ותוצאות בעיה זאת עשויות להשפיע על כל מי שמשתמש בפורומי האינטרנט השונים.
בברכת חג עצמאות שמח - רפי לין

itayt
16-04-13, 10:23
טעה גדי שלא הסיר את השרשור. כבר מזמן ידוע באתרי אינטרנט מובילים כדוגמת וואינט ווואלה שנותנים מקום לקוראים להביע את דעתם, שהם חשופים לתביעות דיבה. גדי לא מחק אולי בצדק את השרשור כשהוא נוצר אבל אחרי שפנו אליו בעלי האינטרסט, זו פשוט יהירות לא למחוק.
מה שכן, אין שום סיבה לא לפרסם את שם החברה התובעת זה הרי חא סוד, לפחות נדע עם מי לא לטייל.

savyon
16-04-13, 10:27
אנשים,
כמי שאחראי על הצד העיסקי של אתר ג'יפולוג, אני שמח על כל גולש שגולש פה ולא גולש באתרים אחרים, אבל
כפי שביקש התייר, זה לא המקום לדיון או התלהמות כלשהיא!
מי שיש לו איך לעזור יבורך, מי שלא, שפשוט לא יגיב, בבקשה.

עוד משהו, כדי שהאשכול ישאר ממוקד, ותרו על דעות ותנו לאלא שיש להם נסיון בתחום להגיב.

תודה על ההבנה והעזרה לזולת.

סביון

itayt
16-04-13, 11:21
עצה ממי שהיה בעבר מעורב במשהו דומה, נסה לסגור עם התובע התנצלות ואיזה פיצוי קטן ושים הכל מאחוריך. החוק לא לטובתך.

Pilon
16-04-13, 11:43
חלק מכם מפספסים את הנקודה.
אני לא מכיר את גדי ולעיתים רחוקות מבקר בג'יפטריפ, אבל יש פה ניסיון להגבלת חופש הבעת הדיעה וניסיון לסתימת פיות.
מחר סביון יכתוב על צמיגי XXX שהם זבל שלא ברא השטן וברלי ישמיץ את YYY אחרי נסיעת מבחן ושניהם ימצאו עצמם לפתע תחת תביעת דיבה.
מדובר פה על בור ללא תחתית בו אסור לנו להביע דעה ולמתוח ביקורת, לא נעימה ככל שתהיה.

itayt
16-04-13, 11:46
אתה ממש טועה, לא הכל מותר בחופש הביטוי. אם מישהו מוציא דיבתו של מישהו אחר בפורום אינטרנטי זה כאילו הוא עשה את זה בעיתון והוא צפוי לשלם. זה שזה מרחב אינטרנטי לא מקנה זכויות מיוחדות.

itayt
16-04-13, 11:55
כמובן שלצד כותב הביקורת או בעל האתר, יש את טענת האמת דיברתי אבל הם יצטרכו להוכיח אותה בבית משפט.
יש כמובן גם הבדל משפטי בין הבעת דיעה להוצאת דיבה אבל לפעמים הוא דק ולכן רשמתי קודם שכשפנו אל גדי להסיר את השרשור, היה חכם מצידו להוריד אותו ולמנוע מעצמו את התביעה.

asafk
16-04-13, 11:59
חברים,
א. זה לא השרשור המתאים לדיון על חופש הביטוי.
ב. לשון הרע לא קשור לדיבה ואמת דיברתי.
ג. השרשור נפתח בבקשת סיוע. בבקשה - דיון על גבולות חןפש הביטוי במאחב הוירטואלי - אפשר לפתוח בדיון חדש.

אסף.

Tourist
16-04-13, 13:39
באתי לברך ויצאתי מקלל :(

אולי עדיף לנעול/למחוק....

itayt
16-04-13, 14:45
נראה שהוא הביא את זה על עצמו אבל אני בכל אופן לטיולי דורון לא אגיע

BackDoorMan
16-04-13, 16:04
http://www.wiredjc.com/Smileys/default/yawn-new.gif

savyon
16-04-13, 17:11
חברים,
מחקתי חלק מההודעות שלא היו לעניין האשכול (ולא לכבודו של הפורום).

בבקשה מכם, מי שיש לו איך לעזור, סבבה, מי שלא, אז שלא יעזור, אבל שלא יגיב, בבקשה.

גדי לא ביקש עזרה ולא פנה לפה לקבל עזרה,
חבר פורום העלה את האשכול הזה ועל זה כל הכבוד לו.

אני בדרך כלל לא מתערב בניהול הפורום (בשל ניגוד אינטרסים), אבל קצת הגזמתם, אתם לא אוהבים את גדי ואת דרך ניהולו, סבבה, אבל שמחה לאיד?
מה נהיה איתנו?

נחזור שוב לבקשה המקורית,
מי שיש לו איך לעזור, שיעזור. מי שלא, שלא יגיב, בבקשה.

תודה על ההבנה,
סביון

mugi8675
16-04-13, 19:10
Co-Posted גם לאתר ה"שני".

אני בדעה שגדי צריך לפתוח חשבון בנק ולאפשר לגולשים מכאן ומאתרי ג'יפים אחרים לתרום למימון המאבק המשפטי ובמידת הצורך גם לתשלום הקנס. להזכירכם, בפרשת הסרט "שיטת השקשוקה" נתבעו יוצריו על ידי משפחת עופר, הייתה התארגנות ציבורית שנועדה לסייע במאבק המשפטי שבסופו שילמה משחת עופר בהסדר הוצאות משפט ליוצרים.

מוטלות הרבה כפפות באתר הזה והרבה יצרים מוצאים בו מקום. אני לא מכיר את כל הפרטים, ויתכן שנעשו טעויות בהתנהלויות, אבל אני חושב שהפעם מדובר במשהו שגדול מריב טיפשי, מה גם שחלק ניכר שחלק מהגולשים הם שהביעו את דעתם.

בקיצור, גדי, אם אתה מרים את הכפפה, מתחייב להעביר את מאת השקלים הראשונים. אתה במקרה הכי חמור צריך רק אלף וקצת כמוני. ואם תזכה בפיצויים כמקווה - תרום הכסף למטרה טובה.

יצחק מוגזח.

אורי.ר
16-04-13, 19:52
אני גם בעד ההצעה האחרונה שהועלתה ומוכן לתרום 100 ש"ח

boaz avrahami
16-04-13, 20:08
חברים,

בבקשה מכם, מי שיש לו איך לעזור, סבבה, מי שלא, אז שלא יעזור, אבל שלא יגיב, בבקשה.

אני בדרך כלל לא מתערב בניהול הפורום (בשל ניגוד אינטרסים), אבל קצת הגזמתם, אתם לא אוהבים את גדי ואת דרך ניהולו, סבבה, אבל שמחה לאיד?
מה נהיה איתנו?

נחזור שוב לבקשה המקורית,

תודה על ההבנה,
סביון

הובעה פה ביקורת וסלידה לגיטימית מההתנהלות של הצהוב. התנהלות שהביאה אותו לאן שהגיע.
כל מה שראיתי שהתפרסם היה בשפה נקיה ומכובדת גם אם זה לא תואם את השקפתך הפרטית.

המחיקות שלך היו מיותרות בעיניי וקצת מזכירות לי את הסגנון של הצהוב ברגעיו הפחות יפים.
אין לי אלא להצר על כך אבל כידוע גם גיפולוג הוא אתר פרטי ואתה רשאי כנראה במחי מקלדת לעשות ככול הישר בעינך גם אם זה מנוגד להרבה דעות שהושמעו פה.

אני מניח שגם זה ימחק בעוד שניות ספורת....

בועז

שמעון2
16-04-13, 20:18
חברים,

מה נהיה איתנו?

נחזור שוב לבקשה המקורית,

תודה על ההבנה,
סביון

מסכים אתך .

Tourist
16-04-13, 20:28
בועז, אני מבין את הרגשתך אבל אנחנו קצת סותרים את עצמנו.
מחד אנחנו רוצים הנהלה מסודרת שתשמור על רמת הפורום ומאידך רוצים את החופש (היחסי) להגיד מה בא לנו כמו באתר ההוא.

תכל׳ס, אני בחרתי. אני פה.
יש הנהלה ואני יודע מה מותר ומה אסור.
זה מאפשר לנו לנהל דיונים עיניינים גם בנושאים שגורמים לנו להתפוצץ.
״אלמלא מוראה של מלכות, איש את אחיו חיים בלעו״ (פרקי אבות).

בואו נעצור את זה.
ההתקפות על האדם המדובר לא לעניין, ואני מקווה שלא יכעסו עלי כשאומר שגם פרויקט איסוף כסף בשבילו הוא לא לעניין.
הבאתי קישור לשם - מי שרוצה שילך לשם.

lior_b.s
16-04-13, 20:28
גם אני לא מקבל את המחיקות בהבנה ואפילו שזה אתר פרטי אתה מציג פה צד אחד של המטבע, ולא את הצד הנכון...וכן זה מתחיל להזכיר את הצהוב כל העניין הזה וחבל שגם האתר הזה יגיע לאן שהצהוב הגיע כשאנשים וותיקים וטובים התחילו לעזוב. . נכון, גדי לא ביקש עזרה אבל מן הראוי שמי שחושב לעזור יידע בדיוק לאן הוא מכניס את הראש..
בהצלחה

boaz avrahami
16-04-13, 20:37
ההשלכות של התביעה הזו על עתיד חופש הביטוי שלנו בפורום כזה או אחר הן הנושא ולכן יש בסיפור עניין לרובנו.
ולא תייר, בצהוב אין חופש בכלל אבל מותר לדבר מלוכלך.
פה יש יותר חופש אבל השפה היא גבוהה...

אם לא שותפות האינטרסים הזו הייתי כנראה מחייך בשקט מתחת לשפם.

ועוד דבר סביון-
לטעמי השרשור הזה צריך להישאר פתוח לדיון חופשי וסוער ובגבולות תרבות הדיון.
אני משוכנע שאם יש ביננו עורך דין בתחום הרלוונטי שירצה להתנדב אז הוא ידע לאן לפנות

-->