PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה במפת סימון שבילים מס׳ 9 ובמקום לינה.

ishc
16-04-13, 17:47
היי חברים,
אני מלווה פרויקט של בחור שממחר הולך לרוץ את כל שביל ישראל.
הפרוייקט מקבל חסות מהחברה להגנת הטבע וחברת שורש. כחלק מהחסות קיבלנו מפות סמ״ש המחברה להגנת הטבע אך מפה 9 הייתה חסרה (גם 1, 19 ועוד כמה שהשלמתי) ואת שלי אננ פשוט לא מוצא.
אנחנו יוצאים מחר מאילת לכיוון שחרות, יום לאחר מכן לכיוון צופר וכן הלאה.
אם יש מישהו שנמצא על הדרך (אפשר לראות את המסלול באתר של Richard Bowles) שיוכל לפגוש אותנו/שניכנס אליו, נאסוף את המפה ואני אדאג לשלוח אותה חזרה בדואר זו תהיה עזרה גדולה.
בקשה שנייה היא, במהלך הפרוייקט אנחנו לנים בבתי ספר שדה ואצל אנשים נחמדים מספיק לארח אותנו. כרגע אין לנו איפה להתארח באיזור ת״א. אנחנו חמישה אנשים ואם מישהו מוכן לארח אותנו זה יהיה אדיר.
טלפון בחתימה, אני כנראה אהיה זמין בעיקר בשעות הערב, אם מישהו מעוניין להצטרף אליו לריצה יש פרטים באתר שהזכרתי למעלה ואפשר להגיע.
זהו, צפו לכתבה מעניינת שאני אסיים :)

zviki
16-04-13, 19:26
היי חברים,
אני מלווה פרויקט של בחור שממחר הולך לרוץ את כל שביל ישראל.
הפרוייקט מקבל חסות מהחברה להגנת הטבע וחברת שורש. כחלק מהחסות קיבלנו מפות סמ״ש המחברה להגנת הטבע אך מפה 9 הייתה חסרה (גם 1, 19 ועוד כמה שהשלמתי) ואת שלי אננ פשוט לא מוצא.
אנחנו יוצאים מחר מאילת לכיוון שחרות, יום לאחר מכן לכיוון צופר וכן הלאה.
אם יש מישהו שנמצא על הדרך (אפשר לראות את המסלול באתר של Richard Bowles) שיוכל לפגוש אותנו/שניכנס אליו, נאסוף את המפה ואני אדאג לשלוח אותה חזרה בדואר זו תהיה עזרה גדולה.
בקשה שנייה היא, במהלך הפרוייקט אנחנו לנים בבתי ספר שדה ואצל אנשים נחמדים מספיק לארח אותנו. כרגע אין לנו איפה להתארח באיזור ת״א. אנחנו חמישה אנשים ואם מישהו מוכן לארח אותנו זה יהיה אדיר.
טלפון בחתימה, אני כנראה אהיה זמין בעיקר בשעות הערב, אם מישהו מעוניין להצטרף אליו לריצה יש פרטים באתר שהזכרתי למעלה ואפשר להגיע.
זהו, צפו לכתבה מעניינת שאני אסיים :)

מס' 9 [מבואות ירושלים "הפרוזדור"] הדפסה 2004 נמצאת ברשותי. אם שווה לך להגיע לראשל"צ עוד היום,קח אותה.

.{זאת מתוך הנחה שאתה עדיין בכ"ס, 052-2866694}

ishc
16-04-13, 20:43
תודה אבל אני כבר באילת. התכנון לימים הקרובים כולל:
יום א׳ סיום בשחרות
יום ב׳ סיום בצופר
יום ג׳ סיום במצפה רמון
יום ד׳ סיום בלהב
אם יש מישהו באיזורים האלו שאוכל לקפוץ לקחת ממנו זה יהיה מצויין.

ishc
17-04-13, 01:07
עם מפה 9 הסתדרנו, עכשיו רק נשאר למצוא לינה בת״א ;)

liorl
17-04-13, 04:07
ניסיתם אצל מלאכי השביל באזור תל אביב? :-)

http://shvil.wikia.com/wiki/%D7%9E%D7%9C%D7%90%D7%9B%D7%99_%D7%A9%D7 %91%D7%99%D7%9C_%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90 %D7%9C

-->