PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה על ניטו רובוטיקס שואב אבק רובוטי

yitzikk
17-04-13, 16:06
מישהו מכיר קנה או ניסה?
תודה רבה

erezgur
17-04-13, 16:29
אצלנו בביית מאד מרוצים מ- Irobot, רומבה 780.

בדוק בשרשור שהיה כאן לפני מספר חדשים - http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=69682

ארז גור

omri_t
17-04-13, 22:39
גם לי יש את ה IROBOT או בשמו האמיתי "שלום בית".

תכלס הוא לא מעבר למטאטא בערב, אבל העובדה שאתה חוזר הבית ו"מישהו" עשה זאת- נעימה ונחמדה.

לא משהו שישנה את חיינו.

אם יש בע"ח בבית זה יותר מורגש.

רמי גלבוע
18-04-13, 08:54
73473חברים,
יש לי כזה רובוט שאנחנו לא מפעילים בכלל - בעיקר מגבלה נפשית שלנו, את העבודה הוא עושה בצורה טובה.
נשמח להעביר אותו לבית חם, 400 שקל והוא שלכם!

רמי גלבוע
18-04-13, 08:54
אוופס, הטלפון שלי, 0544-521519

liontamer84
18-04-13, 09:53
גם אצלינו, האיי רובוט - ללא ספק הרכישה שהאישה הכי מבסוטה ממנה בעולם (מה שהופך אותי למבסוט מהשקט מהאישה)

בהחלט מנקה היטב!

מוני אורבך
18-04-13, 10:40
אני יכול להמליץ בלב שלם על i-robot.
עושה את העבודה היטב (ויש הרבה עבודה אצלנו, שני חתולים ותוכי) כבר מעל לשנה.
לא ממליץ על כל מני חיקויים סינים זולים. איכות הפלסטיק והמברשות גרועה מאוד, מהר מאוד הוא יתקלקל.
או יותר גרוע יעבוד גרוע, ואז יצור אכזבה כללית.

BackDoorMan
18-04-13, 11:05
מה עם רובוט ספונג'ה ?

GodsFather
18-04-13, 16:59
לפי מה שהבנתי מכל הרובוטים האלה, צריך להכין את הבית לעבודה שלהם. כלומר, אם יש תינוק וכל הצעצועים מפוזרים בבית, אז צריך לפנות הכל כדי שהוא יוכל לעבור כראוי.

וכן הלאה לגבי שאר מכשולים. בשביל 2000+ ש"ח, זה שווה ?

Saar
18-04-13, 18:59
לנו יש את ה IROBOT 760.
יש חתול ושני ילדים בבית ומאוד מרוצים
לגבי הכנת הבית, רצוי שהרצפה תהיה פנויה יחסית, משחקים קטנים או חיתולי בד מן הסתם ישאבו ויתקעו את הרומבה.
סער

יצחק מ
19-04-13, 11:02
ממליץ בחום על 620 IROBOT לשאיבה והסקובה 390 לספונג'ה של הבית.

אלו ממש מכשירים מצויינים שעושים את העבודה ומביאים הרבה שלום בית... מי שעדיין לא התנסה מומלץ ביותר. זה גם משאיר הרבה יותר זמן לעבוד על הג'יפ ובמיוחד בימי שישי...

כל הרובוטים האלו מיוצרים בסין ובדרום קוריאה, איכות החלפים כמעט זהה, הפיתוח לרוב בארה"ב. היתרון של IROBOT זה האלגוריתים הממש "מטומטם" שלו שגורם לו לחזור על אותם מקטעים שוב ושוב אם כי בעומצת שאיבה פחותה מ NEATO. וההתנגשות שלו בעצמים כחלק מתהליך הניווט (מנקה צמוד יותר לאלמנטים בחדר) התוצאה היא ניקיון מעולה לאורך זמן בהפעלה יום יומית.

הסקובה 390 זו מכונה ממש מצויינת שאם כבר הרמת את הכיסאות והרובוט שאב למה שלא תרביץ כבר שטיפה? אתה נותן לו לעבוד ועושה משהו אחר.. משנה את תפיסת הניקיון בבית לגמרי. זה ממש שוטף ולא מורח. מדהים איך ניתן לבצע שטיפה יעילה עם מעט מים יחסית.

GodsFather
21-04-13, 00:13
אז עכשיו זה שני מכשירים, כשהשטיפה מצריך גם שימוש בחומר ייעודי שלהם או בחומץ סינטטי או מי ברז בלבד. וכל מכשיר במחיר של עוזרת בית חודשית טובה.

העיקר שהאישה מבסוטה, מה ?

יצחק מ
21-04-13, 08:22
"אדם שאין לו שלום בית, אין לו דבר בחייו" :)

נמרוד
21-04-13, 08:55
המחיר של מכשיר טוב 3-4 חודשי תשלום לעוזרת בית. כלכלי ומשתלם ביותר - אם זה היה מחליף את עוזרת הבית, ואפילו חלקית... אני ניסיתי לרמוז שאולי אפשר להוריד את התדירות של העוזרת, אתם יודעים, לעשות איזה אופטימיזציה של cost-effectiveness... לא קוסט ולא נעליים. גם העוזרת, וגם הרובוט. ועכשיו אתם מספרים שיש גם רובוט עושה ספונג'ה... אוי ואבוי.

eysham
21-04-13, 09:05
תכניס לאקסל גם חיסכון בבייביסיטר וכרטיסים ללונה-פארק...

http://youtu.be/kFok5SwoyPs

abpeng
31-07-13, 17:03
אני לא מת על הצעצועים האלו... בשביל שהבית יהיה באמת נקי עדיף להשתמש בשואב אבק תעשייתי. כזה ששואב את כל הלכלוך. גם קירבי וכו' סבבה.

אבל בעצם נרשמתי סתם בשביל לדחוף לפה קישור (שנמחק) ולקדם בחינם את העסק שלי. לא באמת לעזור לכם.

savyon
31-07-13, 17:48
לעשות איזה אופטימיזציה של cost-effectiveness... לא קוסט ולא נעליים. .

לא תצליח למכור לה שאם יהיה קוסט היא תוכל לרכוש נעליים?

-->