PDA

צפייה בגרסה מלאה : יש לכם במקרה אוהל 12 ?

חנן-ג'יפולוג
22-04-13, 19:17
הכוונה לאוהל צבאי 5X10 מטר.

אנחנו צריכים למצוא פתרון דיור מתחילת אוגוסט לכמה חודשים, עד שיגמרו לבנות לנו את הבית,אז אנחנו שוקלים לגור באוהל ליד ההורים, כשהכוונה היא לנצל את השירותים\מקלחת\מטבח שלהם.

בדקנו את האופציה של אוהלי קמפינג משפחתיים והתברר לנו שהם לא עמידים לUV ולא מתוכננים לשימוש ממושך.
מצאתי אוהל 12 צבאי ב3500 ש"ח, אבל אם יש למישהו אוהל כזה להשאלה, השכרה או מכירה במחיר נוח יותר, עוד יותר טוב.
אם יש פתרונות אחרים או תובנות לגבי החיים באוהל, נשמח לשמוע.
אני שוקל ברצינות לסגור חלק מהאוהל ולמזג אותו ע"י מזגן שמאוחר יותר יועתק אל הבית הקבוע ואולי לחמם עם תנור נפט זול, כמו שיש אצל הדרוזים, בתקווה שלא נגיע לחורף בכלל.

boaz avrahami
22-04-13, 19:37
בדוק איתו

www.menashe-camp.area.co.il (http://www.menashe-camp.area.co.il)

חנן-ג'יפולוג
22-04-13, 19:41
דיברתי איתו וקיבלתי את המחיר שציינתי.

boaz avrahami
22-04-13, 19:44
הכוונה אכן אליו.
הלינק בסדר זה משהו באתר - אם מעתיקים ומדביקים באקספלורר זה עובד.

אנסה לבדוק עם מישהו שמחזיק אוהל כזה פרטי.
לכמה זמן אתה זקוק והאם יש לך מחיר מטרה?

מאוגוסט לכמה חודשים זה עלול להיות קצת קר... לא?

eysham
22-04-13, 19:47
אמיץ אתה...

אם כבר "חושה" אז למה אוהל?
לא עדיף לבנות קונסטרוקציה קלה מברזל ואיסכורית או משהו דומה? או אפילו מכולה...

איל

חנן-ג'יפולוג
22-04-13, 19:50
3-5 חודשים. אני מאוד מקווה שלא יותר ולפי ההערכה העכשווית אני מצפה שזה יהיה סביב 3 חודשים.
הקור פחות מטריד אותי מהחום, הזבובים והיתושים. בכל מקרה יש לו פתרון, לא יקר.
כל מחיר שהוא מחיר נמוך יותר ממה שציינתי, יהיה עדיף :rolleyes:

חנן-ג'יפולוג
22-04-13, 19:51
אמיץ אתה...

אם כבר "חושה" אז למה אוהל?
לא עדיף לבנות קונסטרוקציה קלה מברזל ואיסכורית או משהו דומה? או אפילו מכולה...

איל

השמעונים לוחצים מאוד ביישוב של הוריי. חבל לי להסתבך עם התראות, קנסות ומשפטים.

אומי5
22-04-13, 21:55
אני מכיר זוג שהעבירו חורף באוהל כזה, פלוס תינוק, עם ביטנה ותנור. זה אפשרי, אבל קח בחשבון שהם שני ילדי טבע קיצוניים, לא כל מה מתאים להם מתאים לכל אחד.
הם גרו במורדות תל עזקה (בצד המערבי).
אגב אפשרות אחרת שלדעתי תהייה יותר נעימה, זה אוטוקווראן, אני לא יודע כמה נפשות אתם, אבל באוטוקרוואן גדול אפשר לחיות 4 נפשות, ותמיד אפשר לספק שירותי חניה לקרוואנים וקמפרים של חברים.

sus
22-04-13, 21:57
גרתי משהו כמו חצי שנה באוהל (טיפי) ברמת נגב.
לילד רווק בן 25 זה די מגניב (חוץ מהקרציות שטיפסו לי שם על הנשמה).
אני גרתי בתקופת החורף/אביב, חיממתי בקמין עצים ואני זוכר לילות קפואים שבהם אני מתעורר מקור ב-3 בבוקר כי נגמרו העצים בקמין.
יש לי חברים שגרו באוהל 12 בקיץ ביבניאל (!) עד שסיימו לבנות את הבית שלהם. הם היו אז עם שני ילדים קטנים, לא פשוט...חם בטירוף, זבובים, עקרבים, עכבישים....
אני מניח שיש לכם כבר כמה ילדים, קח בחשבון שמלבד החום והזבובים אין לך רצפה וקירות, צפה לביקורים תכופים של יצורים שונים.
מצד שני זאת חויה די מגניבה שזוכרים הרבה זמן אח"כ.. באיזה אזור אתם רוצים לעשות את זה?
אם אתה רוצה, שלח לי את הטלפון שלך בה"פ, אני יכול לבדוק עם החברים מיבניאל מה הם עשו עם האוהל שלהם וגם לקשר ביניכם להעברת מידע.
דוד

חנן-ג'יפולוג
22-04-13, 22:07
חיינו כולנו חודש בקנדה באוהל, לפעמים בטמפ' שירדו מתחת לאפס, בלי תנור ובלי מזגן. היה סבאבה. נהיה בסדר.

Gilad
22-04-13, 22:23
דירת 4 חדרים להשכרה לוקח?

חנן-ג'יפולוג
22-04-13, 22:34
בהחלט. אם זה מספיק קרוב לבית גוברין ותאריך הפינוי גמיש.

itayhi
22-04-13, 23:36
:D
יש לי נסיון עם מגורים באוהל.
אבל לא כזה ב3500 ש"ח...
אם תרצה עיזים בהשאלה לתקופה המדוברת אתה מוזמן לדבר איתי :cool:

וברצינות, בדף האחורי של לוח פוקוס מתפרסמות מדי פעם מודעות עם אוהל 12, שווה לנסות שם.
קח ברצינות את ההערה שנתנו לך פה לגבי רצפה.
ואיך שלא יהיה, שים רשת צל טובה מעל האוהל !

בהצלחה

איתי

דרור ברלי
23-04-13, 00:20
חנן, אין לך נסיון עם אוהל 12 מהצבא?... כמעט כולנו חיינו חודשים רצופים בדבר הזה. ממש לא להיט גם לחיילים.
זה מאוד לא פשוט עם ילדים, למרות שנשארת להם אחר כך חוויה שידברו עליה הרבה שנים.
אתם לא יכולים להתארח אצל ההורים לכמה חודשים?

boaz avrahami
23-04-13, 00:23
מי שיש לו נעליים שיכבה ת'אור... :-)

gmb
23-04-13, 00:42
מי שיש לו נעליים שיכבה ת'אור... :-)

בועז אני מתפלא עליך...
מי שהיה משאיר נעלים בתוך האוהל היה חונק את כל השאר ב"ניחוחות המסע האחרון" שעוד השאירו את חותמן בפנים... :)

וחנן... זה רק אני, שנדמה לי, או שאתה באמת אופטימי לגבי ה-3 חודשים?
כל שיפוץ שעשיתי או מישהו מקרוביי והיה מתוכנן לחודש/חודשיים/שלושה מקסימום בלחץ.... התארך לחצי שנה ומעלה (במקרים הטובים יותר)...
אתה באמת באמת רוצה לגור באוהל כל התקופה הזאת עם כל מה שמשתמע מזה? (חום/קור/יתושים/חרקים/נוחות כמובן מעל לכל, גם שלך גם של אשתך וגם של הילדות...)

אני במקומך הייתי נשאר לאוהל לכמה ימים, אני גם חושב שפתרון של שכירות בדירה כלשהי או אפילו השכרת אוטוקראוון או קראוון מגורים יהווה פתרון הולם ומתאים יותר, גם אם יעלה יותר...
אבל היי.. כמו שרשם כבר מישהו לפני, אלה ההורים שלך/של אשתך, אין לכם אפשרות להצטופף ביחד באיזה חדר או אפילו כמה מזרונים בסלון?
מה לא עושים בשביל משפחה, לא? :)

ואני לא יודע אם זה יעזור, אבל יש לי אוהל די נחמד שמתאים לשינה לבערך 6-7 אנשים (מין חדר מרכזי אחד, ועוד שני חדרונים בכל צד (כל צד כזה יכול להכיל זוג או 2 ילדים בכיף..) אם אני לא טועה, אתם זוג עם 2, לא? אז אפילו תוכלו אתם לישון ב"חדר" אחד והילדות בחדר השני, או שאתם בחדר האמצעי וכל ילדה בחדרון נפרד..
אבל זה הרבה יותר קטן כמובן מאוהל 12, ויכול להתאים לשינה בלבד (אם אני לא טועה, זה בגודל של 2X8 או משהו שכזה ומגיע לגובה של 1.5 מטר בערך (אפשרי לעמוד אם אני זוכר נכון, כי לא השתמשנו בו כבר שנים ...)
אם תרצה, תוכל לקבל אותו ללא עלות לכמה זמן שתצטרך ... רק צריך לוודא לפני שהוא תקין ומכיל את כל היתדות שלו וכולי...

רמי

המשוטט
23-04-13, 17:37
קח כזה אצל עידן ,פרוש רשת צל טובה מעל (ואז לא תהיה בעיית קרינת UV )
וסע לשלום
http://www.e-shetach.co.il/pl_product~2000005512~74~174.htm?x=1

idanw
23-04-13, 21:13
לא לא, ממש לא יחזיק מהעמד...

מויש
23-04-13, 22:53
יש לי כמה משפחות של חברים שגרים באוהל שבנוי כך: רצפת בטון מלבנית בשטח הבית הרצוי (לא חובה), בזנטים תקועים היטב באדמה/בטון שעליהם מושחלים צינורות מים 75 מ"מ ליצירת קשתות, לוחות עץ 2.5/10 שמחברים בין הקשתות להקשחה, בקיץ רשת צל מתוחה ובחורף יריעת ברזנט, המשקיעים מניחים צמר זכוכית מצופה אלומניום מבפנים לבידוד ומחפים בעץ נוטפדר.
בפנים מיצרים מחיצות מבד או עץ,
בסוף לא תרצו לעבור לבית (-;
אם תרצה אני מוכן לארגן לך סיור בבתים כאלו של משפחות עם 4-5 ילדים, (40 דק' מבית גוברין)

אפיז
23-04-13, 23:28
לחליפין שקול לקנות או להשכיר מכול ת מגורים תפנה לגל מרין או אחרים בונים כאלו למישרדים ומגורים תמיד יש מישהו שכבר לא צריך ואפשר להשכיר או לקנות בזול ושימושי לשנים רבות

חנן-ג'יפולוג
23-04-13, 23:59
תודה לכולכם על התגובות. אנחנו קוראים בעיון ולוקחים את כולן בחשבון.

shmulikbg
24-04-13, 02:20
חנן, דבר איתי.

-->