PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בחיפוש וקניית ג'יפ ראשון - סמוראי ? [הכותרת נערכה]

א.שרון
01-05-05, 19:28
שלום,
אחרי קריאה אינטנסיבית של רוב ההודעות העוסקות בסמוראיים (וחלק יותר מפעם אחת)
החלטתי שהגיע הזמן לעבור למעשים וללכת למצוא לעצמי ג'יפ. מניתוח מעמיק של השוק נראה כי:
א. אין לי אף קרוב או מכר שמבין בזה משהו
ב. רוב הג'יפים למכירה באים מאזור הצפון או המרכז (כמובן שאני גר בדרום... מה לא עושים בשביל סמוראי טוב??)

אז כדי לא לצאת אהבל ולקנות גרוטאה מכונמת (ביטוי שעלה פה ושם בפורום...), אשמח לקבל המלצות למוסך טוב באזור המרכז, וגם אחד באזור הצפון, בו משתלם לשלם עבור בדיקה. ואם יש מישהו שזמנו בידו (בסוף השבוע כמובן...) ומוכן לבוא ולתת חוות דעת מקצועית של מומחה מהשטח, אני והג'יפ (שבסוף אקנה) נהיה אסירי תודה.

(הערת המערכת: הכותרת שונתה. אם תתן כותרת שתואמת את ההודעה, יהיה לנו הרבה יותר קל להבין על מה מדובר בפנים. אנא, הקפידו על כותרות אינפורמטיביות !!)

עמי
01-05-05, 20:31
שני דברים:
1. אני לא מבין כלום בסמוראים.
2. לך, א ר ז - יש לך הרבה אומץ; לחילופין, לא קראת בעיון מספיק את ההודעות בכל הפורומים (כולל ובמיוחד, פורום לנד רובר).

לפי הערת המערכת, כל שאלה כאן תושב בחיוך - אז :)

עמי

אלון_ק
01-05-05, 20:44
עמי, השם שלו זה "א ר ז", בעוד אתה מכוון תגובה (נדמה לי) ל"ארז". שים לב לרווחים.
(או שאני צודק, או שארז הולך לצחוק עלי עד סוף חיי עכשיו כי נפלתי בפח שלו)

בהנחה שאני צודק, הטלפון שלי הוא 0524380020. תתקשר לפני שאתה הולך לקנות אחד, אם הוא בסביבה שלי. אני לא מכיר מוסכים טובים שגם יסכימו לבדוק רכב לפני קניה כאן.

קח בחשבון שגם אם תיקח את איציק מרקדו כמכונאי בודק, את סושי (סוזי המשתוללת) כמכיר סמוראים מוסמך, את עמי שישרבט לך את המסמכים ואת נמרוד כמבוגר אחראי (?) אתה עדיין לא תדע באמת מה מצב הרכב עד שהוא יהיה שלך (ואז יתחילו כל מיני תקלות מרפי כאלו). הדרך היחידה לאבחן מה מצב הרכב במדוייק היא לנסוע בו משך כמה שנים. בקיצור, גם אם מי שלא יבוא איתך יחליט שזה נראה כמו רכב טוב, אף אחד לא מסוגל לתת 100% דיוק באמדן כזה. אבל אני מוכן לנסות... :lol:

א.שרון
01-05-05, 22:18
טוב, מסתבר שאסור להקל ראש בבחירת שם משתמש באתר שבו אתה באמת רוצה להשתמש...
מתיחה דרך הודעת פורום - דווקא רעיון מעניין... :D . בכל מקרה, אין לי קשר לארז המדובר.
נקסוס, תודה על התגובה, אני אפנה אליך ישירות...

נ.ב. מישהו מרים את הכפפה לגבי איזור המרכז?

-->