PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפות ישראל 1:100K בחינם

נמרוד
02-05-05, 11:08
זה חדש מבחינתי, אז שווה להביא לידיעת הציבור:
http://www.mapi.gov.il/mapi/map_100_250/all_map/katlog.htm

איכות סריקה לא משהו, אבל נראה לי סביר בהחלט לניווט מקוון, וזה חוקי וכשר למהדרין. יחד עם תוכנות ניווט חינמיות - זה תחליף ראוי, חוקי וחינם לתוכנות המקובלות.

אלו לא מפות סימון שבילים 1:50K המקובלות, אלא מפות טופוגרפיות 1:100K, אבל הן מעודכנות, יש בהן סימון ברור של שמורות טבע שזה חשוב, טובות מאד לניווט - אני אישית מעדיף לנווט בקנה מידה כזה ניווט "טיולי", ומבחינה חוקית - שביל שמופיע בהן הוא לצורך העניין שביל מסומן, הן רשמיות בדיוק כמו מפות סימון שבילים. אגב אפשר לקנות סט של כל המפות האלו על נייר, זה 6-7 גליונות בנרתיק ירוק, לי זה עלה משהו כמו 120 שקל בשנה שעברה בסטימצקי. שווה כל גרוש.

אריק
02-05-05, 11:18
מצטרף להמלצה,רכשתי סט-מפות זהה ב99ש"ח בריקושט

gmb
02-05-05, 20:19
יחד עם תוכנות ניווט חינמיות - זה תחליף ראוי, חוקי וחינם לתוכנות המקובלות.

אהמ... לא מעים להפריע למהלך השרשור, אבל אילו תוכנות חינמיות לניווט קיימות? זה בהחלט ישמח אותי לחסוך את הXXX שקלים על הנוויגייד שאני מתכוון לקנות...

רמי

קיד
03-05-05, 00:23
מצטרף להמלצה,רכשתי סט-מפות זהה ב99ש"ח בריקושט
תבדוק בבקשה האם כביש 6 מופיע אצלך במפות???
קיד.

יוני5
04-05-05, 14:50

אהמ... לא מעים להפריע למהלך השרשור, אבל אילו תוכנות חינמיות לניווט קיימות? זה בהחלט ישמח אותי לחסוך את הXXX שקלים על הנוויגייד שאני מתכוון לקנות...

רמי

אוזי אקספלורר למשל.

יוני5

אריק
04-05-05, 15:28
קיד,כביש 6 לא קיים במפות .
על גבי המפות מצויין:שורטט ב1975 -הודפס במרס 2002- עדכון פרטים חלקי ינואר 2002
כמה חלקי?ללא כביש 6 כנראה,מעבר לכך לגבי גנים לאומיים ושמורות טבע קיימים עדכונים.
אריק

eran4x4
04-05-05, 16:51

רמי

אוזי אקספלורר למשל.

יוני5
ozi ממש לא חינמית - 75$ עלות רשיון וללא רשיון התוכנה מסורסת

קיד
04-05-05, 22:57
קיד,כביש 6 לא קיים במפות .

תקלה אמיתית. כביש 6 יוצר חייץ מצפון לדרום, עם מעברים מאוד ספציפיים, בהם ניתן לחצות אותו. בסט המפות החדש 1:50K מסומנים כל המעברים התחתיים / עיליים בכביש. אי המצאותו של כביש 6 במפה, מאוד מקשה על תיכנון צירים.
אריק לפי מה שכתבת מדובר על מפות DEAD STOCK.
קיד.

נמרוד
05-05-05, 22:04
נו באמת, אז טיולים שחוצים את כביש 6 הופכים לקצת בעייתים... מי מטייל מסביב לכביש 6? הנגב מעודכן, וזה מה שחשוב. אתה יודע מה, בעצם המפות הנדונות מעודכנות פחות מאשר מפות הסמנ"ש. מצאתי כמה שבילים שנעלמו במפות "מעודכנות" יותר :twisted:

-->