PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בהנעה

shaisniper
01-05-13, 18:46
שלום לכולם.ברשותי סופה 95 מנוע בנזין,הבעיה היא שכאשר אני פותח סוויץ ומניע לפעמים הגיפ מניע מיד בלי קולות של סטרטר ולאחרונה לפעמים לא מניע כלל או שמניע אחרי שאני תופס את המפתח וזה מלווה בקולות חריקה,משהו כמו גלגלי שיניים.לא הצלחתי לאתר את מקום הרעש מהמנוע.אציין כי הוחלף סטרטר וכי ההסוויץ חדש ותקין.יש למישהו רעיון????תודה למשיבים..

kobiarava
01-05-13, 18:52
לא נעים להחליף זר שיניים, אבל נראה שאתה הולך להיכנס לזה בקרוב... זר השיניים שלך שחוק באיזורים מסויימים, ולכן לפעמים השילוב עם הסטרטר חלק ותקין, ולפעמים השילוב גרוע, כשהסטרטר פוגש באיזורים השחוקים. החלפת זר שיניים לא מסובכת מאוד, אבל מצריכה הרבה עבודה, הורדת גיר על כל המשתמע מכך.

בהצלחה-קובי

shaisniper
01-05-13, 19:30
קובי.קודם כל תודה..בדקתי לפני מספר דקות עם אדם נוסף..זה נשמע רעש מכוון הסטרטר אבל זה רעש של גלגלי שיניים...אז אני מבין שרעש כזה זה רק מכוון זר השיניים ולא מהסטרטר??

yoav21
01-05-13, 20:34
לפי התיאור שלך זה מה שנשמע הסביר ביותר.
בכל מקרה ניתן לבדוק זאת אפשר לעבור על הזר ולראות אם באמת יש שן שבורה/שחוקה עקומה

יואב

סופת המדבר
01-05-13, 21:30
פרק את הסטרטר
תכניס את האצבע או עם פנס
שמישהו יסובב את המנוע עם בוקסא\ מפתח מהפולי מנוע ותראה מה קורה שם

shaisniper
02-05-13, 16:13
פירקתי סטרטר,זר השיניים תקין עברתי על כל מהלכו אבל השיניים שעל הבנדיקס היו שחוקות 3 ממ מהקצה לאחר ששופץ החזרתי לגיפ ויש את אותה הבעיה..אני חושד שהבעיה היא שהבנדיקס פעם משתלב ופעם לא ולפעמים גם כשהמנוע מסתובב,בגלל זה השיניים נשחקו מהר יחסית לסטרטר בן שנתיים,מישהו יודע מה נותן את הפקודה לבנדיקס לצאת החוצה?ואיך אני בודק את זה?תודה...

-->