PDA

צפייה בגרסה מלאה : יש חוף בכנרת שניתן להגיע אליו עם הג'יפ?

Jacob80
06-05-13, 10:10
מחפש מקום נוח שאוכל להגיע אליו עם המשפחה והג'יפ עד קו המים.
פעם היו כמה כאלה שהכרתי כמו וילה מלצ'ט, החוף ליד חלוקים ועוד אחד ליד כורסי אבל שנה שעברה ראיתי שכולם סגורים.

אם יש בעיה לחלוק את המידע ברשת, אשמח לקבל גם הודעה בפרטי.

תודה,
קובי

boaz avrahami
06-05-13, 10:30
קפריסין :)

ד ו ר ו ן
06-05-13, 14:32
מפרץ אמנון, כתלות בהשתנות קו המים, הרכב יחסית קרוב למים.
זה לא עם הגלגלים במים אבל 20-30 מטר.

מה שכן, החוף מאד סלעי.

גלעד .ג.
06-05-13, 15:01
מפרץ אמנון, כתלות בהשתנות קו המים, הרכב יחסית קרוב למים.
זה לא עם הגלגלים במים אבל 20-30 מטר.

מה שכן, החוף מאד סלעי.

האם החוף הוא מוסדר? חוף בתשלום?

גלעד

גניסלב רונן
06-05-13, 17:17
פחות מ100 מטר מקו המיים = קנס ....

meir alony
06-05-13, 17:31
פחות מ100 מטר מקו המיים = קנס ....

כל החופים המוסדרים בכנרת מאפשרים חנייה קרוב למים ואין כאן את האכיפה הזאת.

ד ו ר ו ן
06-05-13, 21:34
האם החוף הוא מוסדר? חוף בתשלום?
גלעד
חוף מוכרז, לא בתשלום, עם תיחום עד איפה אפשר להגיע עם רכב. מוכרז ברמה הכי בסיסית, אין מציל, אין מים זורמים ולפעמים בקיץ יש שירותים כימיים- וכמו שאמרתי הרבה סלעים ליד המים. הבונוס הוא שבגלל אותן סיבות יש שם מעט אנשים, בעיקר דייגי חכות.

גלעד .ג.
06-05-13, 23:30
חוף מוכרז, לא בתשלום, עם תיחום עד איפה אפשר להגיע עם רכב. מוכרז ברמה הכי בסיסית, אין מציל, אין מים זורמים ולפעמים בקיץ יש שירותים כימיים- וכמו שאמרתי הרבה סלעים ליד המים. הבונוס הוא שבגלל אותן סיבות יש שם מעט אנשים, בעיקר דייגי חכות.

תודה על התשובה דורון...

האם החוף נמצא סמוך לחוף אמנון המוסדר? ובמידה ולא , היכן הוא נמצא?

גלעד

zviki
06-05-13, 23:40
חוף ג'ינו כפר נחום.מוסדר, בתשלום ,פרטי [לכאורה, משהו כמו כושי רמון 101בדרום], חומוס אסלי. לא בקו המים,חניה כ-25 מטר מהקו.

ד ו ר ו ן
07-05-13, 00:35
בצמוד למפרץ ממערב.

shirgans
07-05-13, 07:25
בעיקרון לא הייתי ממליץ. לא יודע מתי כולכם עשיתם את זה פעם אחרונה, אבל יש עכשיו אכיפה מאוד מחמירה בנושא.
בכל חוף כמעט יש ביקורי פתע של פקחי שמורות הטבע ומקבלים דו"חות לא קטנים.
חופים מומלצים בכנרת (http://kinneret.mobi/eventcategory/%D7%97%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%9B%D7%A0%D7%A8%D7%AA/) שהכי נוח להכנס אליהם עם ג'יפ הם הצפון מזרחיים. יש ירידות לתוך הפרדסים מהכביש (בזהירות !!) ודרך הפרדסים מגיעים לחופים. כולם לא מוסדרים ולא למטייל המפונק.

ד ו ר ו ן
07-05-13, 07:34
לא ממליץ על מה?
החוק מדבר על ירידה מדרך קיימת ומסומנת במידה וזו שמורה, לטווח 100 מטר מקו המים.
אחרת על מי שנוסע כל כביש החוף, או הטיילת בת״א היה מקבל דוח.

בחוף הנ״ל יש שביל שמרחק שלו מהמים משתנה כמו שתיארתי.

shirgans
07-05-13, 07:49
לא הייתי ממליץ לחנות ממש על קו המים. יש הרבה מקרים שאנחנו רואים, למשל בחוף הדיאמונד שבעלי ג'יפים מגיעים חונים במרחק שניים-שלושה מטרים אחד מהשני ובערך 3 מטר מקו המים, פורסים מחצלת בין ג'יפ לג'יפ - נשמע תענוג.
ואז מגיע פקח, מצלם, נותן דו"ח במקום.
הנה דוגמה לכתבה בנושא שהתפרסמה כבר ב-2009
http://www.haaretz.co.il/news/science/1.1269788

Jacob80
07-05-13, 07:57
בעיקרון לא הייתי ממליץ. לא יודע מתי כולכם עשיתם את זה פעם אחרונה, אבל יש עכשיו אכיפה מאוד מחמירה בנושא.
בכל חוף כמעט יש ביקורי פתע של פקחי שמורות הטבע ומקבלים דו"חות לא קטנים.
חופים מומלצים בכנרת (http://kinneret.mobi/eventcategory/%D7%97%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%9B%D7%A0%D7%A8%D7%AA/) שהכי נוח להכנס אליהם עם ג'יפ הם הצפון מזרחיים. יש ירידות לתוך הפרדסים מהכביש (בזהירות !!) ודרך הפרדסים מגיעים לחופים. כולם לא מוסדרים ולא למטייל המפונק.

זה בדיוק מה שאני מחפש. ירידה מהמטעים ישר לחוף מבודד. פעם לפני הרבה שנים היתה לי פינה כזאת, היה ממש החוף שלי אבל מאז נעלו את השערים בכניסה למטעים. אם אתה מכיר דרך אז אשמח אם תשלח לי בפרטי

השמשוני יחיעם
07-05-13, 08:29
חוף ג'ינו כפר נחום.מוסדר, בתשלום ,פרטי [לכאורה, משהו כמו כושי רמון 101בדרום], חומוס אסלי. לא בקו המים,חניה כ-25 מטר מהקו.

"לכאורה, משהו כמו כושי רמון 101בדרום" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אפילו לא דומה אבל לא נתווכח.

ד ו ר ו ן
07-05-13, 08:54
לא הייתי ממליץ לחנות ממש על קו המים. יש הרבה מקרים שאנחנו רואים, למשל בחוף הדיאמונד שבעלי ג'יפים מגיעים חונים במרחק שניים-שלושה מטרים אחד מהשני ובערך 3 מטר מקו המים, פורסים מחצלת בין ג'יפ לג'יפ - נשמע תענוג.
ואז מגיע פקח, מצלם, נותן דו"ח במקום.
הנה דוגמה לכתבה בנושא שהתפרסמה כבר ב-2009
http://www.haaretz.co.il/news/science/1.1269788

אתה לא חזק בהבנת הנקרא? אומרים לך חוף מסודר, לא תרד מהשביל המסודר שלו ואין לך בעיה.

shirgans
07-05-13, 09:13
אתה לא חזק בהבנת הנקרא? אומרים לך חוף מסודר, לא תרד מהשביל המסודר שלו ואין לך בעיה.
אולי לך קצת יש קשיים בקריאה, ואולי זה סתם עדיין מוקדם בבוקר, אבל ברגע שהוא דיבר על כורסי הבנתי מה הוא מחפש. שים לב למה הוא רשם בתגובה למה שרשמתי :

זה בדיוק מה שאני מחפש. ירידה מהמטעים ישר לחוף מבודד.

אז כנראה שאני לא כזה דביל, הא ?

ברוך הבא לגיפולוג.
קח כמה רגעים להבין את רוח האתר, את הנפשות הפועלות ואת כללי האתר (http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=2033).
אנחנו משתדלים להמנע כאן מויכוחים לגופו של אדם.
נא אמץ המלצותינו!
המערכת.

ד ו ר ו ן
07-05-13, 09:41
כששואלים אותך שאלה, ואתה עונה, מן ההגיון שענית למה שנשאלת.. והתגובה שלך היתה אחרי ששאלתי אותך מה אתה לא ממליץ.

גלעד .ג.
07-05-13, 10:20
דורון שאמרת שהחוף מפרץ אמנון נמצא ממערב למפרץ, לאיזה מפרץ התכוונת?

לא הבנתי איך אני מגיע אליו...אפשר גם בפרטי.

תודה מראש

גלעד

ד ו ר ו ן
07-05-13, 10:43
מערבית למפרץ אמנון, היכן שיש את כפר הנופש או מה שזה, אם אתה בא מערב, יש ירידה לדרך עפר לתוך העצים, תראה תיחום של בולדרים גדולים ואז לפני העיקול שמאלה האחרון שלפני הכפר, יש פתח ברור ורחב.
אתה יורד עם השביל פנימה, והדרך עוברת למטה במקביל לקו המים, בגדה מעל.
יש פתחים לרדת ברגל למים, אין קוליסים אי סימן שרכבים ירדו עד המים ממש, ולדעתי במרחק שיש זה לא נחוץ.
אין צל ליד המים, יש צל היכן שהרכסים יכולים להיות.

avikkllk
07-05-13, 15:40
כאשר אתה בא בכוון קריית שמונה (לצד החופים של טבריה) ואתה בדרכך לאזור הלונה גל -לבנות וכו' יש בדרך מין פניה דיי גדולה
חוף מהיחידים שנשארו פותחים,אפשר להגיע עד קו המים ללא שום קנס,תשלום או אישור כניסה.

קליקליק

Jacob80
08-05-13, 06:13
מתי היית שם לאחרונה? נראה שאתה מדבר על החוף שצמוד לצאלון ואם כן אז אתה לא מעודכן.. זה סגור הרמטית כבר שנתיים

-->