PDA

צפייה בגרסה מלאה : דרושה עיצה מאינסטלטור

אמיר ב.א
06-05-13, 15:12
מים שמתנקזים מהאמבטיה , פורצים החוצה מהנקודת ביוב הראשונה בריצפה ,
אין שם סתימה , פשוט בבור הראשון המים לא עוברים מספיק מהר מכיוון שיש שם מעין סיפון שטוח ,
ולכן יוצאים כלפי מעלה , כאשר יש זרימה מהירה.
כיוון הזרימה עם החץ ,
מה אפשר לעשות כדי לגרום למים לא לפרוץ החוצה ?

meir alony
06-05-13, 16:15
2 מכסים חדשים עם גומיות אטימה.

shmil
06-05-13, 20:44
2 מכסים חדשים עם גומיות אטימה.

++1

טל חסיד
06-05-13, 21:24
לא בדיוק נכון מה שאמרו לך לפני, איזה מכסה יש לך רשת או סגור איפה שהמים עולים ?

טל

lizard
06-05-13, 21:46
מה שלא תעשה, אל תסיר את המכסה השטוח, זה לוכד ריחות.

זה עבד בסדר בעבר? יכול להיות שיש סתימה בהמשך הקו שגורם לעומס?

savyon
06-05-13, 23:18
מיכה,
בג'יפולוג, כשאין מה לתרום לשאלה הנשאלת, לא עונים! את המכסה הלבן פותחים כשצריך, בשביל זה הוא קיים ובצורה הזו...

ועכשיו לשאלה,
אם בעבר היה תקין ועכשיו לא, פתח את המכסה הלבן השטוח, הברגה של רבע סיבוב, ובדוק אם נלכדו שם שערות וטינופת שהצרו את מעבר המיים,
אם אתה מגיע עם הצינור של טוש לפתח הזה, פרק את השפורפרת (תוציא את הגומיה שלא תלך לאיבוד) ותזרים מים חמים לתוך המעבר שפתחת, המכסה הלבן,
בדרך כלל זה עובד.

74387

lizard
07-05-13, 06:03
מי דיבר על המכסה הלבן? דברתי על הסיפון השטוח. זה, אם הבנתי נכון, לוכד ריחות.

Redoren
07-05-13, 07:04
אם אני מבין נכון את מה שקרה, לי זה קרה פעם כי לא היתה זווית מספיק חדה בין הבורות.
מה שעשיתי זה לפרק את הסיפון השטוח (זה אמור להיות חלק נשלף), ולקדוח בו כמה חורים עם מקדחה,
ככה אתה מקבל חסימה של ריחות מהסיפון ומעבר קצת יותר קל של מים..

ושוב, אני מקווה שהבנתי מה הבעיה שאליה אתה מתכוון.

אמיר ב.א
07-05-13, 10:01
המערכת אצלי לא עבדה כמו שצריך מעולם , זה בית שניכנסנו אליו לא ממזמן.

אין סתימה גם בתוך הסיפון הפנימי - בדקתי.
המכסה של הבורות הוא מכסה לבן סגור ,
להחליף את המכסה לא יעזור לי , כי אין אטימה מושלמת - הבור הוא לא עיגול מושלם - רחוק מזה.

לתומי חשבתי שהמערכת של הסיפון צריכה לעמוד בזרימה , גם כשהמכסה הלבן החיצוני פתוח(בתיאוריה)

אני מבין מזה , שצריכה להיות אטימה מושלמת - נחשוב איזה חומר מתאים לביצוע...

meir alony
07-05-13, 10:29
המערכת אצלי לא עבדה כמו שצריך מעולם , זה בית שניכנסנו אליו לא ממזמן.

להחליף את המכסה לא יעזור לי , כי אין אטימה מושלמת - הבור הוא לא עיגול מושלם - רחוק מזה.

לתומי חשבתי שהמערכת של הסיפון צריכה לעמוד בזרימה , גם כשהמכסה הלבן החיצוני פתוח(בתיאוריה)

אני מבין מזה , שצריכה להיות אטימה מושלמת - נחשוב איזה חומר מתאים לביצוע...

חוק כלים שלובים תופס גם כאן, המים באמבטיה בגובה מעל החור ולכן נדרשת אטימה מוחלטת, תוודא שבמכסה יש את טבעת הגומי שאוטמת ואם עדיין לא אטום לגמרי תוסיף סיליקון שקוף.

klam
07-05-13, 15:19
אטום את המכסים (רצוי דווקא ללא סיליקון), ובכל מקרה, יש סתימה בהמשך הצנרת שמאטה את קצב הניקוז.

YosSima
07-05-13, 19:31
כלים שלובים לא עובד כאן
במערכת שהזרימה שלה אמורה להיות חופשית אתה יכול לפתוח את כל המיכסים למלא את האמבטיה מים ולתת לזה לזרום
שום דבר לא אמור לעלות מפתח הסיפון או הניקוז
דבר ראשון הייתי בודק סתימה
לא ראית בעין - זה לא אומר שהיא לא קיימת
אני פעם בכמה חודשים שופך קצת סודה קאוסטית לצנרת (בזהירות!) ולפי ההוראות
זה פותח את הצנרת כמו אוטריוין לאף.
לא עזר כנראה ענייין של שיפועים או ספיקה
יכול להיות שהצינור שמקשר בין שתי הקופסאות בקוטר קטן מידי.
במקרה כזה (אם לא מתחשק לך לפתוח רצפה ) היית מקשיב לעיצה הראשונה ומשתמש בסיקה או בסופר7 להדבקה
ונותן לזה 24 שעות להתייבש.
בהצלחה

טל חסיד
07-05-13, 19:46
היתה לי אותה הבעיה במכסה רשת, ברגע שמשחררים את המים באבטיה היה יוצא גל מים גדול דרך הרשת. הפתרון שלי יכול לפתור לך גם את הבעיה במכסה סגור
והוא: איפה שהחץ הראשון שלך בתמונה הרכבתי בתוך הצינור חצי ירח מאוקולון אשר מאט את הזרימה מהאמבטיה בחצי וכך לא עולה גל מים ע"י הפחתה בעוצמת הזרם, החיסרון שהמים יוצאים יותר לאט כאשר האבטיה מלאה, במקלחת רגילה באמבטיה אין כל בעיה.
החצי ירח חייב להיות מותקן בחלקו העליון של הצינור על מנת למנוע סתימות.

טל

אמיר ב.א
08-05-13, 22:09
תודה על כל העיצות , אני מנסה בנתיים להמנע מלהרים בלטות ,
ננסה לאטום ואם לא ילך , אני אאט את מהירות הזרימה כמו שטל הציע...

asafk
08-05-13, 23:41
יש לך סתימה. למה שלא תנסה לפתוח אותה...?
אם לא תפתח אותה עכשיו, היא תתפתח עד שלא יעזור לך האיטום ןאז תיאלץ לפתור בעיה תחת לחץ - תמיד יותר יקר ויותר מןרכב

אגב... כלים שלןבים לא רלוונטי בזרימה חופשית. אם היה כלים שלובים, הייתי טובע בביוב של השכנים מלמעלה

אסף.

S.V.
09-05-13, 00:19
טל חסיד, טריק נחמד, רשמתי לעצמי.

אנשים, רק לי זה מריח כמו תרגיל מסריח בסיסי של שיפוצניק לא מרוצה?...

אמיר, האם הבית חדש או אחרי שיפוץ יסודי?
האם יש עוד מקומות עם ניקוז גרוע או סתימות?

פתח את הלוכד ריח, תשחיל מוט גמיש / צינור פלסטי / כל חפץ אחר שעונה על הגדרה של גמיש ורחב , ונסה לחטט בצינור המקשר אל קופסת הביקורת הבאה. תחזור על הפעולה גם בכיוון ההפוך ותוודא שאין שום דבר שחוסם מעבר של מים, גם אם זה באמצע צינור שלכאורה לא אמור לאגור משקעים.

אם אתה נתקל בגוש של מלט שחוסם לך חלק ממעבר המים - פתרת בעיה אחת. ייתכן ויש עוד, בשוגג או באופן מכוון. אם יש, אתה תגלה אותם תוך זמן קצר. זה קורה בשוגג אם בזמן הניקוי נופל קצת אבקת מלט למערכת. זה קורה באופן מכוון אם בנאדם בא ושופך קצת חול עם מלט לתוך המערכת.

תרגיל מסריח (תרתי משמע) בסיסי נוסף, הוא ביצה סרוחה. מתחת למרצפה, או בתוך אחד הבלוקים בקיר. מבוצע ע"י בעלי מקצוע מתוך מניעי נקמה על שכר נמוך, או ממניעים אידיאולוגיים-גזעניים נטו. הריח של הביצה לא מגיח מיד, אלא מתחיל להתפשט כמה חודשים אחרי הטמנת המזימה. ומתפוגג אחרי 5 שנים.
ביצה מתחת לבלטה ניתנת ע"י גילוי וסילוק באופן פשוט יחסית.
התרגיל עם הבלוק הוא הכי אכזרי, לא ניתן לגילוי נקודתי, ומחייב את בעל הבית לפרק חלק ניכר מהקיר . . . .

לתשומת לב המשפצים, שימו לב מי מועסק אצלכם.

אמיר ב.א
09-05-13, 01:07
לגבי לפתוח את הסתימה אם יש - ניסיתי כבר , הוצאתי מטבע של 10 אגורות , וכמה חתיכות פלסטיק - זה היה לפני שפרסמתי כאן את העניין ,
אני אנסה שוב , בצורה יותר יסודית ...

הבית לא חדש - הוא בערך בן 10 שנים ,
כשניכנסנו היו המון בעיות , מערכת חשמל , מים , ביוב , וכו'
יש עדיין עוד המון בעיות אחרות של ביוב.
לגבי נקמה של שיפוצניק , לא ניראה לי - במקרה הזה לא היה כאן בעל מקצוע - אני עושה הכל לבד .
מה שכן - מי שגר כאן קודם , היה עם שתי ידיים שמאליות , ועם יכולת גרועה לבחירת אנשי מקצוע - אז הכל יכול להיות .

-->