PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות לפני קניית פג'רו

eranpereldik
07-05-13, 21:02
שלום לכולם
אני מתלבט לפני קניית פג'רו 07-09
אני מחפש דגם בנזין - וזה השנים שנכנסות לי בתקציב.

מה יש לכם להגיד על זה?
ההתלבטות היא בין זה, לנד קרוזר ודיסקוברי.. כמובן שלנד קרוזר ודיסקו נכנסות לשנתונים נמוכים יותר..

צריכת דלק פחות מעניינת אותי כי הרכב לא עומד לנסוע הרבה.

מחפש כל הערה/הארה על השנים האלה אם יש הבדלים מהותיים וכל דבר שיכול להאיר את עיניי.
כמו כן, מה אתם יודעים על פג'רו שעבר הסבה לגז?
האם זה משהו שאפשר לסמוך עליו? מומלץ? לא מומלץ?

תודה
ערן

בשאר
15-05-13, 19:48
לפני שבוע מכרתי את הפאג'רו שלי, היה לי 2008 קצר, בנזין מנוע 3.8, הרכב נסע 125.000 KM ללא תקלות בכלל, רק דלק וטיפולים ןסע, צריכת דלק תלוי איך אתה נוהג, רגוע או לוחץ, מתחיל מ 1/7.5 בכביש פתוח ונסיעה רגועה ויורד ל 1/5 בנסיעה חזקה, ואם זה שטח טכני חזק אז גם יכול לרדת 1/3 , אבל בכללי צריכת דלק לא מעניינת ברכב כזה, כי הוא מיועד לשטח וגם להנאה, יש לך 3 רמות גימור DAKAR או LIMETED או DESERT, בדאקרא יש בקרת שיוט, גיר טיפתרוניק 5 הילוכים, נעילה אחורית מקורית, פנסי קסנון מקוריים וערפל, גג נפתח ענקי וריפודי עור מדרכות צד מקוריים, גם ב לימיטיד יש את אותו אבזור רק תוספת מערכת מולטימדיה עם מסך מגע, בדגם דיסירט הוא הכי פשוט ומיועד בעיקר לרכבי שטח נטו, אין כלום מהתוספות האלה, כל הידיות של הדלתות בחוץ והמראות בצבע שחור ולא בצבע רכב כמו בדגמים האחרים,הרכב חזק מאוד וזריז ומהיר על הכביש, לא רואה עליות ועוקף תמיד עם כוח זמין, הרכב גם גורר עגלות כבדות ללא בעיות בכלל,הדיזל לא יכול לעמוד לידו בשום פרמטר, צליל מנוע נהדר ועוצמתיV6, הפאג'רו יותר נוח בנסיעות מהלנדקרוזר ושאר הג'יפים, נכון שבשטח הוא טיפה יותר נמוך אבל זה אפשר לפתור, אז תחפש אחד כזה ואתה תהנה ממנו... בהצלחה.

-->