PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה למתחילים עם ילדים קטנים

sarit2012
09-05-13, 11:36
שלום! בשעה טובה יש לנו ניסן טראנו ועכשיו אנחנו מחפשים מסלולים למתחילים בשטח עם ילדים קטנים (גיל שנתיים ו 6 חודשים). לא כל כך משנה לנו איפה רק שהדרך תהייה נוחה בלי הרבה קפיצות ואם יש גם אטרקציות מים בדרך עוד יותר טוב. אנחנו יודעים לקרוא מפות וניסע לבד (לא מכירה ג'יפאיסתים אחרים).

ראיתי את מאגר המסלולים באתר ואני עדיין לא בטוחה עם מה להתחיל. אשמח להמלצות וגם להכיר משפחות ולטייל ביחד :cool:

ניסינו את הרכב שבוע שעבר בגולן בטיול רגיל והכל סבבה, חוץ מהמזגן שהוא לא הכי חזק....

sarit2012
09-05-13, 12:07
סליחה ראיתי עכשיו כמה נושאים דומים.... אז אני אחדד את דרישות ... מסלול במרחק שעתיים מהמרכז? עם מים כאטרקציה? או אפילו חופים..... תודה תודה! זה אתר מדהים!

zerez
09-05-13, 12:14
נתחיל עם ההמלצה הקבוע שלא נוסעים בשטח לבד - אבל אתם גדולים ותעשו מה שאתם מבינים :-)

איזה נסיון יש לכם בשטח?
ניצנים הוא מסלול נחמד עם ילדים, יש שם חול ומשחקים לילדים ואפשר לסיים בים (עד 100 מטר מקו המים), אבל זה מסלול שדורש ידע ונסיון בנהיגה בחול ובאמת לא מומלץ להכנס אליו לבד.
אופציה קלה נוספת היא נחל אלכסנדר, יש מקומות לעצור ועוברים בשמורה של הצבים, המשך המסלול הוא לכיוון חוף מוסדר.
אם רוצים להרחיק קצת למדבר אז יש מסלול נחמד שיוצא מאלמוג ונוסע על מצוק ההעתקים, אפשר לשלב טבילה בים המלח, אבל אין שם יותר מידי עיסוקים לילדים.

המלצה שלי - להתחיל עם נחל אלכסנדר או המסלול בירקון. מבין שניהם נחל אלכסנדר יותר יפה.

sarit2012
09-05-13, 12:44
תודה על ההמלצות. נסיון בשטח יש לנו מכל השנים שעשינו טרקים בארץ ובחו"ל....

-->