PDA

צפייה בגרסה מלאה : לחץ במשאבות הברקס בגלגלים?

yoavshefer
04-05-05, 09:41
החלפתי סנדלים מקדימה, ושמתי לב שמשאבות האופן{גלגל} לא חוזרות עד סוף המהלך שלהן,
אלה אם אני משחרר לחץ מבורג הניקוז.
האם יש מצב שצינור הגומי שמתחבר למשאבה מחזיק לחץ בצורה כלשהי?
יש לציין שצינורות עדיין לא הוחלפו.

yoavshefer
04-05-05, 09:52
שכחתי לציין, שדוושת הבלם מאד גבוהה, וכמעט שאין לה מהלך.
אלה אם אני משחרר לחץ, או אחריי שהג'יפ עמד כמה זמן{שעה+} אבל לאחר לחיצה אחת המצב חוזר למה שהיה.

חנן-ג'יפולוג
04-05-05, 11:50
את הדבר הכי חשוב לא ציינת: האם הגלגלים מסתובבים חופשי?

yoavshefer
04-05-05, 12:08
הגלגל לא תפוס.חופשי זה משהו יחסי, רק אם אני ישחרר את הרגולז' ,הגלגל יסתובב ממש חופשי. מה שמפריע פה זה מהלך הדוושה, הוא פשוט כמעט ולא קיים והדוושה מאד גבוהה והלחיצה קשה .
עכשיו אם אני משחרר את הרגולז'{ממש משחרר} יש יותר מהלך לדוושה ולחיצה יותר רכה, אבל אז יש מה שנקרא המרצה של הבלמים{לפי ההסבר של קיד}.וכל זה נכון ללחיצה הראשונה, לאחר מכן המצב חוזר למה שהיה.

חנן-ג'יפולוג
04-05-05, 18:10
רק עכשיו קלטתי שאתה מדבר על בלמי תוף :idea: . אנחנו רגילים לדיסק מקדימה.

בבלמי תוף, בניגוד לבלמי דיסק, לא אמור להיות לחץ שיורי בצינור שלא בזמן בלימה. המצב שאתה מתאר נשמע באמת כמו תקלה. אולי קפיצים מחזירים חלשים מדי (מתי החלפת אותם? ) , אולי סתימה בצינור, אולי משאבות תפוסות חלקית וכו' ...

בקיצור, אין לי מושג.

vito11
04-05-05, 18:55
נתקלתי במצב דומה אצלי...אבל אצלי זה דיסק מקדימה.
הבעיה אצלי היתה הצרות של צינור דבר שכיח שקורה בצינורות גומי שמתעוותים בבפנוכו שלהם.
מה שאתה מתאר-דוושה גבוהה וקשה מתאים למצב של התפוררות של הגומי שיוצר ליכלוך במערכת וכולא לחץ בתוך הצינור .
לעניות דעתי כדאי ללכת מהקל אל הקשה כלומר קודם כל לנקז אוויר ולכלוך מהמערכת לשטוף אותה טוב לראות מה יוצא משם ואם הבעיה נפתרה,אם לא,לבדוק צנרת-מעבר חופשי וכן הלאה עד ללמשאבה ראשית.
רוני

yoavshefer
04-05-05, 19:28
טוב הבעיה נפתרה, בגלגל קידמי ימני כאשר הייתי פותח את בורג הניקוז, היה משפריץ נוזל בלמים כאילו מישהו לוחץ על הדוושה. החלפתי בנתיים לצינור אחר{משומש} וניקתי את משאבת התוף. בקיצור אני צריך להחליף את כל צנרת הגומי, ורצוי גם את משאבות בלם התוף.
אבל זה יחכה עד ממש קרוב לטסט{עוד חצי שנה למנייק}כדיי שהטסטר יראה חדש בעיניים!

yoavshefer
08-05-05, 22:50
חשבתי שהבעיה נפתרה.... אז טעיתי. הבעיה חזרה, ושמתי לב שיש לחץ בכל המערכת, כל מקום שהייתי פותח את חיבורי הצנרת היה משפריץ כאילו הדוושה לחוצה.
הפעם הרחקתי את משאבת הבלמים מקיר האש,בעזרת ספייסרים. מה שנתן אפשרות לדוושה לחזור עוד אחורה, ובעצם שיחרר את הלחץ מהמערכת. התוצאה המיידית,דוושה רכה{אולי רכה מדיי} ואין נעילת בלמים בכל נגיעה קלה בדוושה. מקווה שהפעם נפתרה באמת הבעיה.

-->