PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניסיון גניבה דרום תל אביב

ofer23
14-05-13, 08:46
חברים תקשרו את הרכבים ניסו לקחת לי בלילה את ההילקס מדרום תל אביב!!!!

ofer23
14-05-13, 11:53
74566745637456474565

boazya
14-05-13, 22:09
תודה שנגמר ככה ולא בגניבה של הרכב..
מה עצר בעדם אם אפשר לשאול? האוטו עמד על הכביש או בחניה סגורה?

YosSima
15-05-13, 01:43
בני זונות
איפה בדרום ת"א?

six 4 life
15-05-13, 02:21
זה לא רק בדרום תל אביב זה בכל מקום עם הרכב הזה.
לשכן שלי יש היילקס 1993, עד היום ניסו לגנוב אותה בערך 10 פעמים בשנתיים האחרונות, ולא רק מהבית- גם במקומות אחרים בעיר ומחוץ לה.
הרכב עם לא מעט מכות, צבע במצב לא טוב, 2X4, ממש לא אקזמפלר ששווה מאמץ, ובכל זאת הנסיונות ממשיכים כאילו מדובר ברכב של חצי מליון שקל.
לפעמים ניסו דרך מכסה המנוע, לפעמים דרך הדש, בכל פעם זה נגמר בנזק.
היא עדין אצלו בגלל כמות הברזלים שהוא נועל בכל עצירה.

RIMOK
15-05-13, 07:05
חוץ ממנעול הגה ,עם מה עוד ניתן למגן את הרכב ?

ד ו ר ו ן
15-05-13, 08:54
סנדל לגלגל, שרשראות לעצמים נייחים, שרשראות בין הג׳אנט לשילדה, מנעולי דוושות..

ofer23
15-05-13, 11:25
איזור יד אליהו.
לא יודע למה לא לקחו, אולי איתורן אולי שכן שעבר.
הרכב בתוך חנייה של הבניין (לא תחתית) אבל עם שער ברזל-לא נראה לי שזה מה שעצר.
אחרי התיקון אני אוסיף את כל הברזלים.
עפר.

s_n_p
15-05-13, 12:20
מפחיד...
עופר, שמח בשבילך שכך נגמר הדבר.
הברזלים כשלעצמם לא יעזרו (הים כל מנעול נפתך בשניות בודדות), צריך להפתיע את הבני זונות בדברים שלא גלויים לעין...
אני יכול להוריד סנדל (בלי רעש) בפחות מדקה.

ד ו ר ו ן
15-05-13, 12:54
מה שאתה אומר יכול להיות בעל משמעות רבה מאד.
אצה פותח את הצילינדר עצמו?
ומה לגבי מנעולים עם מפתחות ״לא שיגרתיים״? כמו פלדלת ודומיו, עם שקעים אופקיים במקום שיניים?

s_n_p
16-05-13, 00:07
אני לא פורץ, לכן מדבר על פתיחה אלימה של הסנדל.
לגבי צילינדר של רב בריח...
http://www.youtube.com/watch?v=gROEh3TunUo
http://www.youtube.com/watch?v=wLm60NZqyKo

ד ו ר ו ן
16-05-13, 00:26
סנדל נורמלי בנוי ככה שאין גישה לקשת של המנעול.אם אתה יכול לפתוח דרך החריץ של המפתח אז אין כ"כ איך להתגונן, כל אופציה אחרת תחייב אותך חיתוך אלים של הסנדל, ושקט זה לא יהיה ברוב המקרים. בסרטון יש מפתחות רגילים.. יש שם דוגמא אחת למשהו שמזכיר מפתחות פינים אבל בחייאת, אתה באמת מצפה שנבין משהו מסרטון ברוסית?

s_n_p
16-05-13, 09:36
סרטון הראשון מתאר את השיטה, בסרטון השני הם פותחים 19 צילינדרים של יצרנים שונים, ותצורות שונות.
סרטונים יש בשפע...
http://www.youtube.com/results?search_query=bump+mul+t+lock

thebips
16-05-13, 12:35
אמצעי פריצה זמנים וזולים:
http://dx.com/s/lock+pick
לכן נראה לי שהדרך היחידה זה מקוריות בצורת הנעילה

ד ו ר ו ן
16-05-13, 13:50
אתם מנסים להפוך את זה לשרשור סיוע לגנבים בהתמחות?

אלי טמבור
16-05-13, 14:49
כל הסירטונים שאתם מעלים אינם מדוייקים ומטעים ,אפשר למגן היילקס על ידי מערכת נעילה פשוטה רק חשוב לסים דגשים על כמה דברים חשובים שהופכים מערכת נעילה פשוטה, לעמידה ברמה גבוהה מאוד נגד פריצה ,וזאת אחרי כמעט 20 שנה שאני מתפרנס ממנעולנות .......

אלי טמבור
16-05-13, 14:59
ושחכתי תמגנו את הרכבים ותשתמשו במיגונים גם בירידה של עשר דקות מהרכב ..........

ספרדי
17-05-13, 19:11
כל הסירטונים שאתם מעלים אינם מדוייקים ומטעים ,אפשר למגן היילקס על ידי מערכת נעילה פשוטה רק חשוב לסים דגשים על כמה דברים חשובים שהופכים מערכת נעילה פשוטה, לעמידה ברמה גבוהה מאוד נגד פריצה ,וזאת אחרי כמעט 20 שנה שאני מתפרנס ממנעולנות .......
על איזה מערכת אתה מדבר?

ד ו ר ו ן
18-05-13, 17:24
ושחכתי תמגנו את הרכבים ותשתמשו במיגונים גם בירידה של עשר דקות מהרכב ..........

כמה שאתה מדוייק אני לא בטוח שאתה באמת מודע לזה..
כשניסו לגנוב את הגמל מתחנת רכבת, 15 מטר ממאבטח הרכבת (זה שבודק עם מגנומטר..), התברר שהם מנצלים חלון זמן של קצת פחות מ-10 דקות כשהמאבטח עוזב את הכניסה ועושה סיבוב על הרציף כדי לעבוד על רכבים.

מה שהציל את הרכב היו הברזלים שהם לא ראו.

אבו שפם
18-05-13, 18:42
תניחו נחש צפע..... מתחת לכיסא.... פותר את כל הבעיות....

רק תזכרו להכניס לקופסא שאתם נכנסים לאוטו...

אלי טמבור
21-05-13, 16:32
על איזה מערכת אתה מדבר?

ב1998 שהיתי בבית מלון באשקלון בשעות הערב התקשרו אליי מהקבלה ואמרו שהרכב הידרדר מהמגרש חניה אל הכביש הראשי מרחק של 100 מטר כמעט תוך כדי שהרכב דירדר את עצמו לבד ועשה שלוש פניות לא פגע באף רכב אחר הגיע לכביש ונעמד באמצע הכביש ,מייד הבנתי שהיה ניסיון גניבה הגנבים הצליחו להניע את הרכב לאחר שמשכו את הכבל של נעילת המכסה מנוע גישור של חוט אחד למדוממם והאוטו מונע והם מרוצים הרכב שלהם אחרי שיצאו מהמגרש חניה נכבה הרכב באמצע הכביש עזבו אןתו וברחו ,על פטנטים מהסוג הזה אני מדבר ,לאחר הניסיון גניבה הוספתי עוד מערכת נעילה מכנית ..
חשוב מאד לדעת שמערכת נגד גניבה סטנדרטית שמוכרת ומורכבת על ידי מתקינים היא פרוצה כי את שיטות ההגנה שלהם מוכרות לכולם וגם לגנבים ,לחן המערכת חייבת להיות מחוץ לסטנדרט המוכר כלומר יצירתית הגנה לא שיגרתית ויחודית לכל בעל רכב עושה הגנה הרבה יותר טובה מכול השאר וייש כאלו זה לא לפורום

-->