PDA

צפייה בגרסה מלאה : פאג'רו קינג בנזין 3.5, האם מומלץ ?

nirmmn
15-05-13, 13:52
הי
שוקל לרכוש רכב זה כאשר יעודו, נסיעות מנהלתיות (של האישה) במהלך השבוע וטיולי שטח כולל טכני בסופי שבוע.
אשמח לקבל המלצות לגבי דגם זה ובדגש על מנוע הבנזין :
- אמינות
- עלויות אחזקה
- צריכת דלק
- מיתלים, האם זהים לדגם הדיזל
- כל מידע נוסף יתקבל בברכה

ניר

בשאר
15-05-13, 14:44
היה לי עד לפני שבוע פאג'רו קצר 2008 הדגם החדש, מנוע 3.8 V6 , אני יכול להגיד לך רק דברים טובים על הרכב הזה, על הכביש הוא זריז מאוד מאוד, לא חסר לו כוח אף פעם, כל העליות בכבישי הצפון הוא אוכל אותם במהיריות לא חוקיות מטורפות, בשטח הוא חזק אבל אם אתה לוחץ קצת טיפה יותר גז אז הוא יפרפר בכל מצב לכן צריך לדעת להרגיש את הרכב, אני העדפתי אותו מהדיזל כי היו לי נסיעות יחסית קצרות, רוב השבוע הוא נמצא בעיר, ורק בסופ"ש יצאתי איתו לטיולים, צריכת דלק עמדה על 1/5 עד 1/7 תלוי באופי הנהיגה שלך, אמינות- החזקתי אותו שנה בדיוק, רק שילמתי על דלק, הרכב נסע 125.000 KM וברוך השם לא היתה תקלה אחת, רק טיפולים תקופתיים שמנים ודלק, מבחינת עלויות האחזקה אז כבר רשמתי כח בחשבון רק את הדלק, אם אתה לא נוסע כל יום 300 KM אז לא צריך לדאוג, ביטוחים תלוי בגיל הנהג אבל רגיל לא משהו חריג, לגבי המתלים לא יודע להגיד לך אם זהים לדיזל אבל לפי ידיעתי ההבדל בין שני הדגמים הוא רק המנוע, למשל גם בבנזין וגם בדיזל יש לך אותו אבזור ורמת גימור, הכל אותו דבר, גם חיצוני גם פנימי רק המנוע וחלקי המנוע שונים אבל תבדוק את נושא המתלים, ומבחינת גרירת עגלות למשל הוא סוחב גררתי עגלה עם 700 קילו בערך ולא הרגשתי שינוי בנסיעה כמעט, לגבי הדגם 3.5 לא היה לי נסיון איתו ולא יודע אם הוא נפוץ, כי לא ראיתי הרבה כאלה, והוא היה רק בדגם הישן עד 2007, בהצלחה.

-->