PDA

צפייה בגרסה מלאה : סירוב ביטוח ישיר לבטח מגנום

orend
17-05-13, 13:11
חבר שמבוטח הרבה שנים ומס' רכבים במקביל בביטוח ישיר נפרד לאחרונה מקינג אהוב לטובת מגנום GLS 2004. כאשר רצה להעביר את הביטוח לרכב החדש נתקל בסירוב מוחלט של החברה לבטח את המגנום "משום שהוא רכב גניב מאוד". לא עזרו כל ההסברים שהוא לא גר בדרום הבעייתי, שהוא גר במושב מגודר עם שער סגור, ושהרכב בחנייה סגורה.
1) האם בכלל לחברה יש זכות לסרב לבטח רכב? [אם הרכב גניב, הגיוני שהפרמיה תהיה גבוהה יותר]
2) אנחנו גרים באזור נהריה, מישהו מכיר סוכן ביטוח טוב ואמין שיבטח את ה"יהלום" הגניב הזה?

דרור ברלי
17-05-13, 13:31
לא חדש.
הם מסרבים גם לבטח סופות באותו תירוץ בדיוק. ולא רק הם.
כבר נתקלתי בדרישות ל-5K או 6K לשנה עבור ביטוח מקיף, כאשר מחיר המחירון של הג'יפ הוא 15-16K לפני שמורידים לו 20% על מכרז... והעובדה שהוא נסחר ב-35-45K לא מעניינת אף אחד. רוצה לבטח את הג'יפ שלך בערכו האמיתי? תצטרך להביא שמאי שיעשה הערכת שווי בנפרד. ואז ייתכן שהפרמיה תהיה אפילו גבוהה יותר...
ואם הפרמיות גבוהות? אז אף אחד לא יבטח. למעשה הן גבוהות מלכתחילה כדי שבעלי המכוניות ה"בעייתיות" יוותרו על ביטוח מקיף. הם פשוט לא רוצים להתעסק עם זה, וזה כבר לא רק עניין של איפה אתה גר. גנבי הרכב מגיעים היום לכל מקום כדי לנסות לקחת מכוניות מבוקשות.

eysham
17-05-13, 14:25
אורן, הוא בדק ברוזן?
אני אצלם עם כל ה"צי" שלי ומרוצה גם מהמחיר וגם מהשירות

zerez
17-05-13, 15:00
אני לא יודע אם זה מותר להם או לא אבל אני לא הייתי מתעקש איתם,
לא כופה את עצמי על נותן שירות שלא רוצה אותי.

אולי החבר שלך הרוויח.

-->