PDA

צפייה בגרסה מלאה : סופה 1 ממוגנת משתתפת בקרבות בסוריה מטעם המורדים...

יצחק מ
20-05-13, 18:24
מעניין איך הגיעה לשם, אבל זה באמת משעשע כמה הבני דודים מתים על הרכב הזה בכל מצב צבירה ועד להיכן הם משנעים אותו...

http://youtu.be/VnUQGJxA5Cg

zik5
20-05-13, 18:24
סופה 1

יצחק מ
20-05-13, 18:27
תודה על התיקון. לא הכרתי ממוגנות כאלו ב 1 .

המשוטט
20-05-13, 20:18
יופי ,שיתנו להם את הנבלה.

מיגון גג ודלתות פולי.

או שהם יתהפכו או שהוא לא יעצור.

sent from tiz el nabi
using tapatalk

IlanHadar
20-05-13, 20:29
היה בידי המורדים ונפל בידי הצבא הסורי בכיבוש העיר מאתמול.

עכשיו בערוץ 2 אמרו שהושאר בלבנון והועבר לסוריה.

דרור ברלי
20-05-13, 20:40
אחד מלא מעט כלי רכב שהיו חדשים מהניילון והושארו בלבנון בזמן הבריחה המבוהלת והפחדנית משם בשנת 2000. ולא, זו לא הערה עם ריח פוליטי ואל תמשכו לכיוון הזה.

oferg22
20-05-13, 20:57
סופה 1 עם מיגון דור ב'.

מאמין שמחפשים את ה צ' הזה באיזה סדנא אי שם בארץ... צריכה להגיע לטיפול

עופר

snirjeepdreamer
20-05-13, 23:59
מישהו יודע האם צבא סוריה יוציא אותה למכירה במכרז הקרוב ?? אני צריך כמה חלקים :D

zviki
21-05-13, 01:43
מערוץ 10 לונדון קירשנבוים- מתנתו של צה"ל למייג'ור חדד מפקד צד"ל בזמנו. נשלף ע"י כוחות אסאד מהמוזיאון לצורך תעמולת- ישראל מסייעת למורדים.
"ערבשה פויילה שטיק". הלוואי שגם אנחנו היינו מפברקים כמוהם, העולם קונה הכל כשזה מדובר בנו, זה עובד יופי,לך תוכיח שאין לך אחות.

רק שלא יתנצלו גם על זה.

דרור ברלי
21-05-13, 09:04
מייג'ור סעד חדאד, המפקד הראשון של צד"ל, נפטר ב-14 לינואר 1984....
יעברו עוד 8 שנים עד שתתגלגל משערי תע"ר הסופה הראשונה...
אולי הם מתבלבלים עם הגנרל אנטואן לאחד יבדל"א, שהחליף את חדאד כמפקד צד"ל מ-1984 ועד בריחת צה"ל מלבנון בשנת 2000.
אבל אם זה נכון, אני חושב שלא היו נותנים לו במתנה רכב חום עם מס' צ מפורש והכל אלא רכב חדש נקי מכל קשקושי צה"ל האלה.

אני עדיין משער שזו אחת הסופות שהיו אז חדשות, (וגם נגמשים, ואבירים, וריוסים, ומה לא) שננטשו בבסיס במרג' עיון או בינת-ג'ביל, כבר לא זוכר איזה, אחרי שפקודות הנסיגה וההתקפלות הגיעו בהפתעה גמורה, עם הוראה לקחת מה שאפשר בידיים, לעלות למשאית ולצאת כדי לא להגיע למצב שיצטרכו להילחם בדרך החוצה.

הדרך היחידה לדעת את מקורו של הרכב הזה היא לברר בצה"ל לפי המספר שלו. לצה"ל מין הסתם תיגרם מבוכה קשה להודות שזה רכב שננטש בלבנון בזמן הבריחה, נפל לידי חיזבאללה והתגלגל לידי הסורים, ל"מוזיאון" שבו הם מציגים לראווה ציוד ישראלי שנפל שלל לידיהם, כמו טנק המג"ח M48 הישן של הצוות הנעדר מסולטן יעקוב ועוד כמה פריטים. את הג'יפ זה הם הוציאו מהמוזיאון ומציגים אותו לתקשורת על מנת "להוכיח" את "שיתוף הפעולה ואספקת הנשק" לכאורה של ישראל עם המורדים.

boaz avrahami
21-05-13, 09:10
יש ספורט חדש בצבא.
לוקחים חיילים ומעמידים אותם מול נערים זורקי אבנים ואוסרים עליהם להגיב. רק לחטוף מטר ולהתאפק.

מי שנישבר הולך לכלא.
מי שבורח מקבל צלש.

zviki
21-05-13, 11:56
אולי הם מתבלבלים עם הגנרל אנטואן לאחד, שהחליף את חדאד כמפקד צד"ל מ-1984 ועד בריחת צה"ל מלבנון בשנת 2000. אבל אם זה נכון, אני חושב שלא היו נותנים לו במתנה רכב חום עם מס' צ מפורש והכל אלא רכב חדש נקי מכל קשקושי צה"ל האלה.
הדרך היחידה לדעת את מקורו של הרכב הזה היא לברר בצה"ל לפי המספר שלו.

אני עדיין משער שזו אחת הסופות שהיו אז חדשות, (וגם נגמשים, ואבירים, וריוסים, ומה לא) שננטשו בבסיס במרג' עיון או בינת-ג'ביל, כבר לא זוכר איזה, אחרי שפקודות הנסיגה וההתקפלות הגיעו בהפתעה גמורה, עם הוראה לקחת מה שאפשר בידיים, לעלות למשאית ולצאת כדי לא להגיע למצב שיצטרכו להילחם בדרך החוצה.

במחשבה שניה- נראה לי שאתה צודק

Tourist
21-05-13, 16:28
אולי הם מתבלבלים עם הגנרל אנטואן לאחד יבדל"א, שהחליף את חדאד כמפקד צד"ל מ-1984 ועד בריחת צה"ל מלבנון בשנת 2000.
אבל אם זה נכון, אני חושב שלא היו נותנים לו במתנה רכב חום עם מס' צ מפורש והכל אלא רכב חדש נקי מכל קשקושי צה"ל האלה.

טוב אתה !

אולי לונדונבאום וקירשנבון מחפשים תחקירן ?

tamir128
21-05-13, 16:41
אחרי בדיקה מדוקדקת, נראה לי שאני חתום עדיין על המס' צל"מ הזה, ביחד עם מוצב שלם בלבנון...
עד עכשיו הייתי בטוח שאין לי איך להזדכות, אבל עכשיו עלה ניצוץ של תקוה...!

דרור ברלי
21-05-13, 16:42
לא משלמים להם מספיק אז הם לא יכולים להסתכל חצי דקה בויקיפדיה?...
לא צריך תחקירן בשביל זה. צריך להיות מחובר למציאות ולדעת קצת הסטוריה. זה הכל.

tamir128
21-05-13, 16:43
זו בדיוק ההגדרה של תחקירן.
לא כ"א מסוגל :cool:

דרור ברלי
21-05-13, 16:55
אבל לתחקירן שקורע ת'תחת משלמים 6000 שקל ולשני הזקנים מהחבובות שלא יודעים מהחיים שלהם משלמים איזה 100,000...
יש צדק והגיון בעולם.

zviki
21-05-13, 16:57
לא משלמים להם מספיק אז הם לא יכולים להסתכל חצי דקה בויקיפדיה?...
לא צריך תחקירן בשביל זה. צריך להיות מחובר למציאות ולדעת קצת הסטוריה. זה הכל.

המידע נמסר ע"י "הערביסט" של ערוץ 10 [זה עם הזקן,השחרחר, נדמה לי צבי יחזקאל משהו, לא זוכר]

חנן-ג'יפולוג
22-05-13, 09:03
מספיק דיברתם על אנשים. חיזרו לסופות. כל התגובות האחרונות, הלא קשורות, נמחקו.

tamir128
22-05-13, 09:09
מספיק דיברתם על אנשים. חיזרו לסופות. כל התגובות האחרונות, הלא קשורות, נמחקו.

לא שכתבתי איזה דברי חוכמה שחייבים להיות מתועדים למען הדורות הבאים, אבל מחיקה וללא התראה, זה לא מהלך קצת קיצוני? :eek:

חנן-ג'יפולוג
22-05-13, 09:20
בשביל מה התראה?

יש כללים כתובים, וכל מי שכתב את התגובות המיותרות גולש מספיק זמן בפורום בשביל להכיר את רוח הדברים ואופי הניהול:

המנע מתגובות סרק. אם אין לך משהו עניני ותורם, אל תגיב. חבל על נפח האחסון, חבל על התעבורה, חבל על העצבים של הגולשים האחרים.

בבקשה להישאר ענייניים ומרוכזים בנושא של פותח השרשור. לא להפוך שרשורי מידע לצ'אטים, ולהשתדל לא לחטוף או להוריד דיונים מהפסים המקוריים שלהם.

בבקשה, מי שננעל או נמחק לו שרשור, שלא יפנה בהודעה פרטית למנהלי הפורום (כי היא לא תיענה), ובוודאי שלא יפרסם כאן הודעה זועמת (כי הוא יודח מהפורום). יש בקרה של כ12 אנשי מערכת, שדנים בפורום המערכת על כל מחיקה או נעילה, ואם מחקו או נעלו לכם, אז כנראה שההחלטה סבירה מספיק.

מכאן: http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=2033

חנן-ג'יפולוג
22-05-13, 20:18
חברים יקרים. לשרשור הזה יש נושא מסוים ואני מבקש לא לסטות ממנו לכיוון סגנון הניהול שלנו. זה נמחק. גולשים נעלבים, וחבל.

-->