PDA

צפייה בגרסה מלאה : לדרמן וויב

yehuda7
26-05-13, 00:16
שלום,
המספרי תיל (אלה שחותכים איתם חוטי ברזל) בלדרמן וויב שלי מתחככים אחד בשני וצריך להפעיל קצת כוח בשביל לפתוח לסגור את הפלייר
יש למישהו פיתרון ?
הבנתי שאם אני אמסור את הלדרמן לתיקון, הוא יחזור רק אחרי חודש +- אז אני מעדיף לא ללכת על האפשרות הזו.

tamir128
26-05-13, 02:04
שלום,
המספרי תיל (אלה שחותכים איתם חוטי ברזל) בלדרמן וויב שלי מתחככים אחד בשני וצריך להפעיל קצת כוח בשביל לפתוח לסגור את הפלייר
יש למישהו פיתרון ?
הבנתי שאם אני אמסור את הלדרמן לתיקון, הוא יחזור רק אחרי חודש +- אז אני מעדיף לא ללכת על האפשרות הזו.

לא בטוח שהאחריות מכסה מקרה כזה.

אמנון
26-05-13, 03:17
הפתרון הוא לעבוד איתו בצורה יומיומית.
מכאן זה עניין של זמן עד שהתפעול יעשה נוח יותר.

yehuda7
26-05-13, 08:18
לא בטוח שהאחריות מכסה מקרה כזה.
אני לא מאמין שתקלה שנובעת משימוש בסיסי (חיתוך חוט) לא מכוסה באחריות

אורי ק.
26-05-13, 08:35
האחריות מכסה הכל למעט חלודה, כולל שברים וכולל כלים תקועים וכן האלה. נכון, התיקון לוקח חודש- חודש וחצי.

דרור ברלי
26-05-13, 09:30
הכלי לא מחליד, לכן האחריות למעשה מכסה הכל.
כן, זה לוקח חודש+ פשוט כי הכלי הולך לתיקון רק כשהסוכן מגיע לחנות. הכלי חוזר בביקור הבא של הסוכן בחנות... כך ש"משך התיקון" תלוי בתדירות הביקור של הסוכן בחנות. זה הכל.
אם זה כלי מדגם ישן, יש מצב שכבר אין לו חלקים ושבכלל לא יתקנו אותו - ואז תקבל במקומו כלי חדש יותר.
אני מסרתי את הלדרמן ווייב הישן והמאוד משומש שלי (2003) לתיקון וקיבלתי ווייב חדש שיש בו כמה שינויים ושלטעמי האישי הוא כלי פחות טוב.

idanw
26-05-13, 10:06
הכלי לא מחליד
מחליד ועוד איך - תתפלא מה מי ים עושים לו.
אבל גם זה, מטופל במסגרת האחריות, גם אם באופן רשמי, טוענים שלא.

עידן

GodsFather
26-05-13, 10:15
אני מסרתי את הלדרמן ווייב הישן והמאוד משומש שלי (2003) לתיקון וקיבלתי ווייב חדש שיש בו כמה שינויים ושלטעמי האישי הוא כלי פחות טוב.

אחת הסיבות שאני חושש לתקן את שלי. הוא כבר בן 13 ומתפקד מצוין אבל פה ושם יש לו את הבלאי שלו.

eysham
26-05-13, 10:44
האחריות היא אשכרה אמיתי לכל החיים?
לדרמן SUPERTOOL המקורי בן 17-18... שרואים שכבר עשה את שלו.
הסכינים לא חדים, אחד משהם שבור בקצה.

איל

shlomomos1
26-05-13, 11:17
האחריות היא ל 25 שנה.
בפועל, רוב הכלים בארץ "צעירים יותר", תאריך הייצור (חודש ושנה) מוטבע בתוך הידית.
תשלח תקבל חדש: משופץ ומושחז.

tomer s
26-05-13, 11:32
בד"כ מחייבים סכום סימלי ביו 25-50 ש"ח דמי משלוח וטיפול.
אבל בסה"כ הטיפול שלהם שווה ומפתיע לטובה.

eysham
26-05-13, 11:37
אחלה
ייבדק בהקדם

איל

ש01
26-05-13, 11:39
פעם הכל היה חינם, כולל תיקוני חלודה (כן דרור, אחרי הפלגה וניקיון טוב כולל WD יש חלודה),החלפת חלקים ואפילו החלפת הוויב לדגם חדש עם נרתיק עור (אבל ללא ביטים למעט הבסיסי - מברג רגיל ופיליפס).
כיום עולה סכום סמלי ושווה.
בעבר היה אתר בת"א שניתן היה למסור ולקבל לאחר כשבוע, אבל לא זכור לי היכן.

אורי ק.
26-05-13, 11:48
האחריות היא אשכרה אמיתי לכל החיים?
לדרמן SUPERTOOL המקורי בן 17-18... שרואים שכבר עשה את שלו.
הסכינים לא חדים, אחד משהם שבור בקצה.

איל

תשלח לתיקון (תבקש השחזה ושיפוץ כללי) ותקבל חדש. אני עובד כ-3 שנים בחנות טיולים, ולא זכור לי מקרה שהיבואן לא תיקן/החליף לדרמן בטענה שהוא "ישן" או משהו כזה. ב-99% אחוז מהמקרים (החל משפיץ שבורה של סכין ועד לדרמנים מפורקים לחתיכות) מחליפים לחדש או מחודש ליתר דיוק. אכן, בד"כ נלקח שירות תיקון של 20 ש"ח שהחנות גובה, ללא קשר ליבואן. עד כמה שידוע לי בחנויות שלא גובים תשלום על שירות, מבקשים לראות קבלה שהכלי אכן נקנה אצלם. בקיצור, 20 שקלים עבור לדרמן חדש זו עסקה שווה לכל הדעות.

דרור ברלי
26-05-13, 11:51
לי תיקנו/החליפו חינם אין כסף לפני כמה חודשים ספורים ב"ריקושט" את הווייב העתיק בן ה-10 שבוודאות לא נרכש באותה חנות (שבוודאות לא היתה קיימת כשהוא נרכש) למעט פרק הזמן הארוך יחסית שחולף בין מסירת הכלי לתיקון ועד שמקבלים אותו מתוקן/משופץ, השירות פשוט מצוין.

ועוד משהו - אצלי הווייב מעולם לא החליד. אמנם לא נטבל אף פעם במי ים אבל ראה מים ובוץ והרבה...

idanw
26-05-13, 15:39
מי שמעוניין, מוזמן להביא אלינו לתיקון\החלפה - חינם - לא משנה היכן נקנה.
התחייה 14/209 תל-אביב.
זמן תגובה - זה כבר תלוי ביבואן, נע בין שבוע לשלושה.
עידן

המשוטט
26-05-13, 20:16
התחייה 14/209 תל-אביב.
עידן

לא תעשה מערוף ותקפוץ רגע ליבואן ??

(סתם סתם בצחוק - אני לא מחליף בעד שום הון את הסוויסטול)

ts357
26-05-13, 20:34
אני כבר אחרי 6 לדרמנים, השירות שלהם באמת מעולה! עכשיו אני עם גרבר, לדעתי פחות שביר, השירות איטי יותר, אבל אצלם מסרתי דגם ישן לתיקון וקיבלתי דגם חדיש יותר.

דרור ברלי
26-05-13, 20:57
התחייה 14/209 תל-אביב.
עידן

ההזמנה תופסת גם לכלי של SOG?... הפלייר התעקם לי בקלות מפתיעה (וקצת מאכזבת, לנוכח המסיביות המופגנת של הכלי) בתנאים שהווייב בכלל לא מתרגש מהם...

idanw
26-05-13, 23:13
Sog הפסקנו לשווק לפני כשנה וחצי - בדיוק בגלל חוסר יעילות בשרות.

דרור ברלי
27-05-13, 00:09
לא יודע לגבי השירות של SOG כי עד לא מזמן הכלי היה בסדר.
מצד שני גם לא עבדתי איתו הרבה כי הוא מרגיש פחות נוח לי ביד (לא רכשתי אותו. קיבלתי במתנה).
בכל מקרה, בזמן שהווייב היה בתיקון, השתמשתי ב-SOG ועל האתגר המשמעותי הראשון הציר של הפלייר התעקם.

-->