PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ וסיוע בקניית סמוראי..

גבריאל
27-05-13, 17:50
שלום חברים. ברצוני לרכוש סמוראי ממכר שלי. אין לי כרגע מידע מלבד השנתון (95) קצר,סגור. הרכב מבחוץ נראה לא רע אם כי יש חלודהבמקומות שונים. האדם אמין מאד אם כי אינו מבין ככ ברכבים (בפרט ג'יפים) כך שקשה לי לדלות מידע..הרכב לאחר טסט והחלפת צמיגים וצריך לעבור כיוון הגה כמדומני.זה הרכב הראשון שאני קונה (אולי),אני פשוט דלוק עליו.אני לא מתכוון לקרוע שטח וגם לא כביש. אני רוצה שהוא ישמש אותי כמה פעמים בשבוע בכביש,וסופשים בשטחים לא אתגריים במיוחד(לפחות בהתחלה). אין לי ידע מכני בכלל,ברמה שאני יודע להחליף שמן ולתדלק ותו לא..:),אני כבר מתחיל לטמון ראשי בג'יפ(ה)..וקורא כאן באתר מידי יום,ומחכה ליישם את הידע בשטח.אני מחפש מישהו עם נסיון וידע שילווה אותי לפני ובמהלך הקנייה וכל מה שכרוך ואולי אף אח"כ..מבחינתי בתשלום. אשמח לשמוע ממישהו.אהה..אני ירושלמי..חן חן.

avikkllk
30-05-13, 18:15
גבריאל,מידע על הסמרואי בכללי תוכל למצוא כאן
אך לא על הרכב הספיציפי שלך כרגע.
לפני קנייה לך ובדוק אותו פשוט במוסך,
הרכב הזה נמכר יחסית נורא יקר ממה שהוא באמת שווה או שיותר נכון ממה שהמחירון מציג,
שטחים קלים?הרכב הזה סוס עבודה ועובר הרבה שטחים והרבה יותר מ"קלים"
אתה נורא תהנה איתו בכביש הוא נורא מקרטע ולא יציב
אבל מחוצה לו בשטח,רכב ששוה כל שקל,אם החמוצים הנכונים יכול לעלות כל שטח שתבחר.

תהנה ממנו,שהיה בהצלחה בקנייה,
את שאר הידע שאתה צריך תוכאל למצוא פה
כגון נהיגה נכונה בשטח ועוד
אל תתביש לשאל

קליקליק

Scrusher
31-05-13, 15:53
אבי,למה לדבר סתם?
סמוראי מתוחזק כראוי הוא מאוד יציב בכביש,לא מקרטע ולא נעליים. הוא לא נוח מבחינת בורות בכביש ובזכות ה"הגה בכוח",אבל יציבות זה ממש לא מה שחסר לו
שאלת ה"כמה סמוראי שווה" היא שאלה שאי אפשר לתת לה תשובה חד-משמעית...תלוי מה רמת התחזוקה ורמת ההשקעה שאתה מוכן לעשות על הרכב,אבל לומר שהוא שווה פחות ממה שהוא נמכר זה שטות (המחירון של היצחק הזה בערך משקף את מחירי הסמוראים לפירוק)
כבר נדלקת עליו - אז לך על זה. לא חייבים לקנות סמוראי משיקולי תקציב,מותר ללכת עם הלב (כמובן שלא בכל מחיר)

savyon
31-05-13, 16:59
קצת ישן אבל אני מאמין שהכתבה תוכל לעזור לך,
לפחות בבדיקה ראשונית

בדיקת סמוראי לפני קניה (http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=1151)

גבריאל
02-06-13, 18:24
תודה על התגובות.. נשאלת השאלה,מדוע אם כן הוא נמכר יותר מהמחירון? יש לו ביקוש? הרכב בו אני מעוניין לא עבר שיפורים כלל. המחירוןשל לוי יצחק ל95 הוא 13k. מזה אומר? בעל הרכב יזרוק לי מחיר? איך מעריכים דברים כאלה. תודה מראש

שגיא S
02-06-13, 18:52
אין מחירון לרכבים כאלו.

מה שהמוכר מסכים לקבל ואתה מסכים לשלם זה המחיר...
אין שני רכבים דומים, ואף אחד לא מתייחס למחירון בהקשר הזה...

yehudap9
02-06-13, 20:54
גבריאל
קודם כל בתוך רכב ראשון הסמוראי הוא בהחלט החלטה נכונה!
היו לי בעבר 2 סמוראיים שהשקעתי ונהניתי מהם מאוד בשטח ובכביש הייתי נוסע מראשון לחיפה על הסמוראי כשהוא פתוח ונהנה מכל רגע!
סמוראי הינו רכב שבכביש קופץ ומתנהג יותר כמו מכונת כביסה מאשר רכב אך בשטח הוא נותן בראש לג'יפים גדולים וחזקים ממנו!
היו לי מקרים שהצלחתי לעלות מעלה או לעבור קטע טכני כזה שג'יפים אחרים נכשלו בו..
וזה כמובן ג'יפ קל לתחזוקה עצמית!!!
תבדוק היטב לפי המדריך שסביון צירף ואם ייראה לך המחיר ואחרי בדיקה ראשונית שלך לך למוסך טוב ותבקש שיבדקו את מערכת ה4X4 והמנוע..שיהיה בהצלחה ותיהנה איתו!!!!!

scheinery
02-06-13, 21:07
גר באיזור ירושלים.
אם אתה צריך עזרה בלבדוק את הרכב ושאלות נוספות דבר איתי בפרטי וננסה לקבוע
בהצלחה!

-->