PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתן שם למסלול מוקלט ב oruxmaps

דידין
30-05-13, 12:29
לאחר שאני מפסיק את הקלטת המסלול, הוא נשמר באחת התיקיות שבאפליקציה, ברם, השם הוא "כוללני" ומורכב בעיקר מסיומת והתאריך.
שאלתי היא איך אני יכול לשנות את שם המסלול לעברית או למצער בלעז) ואיך אני יכול להעלותו שוב על המפה כשארצה לחזור על המסלול.

הערה: בהבנתי (הדלה) בנושא , ניסיתי ללחוץ על התיקייה, ביררתי בהגדרות-אבל "לא זז הרוורס"

בתודה

tamir128
30-05-13, 12:34
כרגע הוא נמצא בבסיס הנתונים.
יצא אותו לקובץ (KML, GPX וכו'), ואז תוכל לאחזר אותו, לשנות את שמו, להעלות אותו בגוגל ארץ או עמוד ענן וכו'.

בהצלחה.

דידין
30-05-13, 15:02
כרגע הוא נמצא בבסיס הנתונים.
יצא אותו לקובץ (KML, GPX וכו'), ואז תוכל לאחזר אותו, לשנות את שמו, להעלות אותו בגוגל ארץ או עמוד ענן וכו'.

בהצלחה.

תודה על התשובה , אבל היא לא נהירה/ברורה לי
אני יודע היכן הוא מאוחסן כעת (הקובץ והוא בסיומת gpx) , אז לאן לייצא אותו ? ולאן לאחזר ?

כאמור אני "קצת" מאותגר מיחשוב "מתקדם"/

דוד

erezgur
30-05-13, 15:54
דוד,

מתוך התוכנה - אתה יכול ללחוץ על כפתור המסלולים (אייקון של "אוטוסטרדה", משם "Manage" - ייפתח חלון עם כל הקלטות.
בחר את ההקלטה הרצויה ויפתח תפריט עם מספר אפשרויות, ביניהן Edit Properties - כאן תוכל לשנות את שם ההקלטה

אם נח לך יותר - תוכל להיכנס לתיקייה מכל סייר קבצים ולשנות את השם כמו כל קובץ "רגיל".

ארז גור

tamir128
30-05-13, 15:55
תודה על התשובה , אבל היא לא נהירה/ברורה לי
אני יודע היכן הוא מאוחסן כעת (הקובץ והוא בסיומת gpx) , אז לאן לייצא אותו ? ולאן לאחזר ?

כאמור אני "קצת" מאותגר מיחשוב "מתקדם"/

דוד

מה אתה מנסה לעשות ולא מצליח?

דידין
30-05-13, 16:37
מנסה לתת שם למסלול מוקלט (זה בגדול)
לא מצליח- לעקוב אחרי ההוראות שלך , שעם כל הכבוד , לא ברורות לי
כפי שהיה רשום למעלה
ביקשת שאייצא את המסלול - לאן ?
אחר כך כתבת - לאחזר אותו - לאן ?

tamir128
30-05-13, 16:48
אם לשנות שם, אז ארז נתן תשובה ברורה וטובה לדעתי.
אוסיף על תשובתו שניתן גם לחבר את המכשיר למחשב, ואז לעשות את שינוי השם דרך המחשב.

דידין
30-05-13, 17:13
תודה לכולכם
עשיתי כעצתו של ארז (אכן בחור כארז) ועכשיו התוכנה הנ"ל הרבה יותר ידידותית לי

שוב תודה.

valleyofdawn
02-06-13, 15:13
ועוד יותר פשוט. תחת settings --> tracks/routes סמן את האופציה Ask Track name.
בתחילת כל הקלטה הוא יבקש ממך שם למסלול. אם לא תתן הוא ישתמש כברירת המחדל בתאריך ובשעה.

-->