PDA

צפייה בגרסה מלאה : סקר מושבים

Bulldog
28-06-03, 17:15
איזה מושבים קידמיים מותקנים לכם ברכב?
איזה רכב יש לכם?
ועד כמה אתם מרוצים\לא מרוצים מהמושבים שלכם?

ארז
28-06-03, 18:00
לי אישית יש כיסא של אספיר על ה110 ,נוח אבל דפוק,כל הזמן מתקלקל ומשענת הגב לאט לאט נשכבת בנסיעות ארוכות(ולא נמרוד..זה לא בגלל המשקל שלי...)

ללקוחות אני שם בדרך כלל ריקארו ברכב והתגובות מעולות,אבל זה יקר ואני לא בטוח שאתה חושב על השקעה כזו.

לא ממליץ על כיסאות של BX אומנם נוחים מאוד ,אבל כיוון מאוד מוגבל ולא תומכים בכלל בגב
עוד כיסאות מעולים שאפשר זה של הפאסט החדשה,לדיפנדרים זה מתאים בול,לך אולי תצטרך תושבות אבל הם מעולים,נוחים ותומכים בגב ובישבן

UNIX
28-06-03, 18:24
cj
2 כסאות אפורים של פ'יגו 405 מפוארת

נוחים מאוד אבל גבוהים מאוד
צריך לקצר את התושבות במקצת

assafr
28-06-03, 20:29
לי יש סמוראי אם שני כיסאות קידמיים של מאזדה MX3 אומנם לא הרבה זמן (חודשיים) אבל מפנקים מאוד

יוני5
28-06-03, 23:14
מזדה 626 מלפנים
מזדה MPV מאחור.

מומלץ ביותר - משככים יותר טוב מדיסקו :lol:

יוני5

נמרוד
29-06-03, 10:54
לי יש כאלו...
http://www.jeepolog.com/ext_images/nim11%20copy.jpg

אומרים שזה כסאות של GMC? מא דנפוצים בג'יפים. בסדר מבחינתי, נוחים למדי, עמידים. אי אפשר לכוון את זוית המשענת בכלל.

Bulldog
29-06-03, 10:59
נמרוד, אלה מושבים של וונדורה ואולי גם לספארי עד רמה 2 יש אותם.
היו לי כאלה ברכב הקודם, הם רכים ונוחים אבל כמה שזכור לי לא מספקים שום תמיכת צד, תקן אותי.

נמרוד
29-06-03, 11:00
נמרוד, אלה מושבים של וונדורה ואולי גם לספארי עד רמה 2 יש אותם.
היו לי כאלה ברכב הקודם, הם רכים ונוחים אבל כמה שזכור לי לא מספקים שום תמיכת צד, תקן אותי.

צודק. אבל אם הגעת למצב שאתה זקוק לתמיכת צד כשאתה נוהג בג'יפ שלי, אתה כנראה כבר הפוך על הצד... :lol:

אייל
29-06-03, 12:58
BX - נוחים מאוד לנסיעה ארוכה (הכסא של הנהג מולבש על התושבת ההידראולית), אין הרבה משחק איתם לכיוון אבל פשוט התקנתי אותם כמו שנח לי אז אין צןרך לשחק...

Bulldog
29-06-03, 13:33
המושבים של הBX מאד רכים, אפילו רכים מידי, הם נראים ככיסאות שנותנים תמיכה טובה, אבל אתה שוקע בהם והכל ספוגי מדי מסביב.

עמיקם
29-06-03, 14:10
כסאות של טרנס אם נוחים מאד,מתכוננים חשמלית. 8)

אייל
29-06-03, 15:21
עומר, בשבית התחת שלך אולי עדיף שתחפש כסאות עץ של ליילנד...
אני מאוד מרוצה מה-BX.

סיפור מהתחת...

אריק זמר
29-06-03, 19:21
נו...עומר...אין לזה הרי סוף.
אני מכיר (באמת) התקנה של מושבי סאאב...מעור, כוון חשמלי לכל הכוונים...
מעולה ! אז ?
לאן אתה חותר ? שב על כמה...תראה מה מספק הכי טוב את צידי גופך...(כסא כמובן) וזהו...
מה עוד ? לעניות דעתי - שיהיו מבד או עם ציפוי אחרת בימים החמים זה יציק לך.

רפי
29-06-03, 19:27
עומר, על כסאות הפונטו שבסופה שלי כבר ישבת, נהגת, כיוונת, נשענת...

ובכל זאת, לכל השאר, כמה פרטים עליהם:
רחבים מאוד (ארז, שקול זאת...), תמיכה צידית טובה, רכים/קשים במידה המתאימה (לי...),
לא נדרשות התאמות מיוחדות לתושבות המקוריות של CJ וסופה.

מחיר סביר (כנראה, שהרבה פונטו-אים מעורבים בתאונות...): 400-500 ש"ח לזוג במצב מצויין.

לעומת זאת, לכסאות הוונדורה (שנאתי אותם בCJ שלי, בגלל העדר התמיכה הצידית) יש יתרון עצום: ניתן לשטוף אותם עם מים, ללא חשש.

גיא
01-07-03, 00:35
בניבה כיסאות של וולבו ישן .. נורא רכים ונעימים אבל טיפה רכים מידי .....
בסמוראי ( זצ"ל ) כיסאות של הונדה סיוויק דגם 98 ( המשענת ראש מחוברת רק מצד אחד )
פשוט להיט !! מומלץ בחום עז !!

dardar
03-07-03, 09:21
אצלי בסיקס שמתי כיסא נהג של סובארו לגאסי לניסיון. יש לו את כל הכיוונים, ואפילו ידית מתארכת כזאת שמגביהה את המושב באיזה 10 ס"מ. נוח, רחב, תמיכה צידית סבירה ולדעתי גם די נפוץ במגרשי פירוקים.

לדעתי - תיכנס למגרש, תשאל איפה "מחלקת הכיסאות", ופשוט שב על מה שנראה לך.
התאמה לסיקס היא גם ככה לא "בולט און" ברוב המקרים אז מה זה משנה.

רון

Bulldog
03-07-03, 12:52
נכון לאתמול "תרמו" לי זוג כיסאות של מזדה MPV שכבר מותאמים לסיקס, כולי תקווה שהם יספקו את ישבני הענוג.

Bulldog
11-07-03, 22:42
נכון לאתמול "תרמו" לי זוג כיסאות של מזדה MPV שכבר מותאמים לסיקס, כולי תקווה שהם יספקו את ישבני הענוג.

טוב מסתבר שטעיתי.
מדובר במושבים של ספארי והידיות שקרובות לדלתות הוסרו כי אחרת היה צורך להזיז את הכסא לכיוון מרכז הרכב.
בנוסף ההתאמות היו כלכך מחורבנות (ריתוכים על גבי ריתוכים) כך שפרקתי הכל והצלחתי להתחבר עם ברגים לחורים המקוריים עם פלאחים נורמאליים (4 מ"מ) ומשם למסילות של מושבי הסופה שהיו לי.

AvigdorAharon
13-07-03, 14:53
עומר,
תוכל בבקשה להבהיר:
האם שני מושבים של סאפרי (כולל ידיות הצד) לא נכנסים ב CJ?
או שכסאות אלו מגיעים עם שתי ידיות בכל כסא ונאלצת לפרק בכל כיסא את הידית החיצונית?

אביגדור (שמחפש זוג כסאות של ספארי לתפוז המכאני...)

Bulldog
13-07-03, 16:24
בגלל שתוספת הידית צד "מרחיבה" את הכסא הזה, ע"מ למקם אותו במרכז מול ההגה היה צורך להסיר את הידית שקרובה לדלת

asi
23-07-03, 23:41
אצלי קדימה יש 2 כיסאות של 205 ראלי (לכל מחפשי התמיכות)
כסא נוסע ללא שינוי כסא נהג הותאם שופץ ואולתר לתמיכת צד מוגדלת ברגליים מיועד לאנשים צרים
מאחורה ספסל ל 3 אנשים של GMC או משהו כזה.

אסי

:wink:

shay1
24-07-03, 01:07
אצלי בסופה יש כיסא של ריקרו ספורט אורטופדי

צריך לנסות בשביל להבין

נכון עולה הרבה כסף אבל מה אכפת לי קניתי את הרכב עים הכיסא :lol: :lol:

shay
30-07-03, 13:51
אצלי בסופה X2 של פג'רו "אין תמיכה טובה לגב"

-->