PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצתכם | מעוניין לרכוש ערכת חילוץ

Tourist
05-06-13, 22:44
מחפש לקנות ערכת חילוץ קומפלט.
כזו עם שתי רצועות, 4 שאקלים, כפפות, אולי מכפיל כח... אתם יודעים, די סטנדרטי.
במחיר סטנדרטי, לא להציע ערכות של ARB ....

מכירים מקום מומלץ יותר מאחר ?
ערכה מסויימת ?
דברים שצריך לשים אליהם לב ?

כמובן, שיש עדיפות לערכה עם מיתוג ג׳יפולוג .... סביון...?

גלעד .ג.
05-06-13, 23:13
למה לא להרכיב ערכה לפי דרישותיך...?

רצועת משיכה ארוכה וקצרה, כפפות, מספר שאקלים שמתאימים לאוזני הגרירה שברכב שלך , תיק בד או ברזנט חזק, וכל העולה על רוחך...

נשמע לי הרבה יותר מתאים מערכה שלא בטוח שכל תכולתה תתאים לצרכיך...

גלעד

Tourist
05-06-13, 23:40
למה לא להרכיב ערכה לפי דרישותיך...?

רצועת משיכה ארוכה וקצרה, כפפות, מספר שאקלים שמתאימים לאוזני הגרירה שברכב שלך , תיק בד או ברזנט חזק, וכל העולה על רוחך...

נשמע לי הרבה יותר מתאים מערכה שלא בטוח שכל תכולתה תתאים לצרכיך...

גלעד

משתי סיבות:
א. עצלנות
ב. זו מתנת יומולדת - אני רוצה להגיד לתת לקונה פריט ברור

אבל אם יש לך המלצה על מקום אחד בו אוכל לאסוף את כל הפריטים גם הולך....

אדי
06-06-13, 00:05
משתי סיבות:
א. עצלנות
ב. זו מתנת יומולדת - אני רוצה להגיד לתת לקונה פריט ברור

אבל אם יש לך המלצה על מקום אחד בו אוכל לאסוף את כל הפריטים גם הולך....
ל.כ. ברמלה, אני מניח שתוכל להרכיב לך שם ערכת חילוץ מלאה.

אמיר ב.א
06-06-13, 08:49
אוטו-פרל ציוד הרמה בחיפה בעיר התחתית ... יותר קרוב לך , והם מקצוענים ...( לא שיש לי טענות לגבי ל.כ)

savyon
06-06-13, 08:56
בכל אחת מהסדנאות המובילות (גתוס, רסטה, פרוג'יפ וכו')
תוכל למצא כמה סוגים שונים של ערכות.
הכוונה היא לערכה קטנה בסיסית, ערכה בינונית אשר מכילה יותר מוצרים כמו את חפירה/קומפרסור
ולחלקם יש גם ערכה גדולה עם עוד יותר אביזרים כאלה ואחרים.
כל הערכות מגיעות בתיקי בד/קורדורה עם או בלי ספוגים בתוכם.
לי יש תיק חילוץ שקניתי (מאוד מזמן) בגתוס עם הפרדת תאים ובפנוכו, מעבר לבסיס הוספתי דברים נוספים.

ולגבי הצעתך לתיק ממותג ג'יפולוג אכתוב את דעתי/משנתי/המציאות שבה אנו נמצאים:
הייתי מאוד שמח לעשות מוצר כזה ועוד מוצרים רבים אחרים ממותגי ג'יפולוג (הן בשביל האגו והן בשביל הפרנסה) אך לצערי אין לזה הצדקה כלכלית, לפחות כרגע.
כדי ליצור מוצר ממותג ג'יפולוג ושהגולשים יקנו אותו הוא צריך להיות, על פי אמונתי, באיכות טובה יותר, או לפחות באותה האיכות של שאר החלופות ובעלות נמוכה מהן,
אחרת למה שיקנו?
הרי הגולשים לא צריכים לקנות מוצר פיזי כדי להיות חלק מהאתר (התוכן, החברות והקהילה בחינם), אני חושב שהם קונים כי זה גורם להם כיף, אולי אפילו גאווה להיות "בעלים" של משהו שהוא חלק מהמותג שנקרא ג'יפולוג, שייכות לקהילה הנפלאה הזו ולהראות שהם חלק מהאתר, זו גם הסיבה (אני חושב) שבגינה מדביקים מדבקת ג'יפולוג (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=23461).
בהנחה שאני צודק, אז מחיר אטרקטיבי הוא קו מנחה (בראש ובראשונה מוצר איכותי! השם שלנו יקר בכדי שיתקלקל ממוצר לא ראוי), וכדי להיות מסוגלים לעמוד בתנאי הסף של המחיר ולמכור מוצר איכותי במחיר זול יותר משאר החלופות אנחנו צריכים לרכוש כמות גדולה (כדי להנות מהנחות הספק), כדי לרכוש כמות גדולה אנחנו צריכים למכור כמות גדולה (נשמח ;)) אך נכון להרגע אנו לא מוצאים את ההצדקה, לצערי.
נעשה כרגע נסיון ראשון של לצאת קצת מעבר לחולצות/כובעים/כיסויי גלגל, הכוונה היא למולטיטול ולפנס שכרגע מופיעים בדף ההטבות (http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=2894)עם מיתוג ג'יפולוג,
בחרנו מוצרים איכותיים (ע"פ דעתנו) ובמחיר זול יותר ממחיר השוק...

סביון

liontamer84
06-06-13, 10:20
אני יכול להמליץ על הערכה של איש שטח, אמנם אצלי בג'ימני ויתרתי על התיק (הפך לתיק של המשקולות צלילה...)...

http://www.e-shetach.co.il/pl_product~erecoverykit1~9~64.htm?x=1

גילוי נאות: אין לי שום קשר לאיש שטח למעט היותי לקוח מרוצה :)

גלעד .ג.
06-06-13, 10:59
אני הרכבתי את התיק חילוץ בל.כ צריפין (כיום עברו לרמלה), מאמין שאתה יכול להשיג ציוד בכל חנות גדולה לכלי עבודה ואמצעי הרמה

Tourist
06-06-13, 12:51
איך פיספסתי את ״אישטח״ ? כולם תמיד ממליצים עליהם פה.
אבדוק, תודה. וגם את פרל.

סביון,
עם רוב מה שכתבת אני מסכים, רק דיוק אחד קטן - אם תהיינה לי שתי ערכות באותה איכות ובאותו מחיר, ברור שארכוש את זו עם המיתוג.
אני לא צריך שתהיה זול יותר.
אולי פשוט, לכבוד יום הולדתי, אישטח ימתגו את הערכה שלהם וימכרו לי. נקרא לזה ״מהדורה מיוחדת 36״... ;)

Tourist
16-06-13, 10:43
קניתי
אוטו-פרל בחיפה
תודה על ההמלצות
(רק מכפיל כח לכננת היה חסר)

-->