PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון - הפורום הטכני בקארספורום כבר לא מעניין ?!

מכניקה
09-06-13, 14:00
בתור חבר רשום בפורום קארספורום נוכחתי לאחרונה לראות שחלה ירידה משמעותית ברמה של הדיונים וגם הרבה משתמשים פרשו מהשתתפות בפורום ועברו לפורומים אחרים.

מהיכרות שלכם עם הפורום למה זה קורה ?

לי אישית חבל על מה שקורה שם.

coas
09-06-13, 17:11
הפורום הזה עדין קיים?

מילא רמת הדיון, מילא רמת המשתתפים, רמת מנהלי הפורום היא היא הבושה הגדולה.

איציק - 4X6ZH
09-06-13, 17:52
יש לי הרגשה שפותח השרשור " מכניקה "
הוא בלוגר של קארספורום מנסה לעשות נפשות לפורום של נהגי שוד .

איציק

S.V.
10-06-13, 01:14
לא יודע מה קורה עם זה עכשיו, אבל זכור לי שבעבר היה שם תת-פורום ייעודי למכונאים מקצועיים. שהגישה אליו היתה חסומה, מסיבות לא ברורות. מילא הגישה לכתיבה, שבפורום כזה באמת צריכה להיות פתוחה רק למי שהוגדר כ'בעל מקצוע', על מנת לשמור על תוכן ענייני. אבל למה שלא תאפשרו לכל מי שמתעניין לצפות בדיונים טכניים ברמה רצינית, או להשתמש במאגר המידע המקצועי שנאסף שם לטובת כלל הציבור?
וייתכן שהרגו את התת-פורום הזה כבר מזמן, ואני סתם לא יודע.

מכניקה
10-06-13, 13:46
תת הפורום לבעלי מקצוע בלבד עדיין קיים אבל המנהל של הפורום דניאל כבר לא כותב בפורום מזה זמן רב.
אותי אישית הרגיזה העובדה שמי שקובע מי הוא בעל 'מקצוע מומחה' היא חבורת מנהלים שאינם מכונאים בעצמם.
השאלה מי הוא זה שיש בסמכותו לקבוע שבעל מקצוע מסויים הוא 'בעל מקצוע מומחה' ?

מכר אני אפתח אתר לייעוץ רפואי והחליט לפי מספר התגובות ש-X הוא 'רופא מומחה...זה מצחיק.

איציק - 4X6ZH
10-06-13, 14:04
טוב הלכתי לבדוק מה חדש
אני מורשה כניסה לפורום המומחים
לא מוצא כל שינוי הכל אותו דבר
כנראה שכניסה שלי פעם ב 5 שנים תספיק לעוד כמה שנים

איציק

מכניקה
10-06-13, 14:12
מה בדיוק אותו דבר ?

אמיר ב.א
10-06-13, 21:48
איציק רומז שאתה לא מפסיד שום דבר , בקושי כותבים שם.

יעקב ניצן
10-06-13, 22:09
איציק רומז שאתה לא מפסיד שום דבר , בקושי כותבים שם.

בזמנו כתבתי שם די הרבה . עוד כשהיה לי מכון דיזל .
אפילו זכיתי שם לתת פורום שדניאל כינה אותו " דיזל טורבו ורוק אנד רול " או שם דומה .
כתבתי שם על כל מיני מקרים משעשעים שקרו לי במהלך הקריירה הארוכה בענף .
אני לא יודע מה הסיבה אבל העיניין גווע לבסוף .

nir.samo
10-06-13, 22:36
נכון שהוא עשיר בשטויות אבל לא צריך לזלזל, אם עושים חיפוש זה המקור הישראלי הטוב ביותר למידע טכני (והמון לא טכני) על כל דגם שחיפשתי עד עכשיו. ממש ברמה שיכול להתחרות בפורומים טכניים בחו"ל.

tzagi
11-06-13, 06:14
אתר קארספורום זה גן חיות, כול אחד שם מינימום ג'וניור ג'ונסון, מנהלים שמגינים ומרשים לדמויות מסויימות לקשקש שטויות בסיטונאות ואוי ואבוי למי שינסה לתקן אותם.

* אני מודע שהרבה מהחברים פה נמצאים גם שם ואינם כלולים בהכללה.

ולתת קרדיט איפה שצריך: האתר הזה(ג'יפולוג) מנוהל בצורה יוצאת דופן לשאר האתרים הישראליים (שאני מכיר) ולכן הוא היחידי שאני משתתף בו וגאה לקרוא למשתתפים בו משפחה.

איציק - 4X6ZH
11-06-13, 07:36
אתר קארספורום זה גן חיות, כול אחד שם מינימום ג'וניור ג'ונסון, מנהלים שמגינים ומרשים לדמויות מסויימות לקשקש שטויות בסיטונאות ואוי ואבוי למי שינסה לתקן אותם.

* אני מודע שהרבה מהחברים פה נמצאים גם שם ואינם כלולים בהכללה.

ולתת קרדיט איפה שצריך: האתר הזה(ג'יפולוג) מנוהל בצורה יוצאת דופן לשאר האתרים הישראליים (שאני מכיר) ולכן הוא היחידי שאני משתתף בו וגאה לקרוא למשתתפים בו משפחה.

הכל נכון ומדויק

איציק

מכניקה
11-06-13, 09:40
אכן האתר הזה מנוהל בצורה טובה יותר.
אני זוכר שגם חנן היה משתתף פעיל בקארספורום ומאוד נהנהתי לקרוא את תגובותיו והעזרה שהוא העניק לחברי הפורום בפיתרון בעיות.

polar bear
11-06-13, 11:31
כשהיה לי אוטו שנוסע מהר - הייתי בפורום של מכוניות - כשמכרתי אותו - הפסקתי להכנס

כשהיה לי אופנוע - הייתי בפורום של אופנועים - כשמכרתי אותו - הפסקתי להכנס

כשהיה לי 4X4 - הייתי בפורום של 4X4 - כשמכרתי אותו - המשכתי להכנס.

{ אם כבר בקוצי פוצי עסקינן }

חנן-ג'יפולוג
11-06-13, 12:13
די, תמשיכו (;
אני צוחק, אבל ברצינות, זה מרענן לשמוע גם דברים חיוביים, בניגוד לכל האש שאנחנו חוטפים בשדרוגים של האתר או לאחר סינונים אגרסיביים של הודעות ותגובות חורגות.

מכניקה
11-06-13, 21:38
אחד המאמרים של דניאל שתפס אותי חזק :confused:
כיצד למנוע ריחות ממערכת המיזוג!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=6985 (http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=6985)

תהנו...

-->