PDA

צפייה בגרסה מלאה : שדרוג סרן אחורי 44 JK

tal-jk
11-06-13, 10:12
היי
רציתי לכתוב על השינוי שאני עושה ולשמוע דעתכם בעניין ..

קודם הלמה , ואחרי זה ה-מה .. :)

למה :

שמעתי שיש פה ושם כלמיני בעיות אמינות בנעילה החשמלית המקורית , שלי עובדת והכל דלוקס
וכל עוד שכך , הייתה לי הזדמנות ומכרתי אותה במחיר שכיסה לי את עלות ההחלפה\ שדרוג של הנעילה .. :)
למה שדרגתי ?

החלטתי באותה הזדמנות לעבור ל 35 שיניים , למרות שיכולתי להישאר ב 32 , אבל אמרתי לעצמי שאם כבר, אז נעבור ל 35
קוראים לזה בעגה המקצועית "סופר סרן 44"

בחנתי את האפשרויות לקונפיגורציה כזאת
ועד לא מזמן האופציות היחידות היו בעצם אחת - נעילת ARB - שאת זה פסלתי על הסף מסיבותי שלי - בין השאר צנרת אוויר - לא מעוניין .

יש גם אפשרות לנעילה חשמלית של חברה בשם ECTED אבל לא בטוח שזה יתאים ל 4.88 שלי כמו שצריך
וגם לא שמעתי על הרבה שהרכיבו כזאת נעילה , למרות שעל הנייר היא נראית נעילה חביבה - במצב פתוח היא מוגבלת החלקה
ובמצב נעול .. ובכן .. פשוט נעול - נשלטת חשמלית כמובן .

אופציה חדשה (שעליה הלכתי ) לחלוטין , וזה גם לא הופיע כמעט בקטלוגים - הייתה נעילה של OX USA - ועליה אני לא צריך לכתוב .. :)
לא התעצלתי והתקשרתי עם OX בעצמם כדי לוודא מה בדיוק צריך וכן הלאה
הלכתי על הפעלה חשמלית , (כשפתחתי את הקרטונים גיליתי גם את הידית של ההפעלה הידנית . .. (שלחו בטעות ואני לא מתלונן ) - נשמור את זה למקרה הצורך :)

בנוסף קניתי בורג מיוחד קטן למצב שצריך לפתוח או לסגור את הנעילה בשטח והידית לא עובדת מסיבה כזאת או אחרת ..

ציריות 35 שיניים לסרן דנה 44 של JK - וכן צריך להקפיד פה כל הזמן גם בהזמנה של הנעילה וגם בציריות , שהמדובר ב 44 של JK ולא נניח TJ ..
העסק הולך להיות שם נורא צפוף ..

מעדכן עם תמונות של ההרכבה בהמשך ...

-->