PDA

צפייה בגרסה מלאה : תכנה לבדיקת שאלונים

polar bear
12-06-13, 00:34
יש דבר כזה ברשת?

פעם עשיתי איזה סקר מטעם איזו מדינה, והיתה במחשב תוכנה עם השאלות, ופשוט היה צריך לסמן או להקליד את התשובה. התכנה היתה עוברת לשאלה הבאה ומצרפת את הנתונים אחד לשני.

האם יש דבר כזה זמין ברשת שאפשר להזין לתוכו שאלות?

{ פשוט עשינו פה איזה שאלון של איזה 100 איש עם איזה 15 שאלות והיינו מעדיפים שתכנה תעבוד במקומנו...}

תודה.

oferg22
12-06-13, 10:17
תראה אני יכול להמליץ לך לנסות לעבוד עם GOOGLE DRIVE - זה חינם, די פשוט ועם קצת עבודה תוכל לעשות טופס נחמד (שאלון) שאחכ גם יכול לבצע ניתוחים ברמה כזאת או אחרת.
פשוט כנס לגוגל DRIVE, תעשה צור טופס חדש ותמשיך משם. זה די פשוט ואינטואיטיבי.

אם אתה צריך עזרה עם זה כתוב כאן.
עופר

polar bear
12-06-13, 21:24
זה באמת נראה נחמד . אלא שהשאלון שלנו כבר קיים על נייר. אני רוצה ליצור את השאלון "על המחשב" ולענות עליו שוב ושוב על פעם עם תשובות של תופס אחר.

יכול להיות שבסופו של דבר אני אצור שאלון בתכנה הזו ואשלח אותו לעצמי 100 פעם....

oferg22
12-06-13, 22:08
אז אם כך אני מבין שיש לך שאלונים שאנשים כבר מילאו ביד? למה לא פשוט להזין את הנתונים לתוכנה סטטיסטית כלשהי (ג'אמפ, SPSS, וכו') או אפילו לאקסל ולעבד שם?

אני לא מכיר תוכנה שתוציא את הנתונים שאנשים מילאו. הם (או אתה) יצטרכו בכל מקרה למלא את השאלון במחשב.

polar bear
12-06-13, 23:36
טוב, אז אחרי קצת התעסקות עם הדרייב הזה, גיליתי שיש אפשרות לשלוח תגובה נוספת. אז פשוט - מי שמילא ביד - אני אכניס לתכנה בתור תגובה נוספת. ובנוסף נשלח במייל .

תודה.

מה שלא הצלחתי לעשות זה יצירת שאלה משורשרת - ז"א - אם ענית שאתה רוצה גלידה - אז באיזה טעם - אם ענית שוקו- אז עם וניל או בלי...{ למשל } . כאן חייבים לפתוח שאלה נוספת. וזה יוצא קצת ארוך.

-->