PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיוט אינסופי????? האם יש פתרון?

eldad007
28-06-03, 20:02
לסיקס שלי יש נטייה לשיוט על הכביש. :D מצחיק מצחיק אבל יום אחד זה יכול להיות מאוד עצוב :( כמו שהיום פתאום החליט הג'יפ לנסוע לכיוון מעקה הבטיחות בכביש 40 בין גדרה למסמיה.
האמת, אתמול בצהריים חיזקתי את הברגים הן בתושבת הגה הכוח, הן ביו בולטים שמחזיקים את הסרן על העלים (שהיו משוחררים כמעט לגמרי... מפחיד!!!!) והן בשאקלים (יש לי אקולונים כך שחיזקתי את הברגים דיי חזק).
נאמר לי שאת הגומיות שנמצאות בחלק האחורי של העלים (שמתחבר לשלדה) אני חייב להחליף.
OK אז אני אחליף את הגומיות הללו כבר השבוע....
השאלה שלי - האם לכל בעלי ה-CJ יש שיוט כזה על הכביש? או שרק הג'יפ שלי הוא המשוגע? ועוד משהו - אם אני ארכיב סטבילייזר מקדימה, ההיגוי ישתפר?
האם יכול להיות שהתיבה לא בסדר? (זו דווקא תיבה חדשה שקניתי מסמו לא מזמן...
בקיצור - אני חייב לפתור את הבעיה הזו ומהר...... מה לעשות????
אלדד

שחר 9
29-06-03, 01:25
לדעתי תתחיל מלהרכיב את הסטבלייזר בחזרה ,
נראה לי שזה ישפר לך את ההרגשה בצורה בולטת.

לא יודע כמה זמן אתה על הסיקס הזה אבל אצלי זה היה ענין של זמן עד שהתרגלתי לשיוט הטבעי של הסיקס , לדעתי כולם משייטים במידה מסוימת גם עם הסטבלייזר , הורדת הסטבלייזר מקצינה את השיוט הצורה קיצונית.

כמובן שישנם עוד גורמים כמו שאקלים ,קפיצים ,הגבהות ,צמיגים , סרנים ,ועוד
בהנחה שהכל תקין הסטבלייזר אמור להביא אותך למצב סביר.

בהצלחה.

עידו7
29-06-03, 01:38
אלדד, אני רואה שאתה נהנה מהג'יפ שמכרתי לך, אבל גם אני סבלתי איתו מבעיית השיוט, אבל התרגלתי, דרך אגב מה איתו? עדיין ירוק? :mrgreen:

ניר ל
29-06-03, 11:35
אצלי הג'יפ לא משייט, אפשר להוריד ידיים מההגה ללא חשש והוא ממשיך ישר.
אין מוט מייצב, ג'יפ פתוח, שאקלים מקוריים קפיצים 3.5"

AvigdorAharon
29-06-03, 11:42
אלעד,

תבדוק קישור מהעבר!

http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=629

eldad007
01-07-03, 22:18
במקור - אין לסיקס הזה מוט מייצב (שנת 79), אני צריך להתאים לו מוט מייצב של סופה. בהזדמנות זו - למי שיש מוט מייצב עם התושבות לשלדה של סופה ואינו מתכוון ןהרכיבו - מוזמן להתקשר אליי או להשאיר לי הודעה ואני כבר אדאג לפנות לו את המוט מהבית.
:D
עידו - מה קורה? הג'יפ מצויין..... ואתה כבר לא תזהה אותו......
אלדד

יוני5
02-07-03, 00:10
תפוחים

Bulldog
02-07-03, 00:54
עכשיו אתה צריך מוט מייצב?
תבוא תיקח.
עומר

השועל
02-07-03, 09:29
אהלן ..
מוט מייצב לסופה ?? הרי אמרת שזה רכב מודל 79' ... קח מוט מייצב של CJ יתאים לב בול .
עוד דבר :
תבדוק שאין לך חופש בגלגלים ,תחזיק את הגלגל בידיים אחרי שהרמת אותו כמובן על ג'ק ,ובדוק משחק מעלה <--> מטה .. במידה ויש משחק ,סביר להניח שהמיסבים בעייתים והברגים פתוחים/נפתחו .

גם לי יש 79' ,אחלה מודל .. אגב ,קיים שיוט ,אבל לא משהו חריג מאחרים ,גם אצלי אני יכול לעזוב את הידיים והרכ ימשיך ישר ,למרות שזה מסוכן באופן כללי (ניר .. נו.. נו.. נו..) .

אהה ..שכחתי לגמרי .
תבדוק אוויר בגלגלים ,לחץ לא שווה בין הגלגלים יגרום לשיוט ונטייה של הרכב לכיוון הגלגל עם הלחץ הנמוך יותר .

השועל

-->